Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

  • Moderators

ε του πουστη μια 5αρα την ανεβαζω αυτη η την αλλη βδομαδα!

εχω κανει και 105 αλλα εχει περασει καιρος απο τοτε!


οφφ τοπικ (αλλα βαριεμαι να τα λεω σε αλλα τοπικ γιατι μπαινει ο καθενας και λεει οτι του ερθει, ενω εδω που σας ξερω μπορουμε να τσακωθουμε με την ησυχια μας :P )

 

ενας λογος που δεν θα παμε ποτε μπροστα και που δειχνει ποσο ζωα ειμαστε.

φιλος μου κανει βιντεοδουλειες (μονταζ κτλ) ενα μπιτς μπαρ τον προσλαμβανει για να τραβηκει το οπενινκ και να φτιαξει ενα βιντεο.

φτιαχνει το βιντεο ολα καλα και μετα ερχεται το τοπικο καναλι παιρνει το βιντεο του κοβει ενα κομματι 30δευτερολπετων προσθετη αλλα 7 δευτερολπετα δικα του και το πλασαρει σαν διαφημιση στην τηλεοραση και πουθενα δεν αναφερει τον δημιουργο.

ποσο για το πουτσο ειμαστε?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ!!! Του σπας μετα το κεφαλι ή δε το σπας;;;

 

Πηρα κατι γαντια απο την intersport με μαλακη επενδυση γιατι στα πουσαπς σε εξωτερικο χωρο πιανονται. Για να δουμε.

 

Η αληθεια ειναι οτι εχω μπει σ εξοδα..εχω παρει τσαντες,σορτακια, μπουστακια, παγουρι, τις προαλλες πηρα στρωμα, βαρη ποδιων. Χαχαχα νομιζω ευκαιρια εψαχνα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να κανω μια ερωτηση σχετικα με τη χρηση της ζωνης.

 

ειναι υποχρεωτικη? θα πρεπει δηλαδη καποια στιγμη να βαλω? μεχρι τωρα αισθανομαι πολυ οκ με τη μεση μου σε DL και Squat και bent over row.

οταν λεω οκ εννοω οτι μπορω να κανω την ασκηση σωστα κρατωντας ισια πλατη κλπ.

 

βεβαια νταξει στα 85 κιλα ειμαι στο DL (4χ5) , ανεβαζω αργα , δεν νομιζω οτι ειναι πολλα  , αλλα ποτε θα πρεπει να αρχισω να την χρησιμοποιω και πως θα το καταλαβω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχω θεμα με μεση απλα πρακτικα ρωταω , πρεπει να γινει κατι για να πεις οτι βαζεις ζωνη?

η αν δεν εχεις προβλημα φτανεις 150 κιλα και αμα θες δεν φορας...

σου προσφερει κατι στην ασκηση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να κανω μια ερωτηση σχετικα με τη χρηση της ζωνης.

 

ειναι υποχρεωτικη? θα πρεπει δηλαδη καποια στιγμη να βαλω? μεχρι τωρα αισθανομαι πολυ οκ με τη μεση μου σε DL και Squat και bent over row.

οταν λεω οκ εννοω οτι μπορω να κανω την ασκηση σωστα κρατωντας ισια πλατη κλπ.

 

βεβαια νταξει στα 85 κιλα ειμαι στο DL (4χ5) , ανεβαζω αργα , δεν νομιζω οτι ειναι πολλα  , αλλα ποτε θα πρεπει να αρχισω να την χρησιμοποιω και πως θα το καταλαβω?

Βαλε τσαμπα ειναι  δεν κανει κακο .Εγω βαζω παντα σε αυτες τις ασκησεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να κανω μια ερωτηση σχετικα με τη χρηση της ζωνης.

 

ειναι υποχρεωτικη? θα πρεπει δηλαδη καποια στιγμη να βαλω? μεχρι τωρα αισθανομαι πολυ οκ με τη μεση μου σε DL και Squat και bent over row.

οταν λεω οκ εννοω οτι μπορω να κανω την ασκηση σωστα κρατωντας ισια πλατη κλπ.

 

βεβαια νταξει στα 85 κιλα ειμαι στο DL (4χ5) , ανεβαζω αργα , δεν νομιζω οτι ειναι πολλα  , αλλα ποτε θα πρεπει να αρχισω να την χρησιμοποιω και πως θα το καταλαβω?

 

μια καλή συμβουλή για το θέμα ζώνη αν θέλεις λίγο από τα 2 (να αναπτύξεις δύναμη με ασφάλεια) είναι να φοράς ζώνη σε αυτές της ασκήσεις μόνο στα max κιλά της ημέρας. Σήμερα θα φοράς ζώνη μόνο στα 80, αύριο θα φοράς ζώνη μόνο στα 90 κτλ. 

 

Οι powerlifters θα σου πούνε μην ακουμπάς ζώνη πάνε όσο μπορείς χωρίς και μετά βάλε. Οι bodybuilders θα πούνε φόρα ζώνη πάντα. 

 

Εγώ ζώνη φοράω πάντα μόνο στο deadlift αν εξαιρέσουμε το ζέσταμα. Στα άλλα κάνω αυτό που σου περιέγραψα στην αρχή. (αλλά με το καινούριο πρόγραμμα σταμάτησα το deadlift μόνο romanian κάνω)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Οι powerlifters θα σου πούνε μην ακουμπάς ζώνη πάνε όσο μπορείς χωρίς και μετά βάλε. Οι bodybuilders θα πούνε φόρα ζώνη πάντα. 

 

Οι powerlifters  ειναι σαταναδες μην τους ακουτε ,μας ζηλευουν επειδη ειμαστε πιο ομορφοι μουαχα00χα0χ0α0χα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...