Προς το περιεχόμενο

PayPal


Ozone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μάλιστα οκ θα το κάνω έτσι, μόνο μη με καταργήσουν κανένα λογαριασμό στο ebay και δεν μπορώ να κάνω αγορές, θα του δώσω τα λεφτά του ανθρώπου εννοείται 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα .Ειχα δοκιμασει μεσω paypal συνδρομη σε ant1next (ο πρωτος μηνας δωρεαν) τρεις φορες αλλα δεν ολοκληρονοταν η συναλλαγη και επελεγξα αλλη μεθοδο μεσω χρεωστικης .Αυτα στσις 27/10/2017

 

Σημερα πηρα 4 email απο paypal για χρεωση 2,99 ευρω το καθενα . Αμφισβητησα μεσω eurobank και ant1next τις συαλλαγες και περιμενω .

 

Στα email γραφει :

 

To change or cancel your agreement with ANT1 TV, log in to your PayPal account, go to your Profile, and click My money. Update your agreement in the "My preapproved payments" section.

 

Δεν μπορω να βρω αυτη την επιλογη . Ευχαριστω για καθε βοηθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν μου ανοίγει καν το resolution center. Κάτι γίνεται.

 

Προσπαθώ μέρες τώρα να κάνω dispute αλλά το γαμήδι το resolution center δεν λειτουργεί

Είναι γενικό το πρόβλημα από ό,τι διαβάζω στο νετ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθώ μέρες τώρα να κάνω dispute αλλά το γαμήδι το resolution center δεν λειτουργεί

Είναι γενικό το πρόβλημα από ό,τι διαβάζω στο νετ

Mια χαρα λειτουργεί

 

Καλησπερα .Ειχα δοκιμασει μεσω paypal συνδρομη σε ant1next (ο πρωτος μηνας δωρεαν) τρεις φορες αλλα δεν ολοκληρονοταν η συναλλαγη και επελεγξα αλλη μεθοδο μεσω χρεωστικης .Αυτα στσις 27/10/2017

 

Σημερα πηρα 4 email απο paypal για χρεωση 2,99 ευρω το καθενα . Αμφισβητησα μεσω eurobank και ant1next τις συαλλαγες και περιμενω .

 

Στα email γραφει :

 

To change or cancel your agreement with ANT1 TV, log in to your PayPal account, go to your Profile, and click My money. Update your agreement in the "My preapproved payments" section.

 

Δεν μπορω να βρω αυτη την επιλογη . Ευχαριστω για καθε βοηθει

Γιάννη κάνεις Login ->πατάς το γρανάζι (επάνω δεξιά) ->Payments ->Manage pre-approved payments (εδώ είσαι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mια χαρα λειτουργεί

 

Γιάννη κάνεις Login ->πατάς το γρανάζι (επάνω δεξιά) ->Payments ->Manage pre-approved payments (εδώ είσαι)

 

Ευχαριστω.Το εκανα και με βγαζει εδω . Μετα ?

post-40980-0-28454800-1511819643_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε πάτα επανω να δεις τι λεει γιατι εγω δεν εχω κάποιο active

 

 

 

 

 

Ρε γιαννη τι εχεις κανει εκει  κλικ κλικ κλικ συνέχεια χαχαααααα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα .Παταω εκει που ανοιγει το παραθυρακι και μου λεει :

 

Πως μπορω να μην ειναι activate ? Ευχαριστω.

post-40980-0-76817800-1511849129_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα .Παταω εκει που ανοιγει το παραθυρακι και μου λεει :

 

Πως μπορω να μην ειναι activate ? Ευχαριστω.

Εάν πατήσετε Merchant -> ANT1 TV στο καθένα ξεχωρίστά δέν σας δίνει τη δυνατότητα να τις απενεργοποιήσετ τη καθε μια συναλλαγή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανω πανω λεει ενα CANCEL, πατησε το

Ευχαριστω παρα πολυ !!!

 

This recurring payment plan has been canceled and cannot be reactivated. No more recurring payments will be made.

post-40980-0-02440300-1511856527_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία παιδιά τα πήρα τα λεφτά πίσω, τώρα αν είναι θα τα ξανά στείλω στον άνθρωπο αν πάρω το δέμα, λύστε μου μια απορία ακομα, στον αριθμο tracking number μου βγάζει οτι από 9 Οκτώβρη το δέμα έχει παραλάβει πελάτης από την κίνα, δηλαδή το έκλεψαν;

 

οσο αφορα την peypal ηθελε να περασουν 24 ωρες για να δω τα λεφτα στον λογαριασμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία παιδιά τα πήρα τα λεφτά πίσω, τώρα αν είναι θα τα ξανά στείλω στον άνθρωπο αν πάρω το δέμα, λύστε μου μια απορία ακομα, στον αριθμο tracking number μου βγάζει οτι από 9 Οκτώβρη το δέμα έχει παραλάβει πελάτης από την κίνα, δηλαδή το έκλεψαν;

 

οσο αφορα την peypal ηθελε να περασουν 24 ωρες για να δω τα λεφτα στον λογαριασμο

Παραλαβη απο πελάτη στο εξωτερικο αναφερεται στην ταχυδρομικη εταιρία. Πελατης είναι ο αποστολεας του δέματος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...