Προς το περιεχόμενο

PayPal


Ozone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν μου έστειλαν εμαιλ. Και οταν μπήκα να ψάξω ειχε παει να αγοράσει και κατι αλλο με 120usd αλλα ειχε γινει cancel αυτη η συναλλαγή.

8α βαλω security αλλα επειδη εχω αρκετα λεφτα στο λογαργιασμο λεω να το κανω remove.

Aν σβησω την καρτα μου απο το paypal θα μπορεί να ξανα γινει κλεψια απ την καρτα μου?

οχι
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλησπερα παιδια

 

μια ερωτηση

 

εχω καιρο να κανω μεταφορα υπολοιπου απο paypal σε τραπεζα....μπορουμε πλεων να το κανουμε αυτο η ακομη εχουμε τα γνωστα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια

 

μια ερωτηση

 

εχω καιρο να κανω μεταφορα υπολοιπου απο paypal σε τραπεζα....μπορουμε πλεων να το κανουμε αυτο η ακομη εχουμε τα γνωστα??

ποια ειναι τα γνωστα; και σε ποια τράπεζα θελεις να στειλεις;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποια ειναι τα γνωστα; και σε ποια τράπεζα θελεις να στειλεις;

γεια σου φιλε μου

 

τα γνωστα λεω τα προβληματα που ειχαμε με τα capital controls και δε μπορουσαμε να μεταφερουμε υπολοιπο απο την paypal σε τραπεζικο λογαριασμο....

 

πλεων αυτο εχει αλλαξει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σου φιλε μου

 

τα γνωστα λεω τα προβληματα που ειχαμε με τα capital controls και δε μπορουσαμε να μεταφερουμε υπολοιπο απο την paypal σε τραπεζικο λογαριασμο....

 

πλεων αυτο εχει αλλαξει?

εγω δεν θυμαμαι να μην μπορουσαμε να το κανουμε αυτο. Τωρα μπορείς. Θα χρεωθεις, αναλογα με την τραπεζα για εξοδα εισερχομενου μηνυματος
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εχει χρησιμοποιησει κανενας το paypal για πληρωμη μεταφορικων προς επιστροφη αντικειμενου στον πωλητη?

 

οταν παω μεσα απο το paypal στον συνδεσμο για return shipping form μου βγαζει ενα κενο σε ολες τις επιλογες.

 

οποιος ξερει κανει ας βοηθησει, ευχαριστω


το βρηκα παιδια, ακυρο


πας εδω

 

https://www.paypal-returns.com/hc/el/requests/new

 

και πατας have a business account Και συμπληρωνεις την φορμα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα, ειχα παρει απο ebay κατι πατους για παπουτσια δεν ηρθαν και ο κινεζος με γυρισε τα λεφτα πισω το λεει και στην paypal μεσα αυτο, ομως στο λογαριασμο μου δεν ειδα ακομα τα λεφτα τι εγινε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καινουργιος εδω. Εκανα αγορα απο Gearbest και πληρωσα με Paypal. ομως το ονομα λογαριασμου Paypal και το ονομα της καρτας δεν ταιριαζουν (η καρτα ειναι στο ονομα του πατερα μου). Ελαβα κανονικα confirmation mail απο τη paypal οτι το ποσο σταλθηκε. Λετε να προκυψουν προβληματα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα, ειχα παρει απο ebay κατι πατους για παπουτσια δεν ηρθαν και ο κινεζος με γυρισε τα λεφτα πισω το λεει και στην paypal μεσα αυτο, ομως στο λογαριασμο μου δεν ειδα ακομα τα λεφτα τι εγινε; 

 

Θέλει 1-2 εργάσιμες για να φανούν τα λεφτά στην κάρτα σου μην ανησυχείς θα τα πάρεις πίσω σίγουρα αφού φάνηκαν στον λογαριασμό του paypal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλει 1-2 εργάσιμες για να φανούν τα λεφτά στην κάρτα σου μην ανησυχείς θα τα πάρεις πίσω σίγουρα αφού φάνηκαν στον λογαριασμό του paypal.

Και κατι αλλο επειδη η απατεωνια δεν μ αρεσει αν παρω τους πατους πως μπωρο να πληρωσω παλι τον ανθρωπο; θα δωσω κατι εξτρα στην τραπεζα για να πανε τα λεφτα μεχρι την κινα; πως γινεται μετα, λεμε αν παρω τους πατους για τα παπουτσια γιατι οπως λεει τους εστειλε ο ανθρωπος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κατι αλλο επειδη η απατεωνια δεν μ αρεσει αν παρω τους πατους πως μπωρο να πληρωσω παλι τον ανθρωπο; θα δωσω κατι εξτρα στην τραπεζα για να πανε τα λεφτα μεχρι την κινα; πως γινεται μετα, λεμε αν παρω τους πατους για τα παπουτσια γιατι οπως λεει τους εστειλε ο ανθρωπος

Ζητα payment request να σου κανουν αυτοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...