Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν, πρώτες εντυπώσεις από το water jet flosser θετικές.

 

Αφήνει μια ωραία αίσθηση. Στα αρνητικά θα έλεγα το μικρό δοχείο νερού (οκ το ξαναγεμίζεις αλλά θα διευκόλυνε να ήταν μεγαλύτερο και ακόμα καλύτερα ξεχωριστό όπως έχω δει σε κάποια πιο ακριβά) και ότι θα ήθελα να ήταν και λίγο δυνατότερο. Δεν έχω δοκιμάσει κάποιο άλλο όμως για να κάνω σύγκριση. Επίσης πιτσιλάει λίγα νερά αλλά οκ, στο μπάνιο είσαι :)

Η χρησιμοτητα του ποια ακριβως ειναι;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποδήλατο ρε συ!  :-D

 

...ε τότε εκτός κι αν έχεις από εκείνα τα ποδήλατα που πήρε πρόσφατα το μάτι μου σε Gatzouli με κάτι ρόδες σαν μικρού ρακτέρ, μία χειρός είναι από πολλές απόψεις καλύτερα από αεροσυμπιεστή...

 

 

 

πλαστικες κουκλες σεξ

 

...η διευκρίνηση είναι που μου άρεσε, καθώς δεν μπορώ να φανταστώ κάποιον να παίρνει ας πούμε αυτό, να το βάζει στην απέναντί του πολυθρόνα και να του λέει τα βάσανά του από την καθημερινότητα... ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά η κουκούλα γράφει πάνω μοντέλα αυτοκινήτων και για εμένα έκανε από ότι έλεγε πάνω η Μ. Την πήρα και θα τη δοκιμάσω. Σαν ποιότητα δεν είναι κάτι ιδιαίτερο ένα μαύρο πλαστικό είναι χωρίς εσωτερική επένδυση που έχουν οι κανονικές κουκούλες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 
 

 

Α δεν ξέρω αν το περιεχόμενο είναι κινεζέξ και ΓΡΑΦΕΙ "W40" στην φιάλη - πάντως σε φάση "W50" / "W400" (...πώς λέμε "abibas" / "ΜΙΚΕ" / "biabora" κτλ-κτλ) δεν έχω πετύχει...

 

Και σίγουρα προτιμάω αν βρω (πχ Πειραιά που ήμουν), τα σίγουρα μεν "μανίσια" W, αλλά από Αίγυπτο, Τουρκία κτλ...(η 400άρα φιάλη στα 2Ε, συνήθως, αλλά και μέχρι και 1)

 

 

Ενω και το W40 ειναι το τρολαρισμα του WD40?

 

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για άλλο πήγα και πήρα τη συσκευή που έχει για καθαρισμό δοντιών (water jet flosser). Κάπου είχα δει ότι αξίζουν, το θυμήθηκα και το πήρα. Πιστεύω να είναι οκ!

 

https://www.lidl-hellas.gr/el/prosfores.htm?articleId=4320

Το πηρε κανεις και το δουλεψε να μας κανει ενα δευτερο review;
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή πήρα το σπρευ για τα λάστιχα αυτοκινήτου, τελικά κάνει για μηχανές;

αναφέρθηκε πριν από ένα μέλος ότι δε κάνει.

μου κάνει εντύπωση που στο μπουκάλι δεν αναφέρει κάτι. ούτε ότι κάνει, ούτε ότι απαγορεύεται η χρήση σε μηχανές.

λογικά δεν έπρεπε να αναφέρουν κάτι;

μου φαίνεται θα στείλω Mail στην εταιρεία να πάρω μια επίσημη απάντηση.

 

σκέφτομαι να πάρω το κομπρεσεράκι αέρα πάντως, αν και δε χρειάστηκα ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποια γνώμη για την συλλογή ( Σετ Κλειδιά με καρυδάκια που έχει αύριο σε προσφορά στα 20€ ? )

 

Είναι αξιόπιστα για βασικές δουλίτσες ? 

https://hotdeals.gr/wp-content/uploads/2017/10/lidl-prosfora-set-kelidia-me-karydakia-powerfix.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με κλειστα ματια παρτο, σκουρια δεν εχω δει, αλλα κανω περιστασιακη χρηση, κανα service στο μηχανακι (μια φορα το χρονο, δεν ειμαι επαγγελματιας λεμε) και οτι αλλο προκυψει. Δεν εχω δει κατι καλυτερο σε αυτα τα χρηματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...