Προς το περιεχόμενο

Οδηγός αγορών για eBay! #2


giankyr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αλλαξε ο ταχυδρομος και ο καινουργιος ειναι τουβλο και δεν αφηνει τιποτα στη πορτα μου.

Μου ηρθε συμφωνα με το tracking ειδοποιηση αλλα δε τη βρισκω πουθενα.

Εαν παω στο καταστημα χωρις την ειδοποιηση,θα το δωσουν το δεμα,η πρεπει να περιμενω τη 2η ειδοποιηση και να προσευχομαι το γιδι να τη βαλει σωστα?

 

Κατ' αρχάς, μπορείς να τηλεφωνήσεις στο κατάστημα της περιοχής σου και να ρωτήσεις αν έχουν καταγράψει το συγκεκριμένο δέμα και, στη συνέχεια, μπορείς να πας μια βόλτα από εκεί.

Δεν χρειάζεται απαραίτητα το ειδοποιητήριο.

Πως βλεπουμε το οριο? πρεπει να παρω την τραπεζα μου?

ξεχασα να αναφερω οτι τις αγορες τις κανω με το κολπακι με τους 2 λογαριασμους απλα μεταφερω τα χρηματα στον αλλον που δεν εχει καποια καρτα συνδεδεμενη μεσα, με την μεθοδο request money.

 

Επομένως, αγοράζεις με τα χρήματα που έχεις στο balance και όχι μέσω κάρτας.

Εάν έχεις, λοιπόν, στο balance τα 405€, αγοράζεις,

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αλλαξε ο ταχυδρομος και ο καινουργιος ειναι τουβλο και δεν αφηνει τιποτα στη πορτα μου.

Μου ηρθε συμφωνα με το tracking ειδοποιηση αλλα δε τη βρισκω πουθενα.

Εαν παω στο καταστημα χωρις την ειδοποιηση,θα το δωσουν το δεμα,η πρεπει να περιμενω τη 2η ειδοποιηση και να προσευχομαι το γιδι να τη βαλει σωστα?

Γραφεις σε ενα χαρτακι το τρακ και την ημερομηνία που υποτίθεται οτι αφησε ειδοποίηση, ετσι μπορεις να παραλαβής

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επεξεργαστής του 2009, συγκεκριμένα X3470, αν αγοραστεί από ebay , 49 λίρες κάνει με μεταφορικά, θα πληρώσει τελωνείο ;

 

Ποιος μπορεί να απαντήσει με σιγουριά στην απορία σου; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ενδιαφερομαι για την αγορα αυτου του κινητου και η καλυτερη τιμη που βρισκω ειναι στο ebay http://www.ebay.com/itm/Samsung-G9550-S8-Plus-128GB-Dual-Sim-Smartphone-/122538031971?var=&epid=13003106491&hash=item1c87d5fb63:m:mc3TT_jDjFieEwhgBA_S7Rw

 

Οπως γραφει δεν παιζει τελωνειο κτλ

 

Αξιζει το ρισκο των 700€?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ενδιαφερομαι για την αγορα αυτου του κινητου και η καλυτερη τιμη που βρισκω ειναι στο ebay http://www.ebay.com/itm/Samsung-G9550-S8-Plus-128GB-Dual-Sim-Smartphone-/122538031971?var=&epid=13003106491&hash=item1c87d5fb63:m:mc3TT_jDjFieEwhgBA_S7Rw

 

Οπως γραφει δεν παιζει τελωνειο κτλ

 

Αξιζει το ρισκο των 700€?

Ρισκο εχεις στο θεμα της εγγυησης και στο αν ειναι νομιμη εισαγωγη αναγνωρισμενη απο τη samsung για να καλυφτεις σε περιπτωση βλαβης απο την ελληνικη αντιπροσωπεια.

Τελωνειο δεν παιζει καμια περιπτωση καθως η συσκευη αποστελλεται απο ιρλανδια που ανηκει στην εε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγγυηση λεει οτι δινουν 1 χρονο επειδη ειναι International εκδοση..Αυτο σημαινει οτι η εδω Samsung μπορει και να μην στο καλυπτει καθολου?

Επισης αν δεν κανω λαθος η εκδοση με τα 6GB RAM και 128GB δεν προοοριζοταν για Ευρωπη αλλα μαλλον για Κινα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα μια τηλεόραση από ebay, είναι χωρίς αριθμό αποστολής.

Έφτασαν οι μέρες που έπρεπε να παραλάβω και δεν ήρθε τίποτα.

Πάω στο ebay να πάρω τα λεφτά πίσω και μου βγάζει αυτό

PayPal reports that a case should not be opened

We're sorry there's an issue with this purchase. Unfortunately, PayPal reports that we can't open a case for this item.You can try to work out this problem by contacting the seller.

Η αγορά είναι αυτή

http://www.ebay.com/itm/LG-OLED55B6D-Ultra-HD-OLED-TV-HDR-Smart-TV-Wlan-USB-Recording-NEU-OVP/182706804078?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2060353.m2749.l2649

 

Τα έχασα τα λεφτά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω και καποιες ωρες μπαινω στο αμερικανικο ebay και δεν μου εμφανιζει στο πεδιο αγορες τις αγορες που εχω κανει σε .υκ .

Συμβαινει και σε αλλους?

Συμβαινει και στην κανονικη εκδοση της σελιδας του ebay και στη mobile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...