Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

(πολύμπριζα είδα πολλά στο lidl του Γέρακα για κάποιον που ενδιαφέρεται και δεν έχει βρει αλλού)

 

Σήμερα πέρασα να πάρω ξυραφάκια και αφρό και είδα ότι είχε προσφορά noxzema αποσμητικό για μασχάλη 

75 ml 2 ευρώ.

Μάλλον είναι έκτακτη προσφορά γιατί δεν το είχα δεί σε κάποιο φυλλάδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10.6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

(πολύμπριζα είδα πολλά στο lidl του Γέρακα για κάποιον που ενδιαφέρεται και δεν έχει βρει αλλού)

 

Σήμερα πέρασα να πάρω ξυραφάκια και αφρό και είδα ότι είχε προσφορά noxzema αποσμητικό για μασχάλη 

75 ml 2 ευρώ.

Μάλλον είναι έκτακτη προσφορά γιατί δεν το είχα δεί σε κάποιο φυλλάδιο.

 

Την είχαν την προσφορά το καλοκαίρι, μερικές φορές τα καταστήματα κρατούν στα ράφια προϊόντα μέχρι να εξαντληθούν, πέραν της ισχύος της προσφοράς.

Μπορεί να είναι νέα προσφορά, μπορέι να είναι και παλιά δλδ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι για να μην παίρνω σβάρνα τα lidl τγς αθηνας ρωταω αν τα εχει δει καποιος σε αυτο της γειτονιας του σημερα ή χτες

Μου τα εβαλες μεσα στο μυαλο. Αν παω αυριο θα ανοιξω ενα μεσα στο μαγαζι και αν μου αρεσει θα παρω αλλα 5.

 

Παρακαλώ πείτε αν τα είδατε Αθήνα σε ποιο μαγαζί;6300392_15.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα δύο μαζί στα 5 ευρώ μου άρεσαν.Το μονό δεν μου άρεσε γιατί έχει πολλές διπολικές πρίζες  και τρεις σούκο νομίζω.

Έχουν και διακοπτάκι για κλείσιμο χωρίς να χρειάζεται να βγάλεις τη πρίζα.Τα καλώδια δεν είναι και πολύ χοντρά αλλά

με 2,5 ευρώ το ένα καλά είναι.

 

Δεν πήρα όχι γιατί δεν μου άρεσαν αλλά το σπίτι είναι γεμάτο πολύμπριζα. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιγο offtopic για πολυμπριζα.

Εχω αγορασει ενα πολυμπριζο και ειναι σε καλη κατασταση. Το μονο εχει χαλασει το κουμπι του και ειτε το πας απ την μια ειτε απ την αλλη ειναι αναμμενο on και φωτιζει, δινοντας συνεχεια ρευμα.

Δινει κανονικα ρευμα δλδ απλα δεν κληνει.

Το χρησιμοποιω ή το πεταω;

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Λιγο offtopic για πολυμπριζα.

Εχω αγορασει ενα πολυμπριζο και ειναι σε καλη κατασταση. Το μονο εχει χαλασει το κουμπι του και ειτε το πας απ την μια ειτε απ την αλλη ειναι αναμμενο on και φωτιζει.

Δινει κανονικα ρευμα δλδ απλα δεν κληνει.

Το χρησιμοποιω ή το πεταω;

 

Πήγαινε το πίσω εφόσον είναι από τα lidl.

Επεξ/σία από mr.Vox
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιγο offtopic για πολυμπριζα.

Εχω αγορασει ενα πολυμπριζο και ειναι σε καλη κατασταση. Το μονο εχει χαλασει το κουμπι του και ειτε το πας απ την μια ειτε απ την αλλη ειναι αναμμενο on και φωτιζει, δινοντας συνεχεια ρευμα.

Δινει κανονικα ρευμα δλδ απλα δεν κληνει.

Το χρησιμοποιω ή το πεταω;

 

 

Αν και το on/off δεν είναι καθοριστικό σαν λειτουργία (τα περισσότερα πολύμπριζα τα έχουμε συνέχεια αναμμένα) εμένα μου δείχνει μια κατασκευαστική αστοχία (κακός μηχανισμός, όχι ποιοτικό πλαστικό, κλπ) που ενδεχομένως να μην αφορά μόνο το διακόπτη.

Προσωπικά θα το πέταγα.

Αν εσύ βέβαια το πετάξεις και μετά πας και πάρεις κινέζικο του 2ευρου (άρα ποιοτικά θα είσαι στα ίδια και χειρότερα) τότε απλά κράτα το γλυτώνεις και το 2ευρω :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί όπως είπε ο haris να χάλασε κάπου το πλαστικό (εντός του διακόπτη) και να έχει μείνει μόνιμα η σούστα της επαναφοράς σε μία θέση και να μη σου βγάλει ποτέ πρόβλημα. Από την άλλη μπορεί να έχει γίνει κάποιο βραχυκύκλωμα και να έχουν κολλήσει μεταξύ τους μεταλλικά μέρη, με τρόπο που να είναι "επικίνδυνος" για να ξαναγίνει βραχυκύκλωμα.

Σούμα : μιας και αν δεν ανοίξεις τον διακόπτη δεν μπορείς να ξέρεις τί ακριβώς παίζει, η καλύτερή σου επιλογή είναι να το αποσυνδέσεις, μη τυχόν και μία στο τόσο γίνει ζημιά πολύ πολλαπλάσια του κέρδους από την μη αγορά άλλου. Στην χειρότερη, αν το έχεις κάπου σταθερό και έχεις πάνω του έστω συσκευές που δεν τραβάνε πολύ ρεύμα (φορτιστές πχ),  μπορείς να το "ρισκάρεις".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι.

Σίγουρα είναι κινέζικο του 1 ευρώ.

 

Είχα πάρει 2 στο παρελθόν και εμφάνισαν το ίδιο πρόβλημα.Φυσικά τα πέταξα και τα 2 όταν κάποια στιγμή άνοιξα

κάποιο και είδα ότι εσωτερικά οι επαφές του δεν ήταν με καλώδια αλλά με κάτι λαμάκια λίγο πιο χοντρά από

αλουμινόχαρτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα τα ακουστικα τι λενε; Τα εχει παρει κανεις; Τα θελω για χρηση σαν ακουστικα, το μικροφωνο μου ειναι σχεδον αδιαφορο, στο playstation. Το μικρο καλωδιο βολευει, το γεγονος οτι δεν ειναι καγκουρικα οπως ειναι συνηθως τα gaming σετακια επισης θετικο. Παιζουν καλα ομως; Τα εχει κανεις;

https://www.lidl-hellas.gr/el/prosfores.htm?articleId=4219

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...