Προς το περιεχόμενο

PayPal


Ozone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπορει το ενα ευρω που σου κρατησανε παραπανω να εχει να κανει με τη τραπεζα σου και οχι με το Paypal. Περιμενε μεχρι να σου επιστραφει η χρεωση και εαν δεν το δωσουν κανε τους claim.

 

Η ιστορια μου θυμιζει τις πληρωμες των δημοσιων υπαλληλων μεσω τραπεζης, οπου εαν κανεις το λαθος και τα παρεις στις 14 του μηνα και οχι στις 15 σου κρατανε νταβατζιλικι ενα ευρω. Για σκεφτειτε ποσοι τραβανε τα λεφτα τους στις 14 του μηνα.... Κωλοτραπεζες, απο παντου τα παιρνουν.

 

Καποδιστρια κανει γυρω στις 3-4 μερες, τωρα εαν ειναι εργασιμες ή οχι δεν θυμαμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά το παραπανήσιο ευρώ που μου ξρατήσανε μου είπαν από την τράπεζα ότι δεν μου το έχουν πάρει, απλά για να λογιστικοποιηθεί ξανά στο λογαριασμό μου (επειδή είναι δεσμευμένο δεν ξέρω γιατί από το PAYPAL) θα χρειαστπύν γύρω στις 25 εργάσιμες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου εμφανίστηκε η κίνηση στον λογαριασμό.Ωστόσο,έχω ένα σημαντικό πρόβλημα.Ο κωδικός αναφοράς είναι ο ίδιος με το νούμερο της κάρτας...Βάζω λοιπόν τα 4 τελευταία ψηφία και ξαφνικα η κάρτα μου γίνεται disabled από το paypal.Πάω να ξανακάνω link και δεν μπορώ με την συγκεκριμένη κάρτα...Τι γίνεται;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω κατι ρε παιδια ?? μου εβγαλε ενα μυνημα το paypal οτι επειδη εχω δεχτει πανω απο 1000 ευρω στο λογαριασμο μου πρεπει και καλα συμφωνα με τους νομους της ΕΕ να τους στειλω εγγραφα που να πιστοποιουν την ταυτοτητα μου και διευθυνση κλπ . Εχει τυχει σε κανεναν αλλον αυτο>?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μήπως ξέρει κανείς να μου πει πότε εμφανίζεται το 1,5 € στο Balance από τη στιγμή που θα γίνεις verified; επίσης ξέρει να μου πει κάποιος αν στείλω λεφτά σε κάποιον θα πρέπει να έχει paypal για να τα πάρει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και κάτι τελαυταίο: μπορείς τελικά ή δεν μπορείς από το paypal να πέρνεις virtual κωδικούς καρτών για να ψωνίζεις από site που δεν συνεργάζονται με paypal και αν ναι με ποιο τρόπο; (ας απαντήσει κάποιος που να ξέρει σίγουρα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει και να μην εμφανιστει ποτε, δλδ να παει κατευθειαν στο λογαριασμο τραπεζης.

 

Νομιζω οτι μπορεις να στειλεις λεφτα στο εμαιλ αυτου που θελεις και σε περιπτωση που δεν εχει PayPal τοτε αυτο του στελνει ενα μαιλ και του λεει να ανοιξει λογαριασμο. Δεν γινεται να τα παρει διαφορετικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μήπως ξέρει κανείς να μου πει πότε εμφανίζεται το 1,5 ? στο Balance από τη στιγμή που θα γίνεις verified; επίσης ξέρει να μου πει κάποιος αν στείλω λεφτά σε κάποιον θα πρέπει να έχει paypal για να τα πάρει;

 

Ναι τελικά πάει στον λογαριασμό.Πρέπει να πάρεις τηλέφωνο την τράπεζα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο bank account ο λογαριασμος που εχω, σε περιπτωση που γινει καμια στραβη με το account του ΡΡ και μου το κλεψουν, μπορουν να σηκωσουν χρηματα? γιατι "φοβαμαι" να το δηλωσω. εχω βαλει μονο καρτα που συνδεεται με τον εν λογο λογαρισμο αλλα μονο για να στελνω. τωρα που θελω να παιρνω κι ολας να το δηλωσω ή ειναι καπως επιφοβο και καλο ειναι να ανοιξω εναν αλλο λογαριασμο στην τραπεζα και να δηλωσω αυτον?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...