Προς το περιεχόμενο

PayPal


Ozone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 19/4/2020 στις 3:28 ΜΜ, bilya είπε

ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ να κάνεις pp account με το ίδιο email. Κάτι άλλο έκανες.

Αν δεν πιστεύεις προσπάθησε να κάνεις εγγραφή κ να βάλεις το email σου. Γίνεται άμεσα flagged σαν χρησιμοποιημένο. 

Και τι μπορει να εκανα τοτε ; δεν μπορω να καταλαβω. γραφω τα στοιχεια του ιδιου μου του εμαιλ και με βαζει μεσα στο νεο μου το λογαριασμο paypal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, thelos257 είπε

Και τι μπορει να εκανα τοτε ; δεν μπορω να καταλαβω. γραφω τα στοιχεια του ιδιου μου του εμαιλ και με βαζει μεσα στο νεο μου το λογαριασμο paypal.

στον παλιο ισως σε βαζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, alfeios είπε

στον παλιο ισως σε βαζει

Ναι ομως αν με εβαζε στο παλιο οπως λες τοτε θα ειχα και τις ενεργιες μου τις πληρωμες ενεργες σωστα ; εδω δεν βλεπω τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, thelos257 είπε

Ναι ομως αν με εβαζε στο παλιο οπως λες τοτε θα ειχα και τις ενεργιες μου τις πληρωμες ενεργες σωστα ; εδω δεν βλεπω τιποτα.

Μπορεί να τις διέγραψες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, thelos257 είπε

Και τι μπορει να εκανα τοτε ; δεν μπορω να καταλαβω. γραφω τα στοιχεια του ιδιου μου του εμαιλ και με βαζει μεσα στο νεο μου το λογαριασμο paypal.

δεν ξέρω τι έκανες αλλα δεν γίνεται να έκανες νέο λογαριασμό με το ίδιο account. Αν δεν βλέπεις πληρωμές κ τελευταίες ενέργειες ρώτα το support για πληροφορίες. 

Επίσης μας είπες σου ήρθε μαιλ οτι έχεις κάνει διαδικασία να σβηστεί ο λογαριασμός ρώτα το support τι έχει παιχτεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, alfeios είπε

Μπορεί να τις διέγραψες 

Μα δεν τις διαγραψα τι σκατα παιχτηκε δεν μπορω να καταλαβω πραγματικα και κατα τα αλλα λενε οτι ειναι ασφαλες safe 100% σκατα πατημενα που ειναι.
Δεν θα το ξανα χρεισιμοποιησω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, thelos257 είπε

Μα δεν τις διαγραψα τι σκατα παιχτηκε δεν μπορω να καταλαβω πραγματικα και κατα τα αλλα λενε οτι ειναι ασφαλες safe 100% σκατα πατημενα που ειναι.
Δεν θα το ξανα χρεισιμοποιησω.

Οταν το χρησιμοποιεις συμφωνα με τους κανονες και την κοινη λογικη, ασφαλες ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, thelos257 είπε

Μα δεν τις διαγραψα τι σκατα παιχτηκε δεν μπορω να καταλαβω πραγματικα και κατα τα αλλα λενε οτι ειναι ασφαλες safe 100% σκατα πατημενα που ειναι.
Δεν θα το ξανα χρεισιμοποιησω.

Το ΡΡ φταίει  και όχι εσύ που δεν ξέρεις τι έχεις κάνει,που έχεις πατήσει λινκ,που έχεις βάλει τα στοιχεία σου.

Το ΡΡ φταίει.Οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα έκανα  πρώτη φορά αμφισβήτηση συναλλαγής στο Paypal και ενώ μου έβγαλε ότι καταχωρήθηκε κανονικά, όταν πάω στο Κέντρο επίλυσης προβλημάτων, αναφέρει 0 περιστατικά.

Έκανα κάτι λάθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, manoc28 είπε

Σήμερα έκανα  πρώτη φορά αμφισβήτηση συναλλαγής στο Paypal και ενώ μου έβγαλε ότι καταχωρήθηκε κανονικά, όταν πάω στο Κέντρο επίλυσης προβλημάτων, αναφέρει 0 περιστατικά.

Έκανα κάτι λάθος?

Μάλλον όχι, απλώς θα το κοιτάξουν πρώτα και θα το ανοίξουν αυτοί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Luxx είπε

Μου εκανε καταθεση ενα παιδι 72,50 ευρω και εκανε κρατηση 2,89 ευρω το paypal. Γνωριζει κανεις γιατι;

Μάλλον στο έκανε μέσω goods and services και σε κράτησε την προμήθεια . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...