Προς το περιεχόμενο

Ζωνιανά....Εν το κουνώ απο επαέ όσους μπατσους και αν πέψουν


zazik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η πίπα που έγινε καραμέλα.

 

Ρε μάγκες συγνώμη δλδ αλλά το κράτος δικαιούται ΜΟΝΟ να προλαμβάνει; Μια ευνομούμενη πολιτεία φυσικά και ρίχνει το βάρος στην πρόληψη, αλλά όταν διαπιστώσει ότι κάτι ξέφυγε απο το διχτυ της πρόβλεψης ΝΟΜΙΖΩ ότι έχει χρέος να το καταστείλει.

 

Πήξαμε στους αντεξουσιαστές ρε πούστη μου

 

+1 και απο μένα, κοινώς ντου στα Ζωνιανά για να ησυχάσουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 267
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Η πίπα που έγινε καραμέλα.

 

Ρε μάγκες συγνώμη δλδ αλλά το κράτος δικαιούται ΜΟΝΟ να προλαμβάνει; Μια ευνομούμενη πολιτεία φυσικά και ρίχνει το βάρος στην πρόληψη, αλλά όταν διαπιστώσει ότι κάτι ξέφυγε απο το διχτυ της πρόβλεψης ΝΟΜΙΖΩ ότι έχει χρέος να το καταστείλει.

 

Πήξαμε στους αντεξουσιαστές ρε πούστη μου

 

+1 κι απο μενα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρίχνω κι εγώ ένα +1.Κάντε ντου και κάντε τα πουτ@ν@.Στείλτε εκεί τίποτα ειδικές δυνάμεις,όλο τον στρατό και ας ξαναμιλήσουν μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.youtube.com/watch?v=f2S_9FWrh78

http://www.youtube.com/watch?v=gsRrno34-sQ

Τα σχόλια δικά σας...δείτε όλα τα βίντεο....Πολύ υπερηφάνεια ρε παιδιά....

 

στο 2ο βίντεο η γκόμενα που το τραβάει κάποια στιγμή λέει : κ@υλα ε?

 

Καλάζνικοφ και ούζι....και τα σχόλεια του uploader ποια είναι? ΝΑ ζησει η Κρήτη...ναρκωτικά και όπλα....ζήτω η Κρήτη....

 

Οταν διάβασα τα παραπάνω bold έλιωσα στο γέλιο , γλαφυρός, εύγε , εύγε!

 

Κρήτη και παράδοση αλα ζωνιανα . . . . :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρίχνω κι εγώ ένα +1.Κάντε ντου και κάντε τα πουτ@ν@.Στείλτε εκεί τίποτα ειδικές δυνάμεις,όλο τον στρατό και ας ξαναμιλήσουν μετά.

Αντ' αυτού λοιπόν προτείνεις (εκτός απο την ειρωνεία);

 

Σαφώς και δεν είναι το optimum optimorum να γίνεται εκστρατεία σε ένα χωριό. Σαφώς και θα έπρεπε η πολιτεία να ντρέπεται που άφησε το πρόβλημα να γιγαντωθεί. Το θέμα όμως είναι ότι το πρόβλημα υπάρχει και θα εξακολουθεί να υπάρχει εαν δεν παρθούν δραστικά μέτρα. Και ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ότι το πρώτο πράγμα που ο κάθε λογικός άνθρωπος μπορεί να σκεφτεί είναι οτι πρέπει να γίνει επιχείρηση σκούπα για να κατασχεθεί ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ (διότι ναι όλα αποκλείεται να βρεθούν) μεγαλύτερο μέρος απο το παράνομο υλικό που έχει μαζευτεί εκεί.

 

Και ακριβώς επειδή έχουμε να κάνουμε όχι μόνο με κακοποιά στοιχεία αλλά με συνδυασμό αυτού με μπόλικη δόση γιωτομπαλοσύνης στο μυαλό, προφανώς και δε μπορούμε να στείλουμε ένα περιπολικό λες και έγινε καταγγελία για παραβίαση των ωρών κοινής ησυχίας. Οι άνθρωποι έχουν όπλα και το κυριότερο είναι έτσι μεγαλωμένοι που δε διστάζουν να τα χρησιμοποιήσουν ή μάλλον δεν αντιλαμβάνονται τις συνέπειες αυτού. Όταν ρε σεις σκαγιάζουν ο ένας τον άλλο για το νερό στο χωράφι ή επειδή τον λοξοκοίταξες τι νομίζετε ότι θα κάνουν σε αστυνομικούς που πάνε να τους μπαγλαρώσουν;

 

Με όλα αυτά κατα νου, και για να μη θρηνήσουμε περισσότερα θύματα (υπενθύμιση προς τους όψιμους αντεξουσιαστές του forum, σύμφωνα με τις τελευταίες έρευνες οι αστυνομικοί (κρατηθείτε) είναι άνθρωποι οπότε προσμετρόνται και αυτοί στις τυχόν απώλειες) πολύ καλά και άγια έκανε η αστυνομία που έστησε τέτοια επιχείρηση. Χίλιες φορές αχρείαστα μέτρα παρά ελλειπή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειρωνεύομαι καθόλου !!! Δηλαδή ποια είναι η καλύτερη λύση.Ένα ντου μόνο και καθάρισαν.Να συνεργαστούν και οι σωστοί Κρητικοί(σύμφωνα με αυτά που ανέφεραν σε προηγούμενα post)οι οποίοι δεν είναι της λογικής των κατοίκων των Ζωνιανών και τέλειωσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν διάβασα τα παραπάνω bold έλιωσα στο γέλιο , γλαφυρός, εύγε , εύγε!

 

Κρήτη και παράδοση αλα ζωνιανα . . . . :-(

 

http://www.youtube.com/watch?v=f2S_9FWrh78

 

About This Video

 

ethymno stavromenos 2006-2007 kopelia i megali parea mas mixanakia opla narkotika istories axehastes (less)

Added: September 17, 2007

Category: Autos & Vehicles

Tags: ethymno stavromenos 2006-2007 kopelia i megali parea mas mixanakia opla narkotika istories axehastes

 

Μα γιαντα μου κάνουν έφοδους δεν το καταλαβαίνω....

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=gsRrno34-sQ

About This Video

Gamos sto mylopotamo.Auti einai i kriti mas.Na zisei i skepasti mylopotamou.Na zisei to rethymno.Na zisei i kriti. (less)

 

 

Όλα τα λεφτά είναι της γκόμενας που τραβάει το βίντεο ο σχολιασμός....φτάνει σε οργασμό

 

 

 

 

εγώ τα ανεβάζω?Εγώ βάζω τα σχόλια και τα tags?

 

 

Οι κρητικοί δεν πρέπει να αντιδράσουν? Γλαφυρότητα ις ανγκερ 'ς φερστ κάζιν B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιά δικαιώματα καί κουραφέξαλα μπορείτε να επιτρέψετε σε τέτοια αποβράσματα πού δεν διστάζουν να ποτίσουν τα παιδιά σας με θάνατο?Σοβαρολογείτε ρε?Μάλλον πλάκα κάνετε γιά να μας εκνευρίσετε.

Είπε ένας Ζωνιανός καί μάλιστα γεμάτος απορία ότι τούς σταμάτησε με τον φίλο του σε ένα μπλόκο ή αστυνομία καί τον άλλον λέει τον άφησαν να φύγει ενώ αυτουνού τού συμπεριφέρθηκαν με.. σκληρότητα!

Σοβαρα ρε φίλε?Καί τι ήθελες με τέτοιο ιστορικό πού έχει το χωριό σου να σού πούν?Κοίταξε σε παρακαλώ αν έχεις την καλωσύνη γύρνα με τα χέρια ψηλά καί αν μας επιτρέψεις να σε ψάξουμε καί χίλια συγγνώμη?

 

Εδώ σκάμε στα γέλια με τέτοιες απαιτήσεις.

:confused::-):lol::lol::lol::cry::cry::cry::shock::lol::cry::cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιά δικαιώματα καί κουραφέξαλα μπορείτε να επιτρέψετε σε τέτοια αποβράσματα πού δεν διστάζουν να ποτίσουν τα παιδιά σας με θάνατο?Σοβαρολογείτε ρε?Μάλλον πλάκα κάνετε γιά να μας εκνευρίσετε.

Είπε ένας Ζωνιανός καί μάλιστα γεμάτος απορία ότι τούς σταμάτησε με τον φίλο του σε ένα μπλόκο ή αστυνομία καί τον άλλον λέει τον άφησαν να φύγει ενώ αυτουνού τού συμπεριφέρθηκαν με.. σκληρότητα!

Σοβαρα ρε φίλε?Καί τι ήθελες με τέτοιο ιστορικό πού έχει το χωριό σου να σού πούν?Κοίταξε σε παρακαλώ αν έχεις την καλωσύνη γύρνα με τα χέρια ψηλά καί αν μας επιτρέψεις να σε ψάξουμε καί χίλια συγγνώμη?

 

Εδώ σκάμε στα γέλια με τέτοιες απαιτήσεις.

:confused::-):lol::lol::lol::cry::cry::cry::shock::lol::cry::cry:

 

 

 

Μα φυσικά .... να τον χαιρετήσουν , να του πούνε καλησπέρα σας κύριε , έχετε την ευγενική καλοσύνη να μην μας πυροβολήσετε σε περίπτωση που κουβαλάτε 10 κιλά χασίς και έχετε καλάζνικωφ πάνω? B)

Αποκτήσανε και τα αποβράσματα δικαιώματα δηλαδή....στα διαλα!!!!

Ο στρατός έπρεπε να πάει και μάλιστα ΑΜΕΣΩΣ μετά το περιστατικό....

 

Δεν πειράζει , ας είμαι εγώ φασίστας , εγώ ξέρω όταν κλαίγαμε με την αδερφή μου όταν ο πατέρας μου ήτανε βραδινός στην υπηρεσία.....όχι το κάθε ψευτο αναρχο βλαμμένο αντιεξουσιαστής του π...τσου

 

Αιντε συμαζευτείτε μερικοι , δεν έχετε ιδέα πόσο πολύ δύσκολη είναι η δουλεια του αστυνομικού , και ειδικά όταν έχεις να κάνεις με τέτοια άτομα που δεν διστάζουνε να σκοτώσουνε ....Έξω απο τον χορό πολλά τραγούδια λέτε , για πηγαίντε στην Πλατεία Βάθης με στολή και κάντε μπλόκο στα διερχόμενα , να δείτε τι άτομα θα σταματάτε....όλα τα αποβράσματα....με το όπλο στην σκανδάλη....Ε ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙ ΑΡΧΙΔΙΑ....

 

Ποσο μάλλον αυτοι που πήγανε στα Ζωνιανά !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σείς ξεσκίζομαι (στη δουλεια μην πάει ο νούς σας αλλού) καί ίσα πού τα φέρνω βόλτα με την οικογένεια ενώ αυτοί οι βουνίσιοι κατεβαίνουν κάθε βράδυ εδώ στι Ηράκλειο με ύφος χιλίων καρδιναλίων με αυτοκίνητα 4χ4 μαύρα τεράσστια γυαλισμένα καί δεν τολμά να τούς μιλήσει ούτε ο νόμος.Μετά την τσάρκα καί την κραιπάλη φεύγουν πάνε στο χωριό τους κοιμούνται όλη μέρα πάνω στον καθαρό αέρα τού Ψηλορείτη καί πάλι μετά το ίδιο πρόγραμμα.Εσείς ρε μάγκες ανεχόσαστε αυτή τη συμπεριφορά?

Ένας μαυροπουκαμισάς από κεί πάνω πήγε καί έκλεψε μιά μαθήτρια από το Γυμνάσιο καί όταν πήγε ο αδερφός της να την πάρει πίσω τον πυροβόλησαν στα πόδια.Είναι τελείως άνανδροι.Χωρίς πο πιστόλι τους δεν υπάρχουν!

Σού απαγορεύουν να τούς κοιτάς κατάματα καί έχουν το χέρι στην τσέπη αφήνοντας να εννοηθεί ότι θα σού αδειάσουν άμα αντιμιλάς καμμιά δεκαριά σφαίρες!

Φρίκη ο τόπος τό Ελ Γκρέκο κατάντησε.

 

το εχετε κουρασει το θεμα, ειδικα εσυ zazik...

 

Προφανώς δεν είσαι από Κρήτη καί μάλλον δεν νοιώθεις να σε αφορά το θέμα γι' αυτό λες αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαβασε λιγες σελιδες πιο πριν.

 

τωρα δεν ειμαι στην Κρητη και δεν με αφορα αμεσα, αλλα τελος παντων αν δεν καταλαβαινετε οτι με ντου και τετοια δεν θα λυθει κανενα προβλημα που χρονια τωρα ανεπτύσσετο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αιντε συμαζευτείτε μερικοι , δεν έχετε ιδέα πόσο πολύ δύσκολη είναι η δουλεια του αστυνομικού , και ειδικά όταν έχεις να κάνεις με τέτοια άτομα που δεν διστάζουνε να σκοτώσουνε ....Έξω απο τον χορό πολλά τραγούδια λέτε , για πηγαίντε στην Πλατεία Βάθης με στολή και κάντε μπλόκο στα διερχόμενα , να δείτε τι άτομα θα σταματάτε....όλα τα αποβράσματα....με το όπλο στην σκανδάλη....Ε ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙ ΑΡΧΙΔΙΑ....

 

υπερβάλεις

εσύ, ακολουθείς το επάγγελμα του μπαμπά????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...