Προς το περιεχόμενο

PayPal


Ozone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

24 λεπτά πριν, poseidon98 είπε

Καλησπέρα εχω ενα μεγάλο πρόβλημα με την paypal μου 

Είχα κάνει μια αγωρα σε ελληνικό κατάστημα αξίας 40€ , ενώ η τράπεζα μου βγάζει κανονικά οτι χρεώθηκε το ποσό η paypal μου μου έχει υπόλοιπο -40€ και δεν με αφήνει να κάνω καμία συναλλαγή....Να απευθυνθώ στην τράπεζα μου ή στην paypal μου?

Το μεγάλο πρόβλημα ποίο είναι ακριβώς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

17 λεπτά πριν, NikosKallithea είπε

Το μεγάλο πρόβλημα ποίο είναι ακριβώς;

Το οτι εαν δεν δώσω τα 40€ που μου ζητάει το paypal δεν θα μπορέσω να χρησιμοποιήσω αυτον τον λογαριασμό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, poseidon98 είπε

Το οτι εαν δεν δώσω τα 40€ που μου ζητάει το paypal δεν θα μπορέσω να χρησιμοποιήσω αυτον τον λογαριασμό 

Ανέβασε αυτες τις δυο συναλλαγές της Τράπεζας και το ππ να δούμε τι λένε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναιπ...η αληθεια ειναι οτι δεν την βρισκω παιζει να μην πληρώθηκε το μαγαζι που εκανα την αγορά?Αλλα γιατι να μην τα βάλει η τράπεζα τα λεφτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/8/2020 στις 4:46 ΜΜ, poseidon98 είπε

Ναιπ...η αληθεια ειναι οτι δεν την βρισκω παιζει να μην πληρώθηκε το μαγαζι που εκανα την αγορά?Αλλα γιατι να μην τα βάλει η τράπεζα τα λεφτα?

απλα δεν τραβηξε τα χρηματα απο την καρτα και στα πειρε σαν υπολοιπο μου εχει συμβει λογικα θα σου στειλουν email σαν αυτο https://gyazo.com/0ac3c5ce44ea3de3cc8812b954407d78

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, FarCry είπε

Παιδιά ερώτηση

Υπάρχει λογαριασμός τράπεζας που να μην χρεώνει προμήθεια εισερχόμενου εμβάσματος από PayPal?

O Λογαριασμός μισθοδοσίας της alpha δε χρεώνει, νομίζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπα σε έχασα? Τι εννοείς?

Εγώ έχω Alpha bank κάρτα που έχω συνδέσει στο Paypal μου.

Δηλαδή η Alpha bank  είναι σίγουρο ότι δεν παίρνει προμήθεια εμβάσματος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Δηλαδή η Alpha bank  είναι σίγουρο ότι δεν παίρνει προμήθεια εμβάσματος?

 

1 ώρα πριν, spartak1 είπε

O Λογαριασμός μισθοδοσίας της alpha δε χρεώνει, νομίζω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, Doubt είπε

 

Εχω λογαριασμό Μισθοδοσιας στην AlphaBank. Ομως η μισθοδοσια μου εχει αλλαξει εδω και χρονια τραπεζα απο τον εργοδοτη. Ο Λογαριασμός παραμενει χαρακτηρισμενος σαν Μισθοδοσιας και διατηρει το προνομιο της υπεραναληψης που ειχα. Ομως προμηθεια εισερχομενου εμβασματος χρεώνει. Μπορει να παιζει ρόλο οτι δεν κατατιθεται πλεον μισθος εκει. Πάντως γενικα χρεωση εισερχομενου εμβασματος επιβαλλεται στην Alpha Bank σε καταθεση απο 5€ και πανω . Στο τιμολογιο της τραπεζας αναφερεται ότι Οι εντολές σε πίστωση του λογαριασμού - Alpha Μισθοδοσία είναι δωρεάν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, alfeios είπε

Εχω λογαριασμό Μισθοδοσιας στην AlphaBank. Ομως η μισθοδοσια μου εχει αλλαξει εδω και χρονια τραπεζα απο τον εργοδοτη. Ο Λογαριασμός παραμενει χαρακτηρισμενος σαν Μισθοδοσιας και διατηρει το προνομιο της υπεραναληψης που ειχα. Ομως προμηθεια εισερχομενου εμβασματος χρεώνει. Μπορει να παιζει ρόλο οτι δεν κατατιθεται πλεον μισθος εκει. Πάντως γενικα χρεωση εισερχομενου εμβασματος επιβαλλεται στην Alpha Bank σε καταθεση απο 5€ και πανω . Στο τιμολογιο της τραπεζας αναφερεται ότι Οι εντολές σε πίστωση του λογαριασμού - Alpha Μισθοδοσία είναι δωρεάν.

Κι εγώ έχω και μάλιστα εν ενεργεία, αλλά δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ. 🙃

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Doubt είπε

Κι εγώ έχω και μάλιστα εν ενεργεία, αλλά δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ. 🙃

Πάντως θεωρώ ότι αφού το γράφει στο τιμολόγιο, θα ισχύει.

Εκεί που είναι σίγουρο ότι δεν επιβάλλεται προμήθεια χρέωσης είναι στους (παλιούς) λογαριασμούς direct της Πειραιώς. Όσοι έχουν από παλιά. Πλέον δεν μπορείς να ανοίξεις τέτοιον

Επεξ/σία από alfeios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, alfeios είπε

Πάντως θεωρώ ότι αφού το γράφει στο τιμολόγιο, θα ισχύει.

Εκεί που είναι σίγουρο ότι δεν επιβάλλεται προμήθεια χρέωσης είναι στους (παλιούς) λογαριασμούς direct της Πειραιώς. Όσοι έχουν από παλιά. Πλέον δεν μπορείς να ανοίξεις τέτοιον

Kαι στην alpha είναι σίγουρο, αφού το αναφέρει στο τιμολόγιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...