Προς το περιεχόμενο

PayPal


Ozone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδια σημερα εβγαλα μια καρτα απο την τραπεζα πειραιος,παω rapidshare,εβελα στην καρτα 10 euro,παταω αγορα για ενα μηνα,συμπλιρωνω ολα μ τα στοιχεια με αγγλικους χαρακτηρες,βαζω τον κωδικο αλλα μου λεει οτι δεν μπορει να δεχτει την καρτα,δεν μπορει να κανει verified??αν βαλω ομωσ το bank account μ της τραπεζας το δεχεται.φυσικα με εκεινο δν μπορω να αγορασω rapidshare . τι να κανω???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Dear,

 

A has issued you a full or partial refund for your payment.

 

 

Message from merchant:

 

 

----------------------------------------------------------------

Original Payment Details

----------------------------------------------------------------

 

Date Payment Sent:

 

 

Amount: 162.94 GBP

 

 

 

Sincerely,

PayPal

 

Please do not reply to this email. This mailbox is not monitored and you will not receive a response. For assistance, log in to your PayPal account and click the Help link located in the top right corner of any PayPal page.

 

----------------------------------------------------------------

Copyright © 1999-2008 PayPal. All rights reserved.

 

PayPal (Europe) S.à r.l. & Cie, S.C.A.

Société en Commandite par Actions

Registered Office: 5th Floor 22-24 Boulevard Royal L-2449, Luxembourg RCS Luxembourg B 118 349

 

 

 

 

 

 

Σήμερα το έλαβα.. Αλλά δε βλέπω λεφτά πουθενά.. Πρέπει να περιμένω κάποιο αριθμό ημερών;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Σήμερα το έλαβα.. Αλλά δε βλέπω λεφτά πουθενά.. Πρέπει να περιμένω κάποιο αριθμό ημερών;

 

To refund, απ' ότι ξέρω, δεν φαίνεται αυθημερόν. Τώρα για το πόσες ημέρες κάνει, θα σε γελάσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ, άρα να σημειώσω. Πρώτη εμπειρία με paypal - γενικά ικανοποιητική. Όλα καλά και πληρωμή πετυχημενη έκανα και (μαλλον) refund πήρα :P Καλά πάει.

 

Ευχαριστώ paredwse :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Οκ, άρα να σημειώσω. Πρώτη εμπειρία με paypal - γενικά ικανοποιητική. Όλα καλά και πληρωμή πετυχημενη έκανα και (μαλλον) refund πήρα :P Καλά πάει.

 

Ευχαριστώ paredwse :-)

 

Να'σαι καλά. :-)

 

H μέχρι τώρα σχέση μου με paypal είναι πολύ καλή (γύρω στις 25 πληρωμές).

Δεν έχω λάβει ποτέ λεφτά γιατί δεν χρειάστηκα refund αλλά οι πληρωμές γίνονται άψογα και ταχύτατα και, απ' όσο μπορώ να ξέρω, με ασφάλεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας,

 

δεν έχω διαβάσει κανένα από τα προηγούμενα ποστ λόγο έλλειψης χρόνου.

 

Έχω μια προπληρωμένη κάρτα VISA από την eurobank. Έχω κάνει μια αγορά και όλα έγιναν κανονικά. Τώρα θέλω να πουλήσω κάτι στο e-bay και αναρωτιέμαι αν γίνετε να λάβω το πόσο στην κάρτα μου. Χρειάζεται κάποια ρύθμιση στο site της pay pal ή κανονικά θα βάλω την αγγελία μου στο site του e-bay? Γιατί κάτι άκουσα περί premium account…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχω μια νεα χρεωστικη και θελω να την βαλω και αυτη στο Paypal.Να ανοιξω καινουριο λογαριασμο ή να την προσθεσω στον ηδη υπαρχον(αμα γινεται)?

 

Τι ειναι πιο βολικο και ευχρηστο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ και κατι αλλο,υπαρχει πιθανοτητα να ειχε γινει phished το account μου πριν 2-3 χρονια,που ειχα pathfinder mail και ειχα πλυμμηρισει με spam και μεσα σε αυτα τα γνωστα paypal phising mails.

 

Δεν ειμαι σιγουρος αν την ειχα πατησει,αλλα ισως και να ειχε γινει.Τεσπα αμα αλλαξω το email login τοτε καθαριζω απο την πιθανοτητα να εχει γινει κατι τετοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας

Λοιπόν έχω την εξής απορία όταν μου ζητάνε τα sites στα οποία βλέπω τις διαφημίσεις το e-mail του paypal(για να μου στείλουν τα χρήματα) εγώ δεν ξέρω πιο εννοούν.Μπορείται να μου πείτε πιο e-mail θέλουν η πού μπορώ να το βρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει πιθανοτητα να ειχε γινει phished το account μου πριν 2-3 χρονια,που ειχα pathfinder mail και ειχα πλυμμηρισει με spam και μεσα σε αυτα τα γνωστα paypal phising mails.

 

Δεν ειμαι σιγουρος αν την ειχα πατησει,αλλα ισως και να ειχε γινει.Τεσπα αμα αλλαξω το email login τοτε καθαριζω απο την πιθανοτητα να εχει γινει κατι τετοιο?

 

αυτο δεν το ξερω. αλλαξε password για να εισαι σιγουρος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τεσπα αλλαξα το user και εκανα remove και το παλιο.

 

Απο κει και περα προσθεσα και το δευτερο account.Πως διαλεγεις απο ποιο account θα γινει η πληρωμη οταν εχεις πανω απο ένα?

 

Μολις κανω μια πληρωμη καπου μεσω paypal,θα χρειαστουν καποια αποδειξη,καποιο tracking number πχ ή αναγνωριζεται αυτόματα με καποιο τρόπο η πληρωμή?

 

Σορρυ απλως εχω καιρο να κανω τετοιες πληρωμες και θελω τωρα να παρω κατι απο ebay,πληρώνοντας με Paypal και δεν θελω να με γελασουν.Τι στοιχεια μπορει να μου ζητησουν απο πληρωμη,τα οποια να μπορω να τα δωσω αφοβα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο κει και περα προσθεσα και το δευτερο account.Πως διαλεγεις απο ποιο account θα γινει η πληρωμη οταν εχεις πανω απο ένα?

απο το mail σου φαινεται

 

Μολις κανω μια πληρωμη καπου μεσω paypal,θα χρειαστουν καποια αποδειξη,καποιο tracking number πχ ή αναγνωριζεται αυτόματα με καποιο τρόπο η πληρωμή?

οχι, τιποτα απολυτως

 

Σορρυ απλως εχω καιρο να κανω τετοιες πληρωμες και θελω τωρα να παρω κατι απο ebay,πληρώνοντας με Paypal και δεν θελω να με γελασουν.Τι στοιχεια μπορει να μου ζητησουν απο πληρωμη,τα οποια να μπορω να τα δωσω αφοβα?

μονο mail δινεις και τιποτα αλλο. το PP δινει (στελνει) απο μονο του καποια στοιχεια σου ετσι ωστε να σταλουν τα χρηματα. απο τη στιγμη που σε "εμπιστευεται το ΡΡ και οι αλλοι αυτο να μην ανυσηχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο το mail σου φαινεται

 

Τι ακριβως εννοεις?Οταν επιλεγω να πληρωσω καποιον και πχ εχω μια debit πειραιως και μια novabank (λεμε τωρα),πως διαλεγω με ποια θα πραγματοποιηθει η πληρωμη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...