Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Πόσα κιλά είσια Νίκο και τι νούμερα έχεις στον πάγκο τώρα ?

80 με 82 , not sure γιατι πρέπει να ζυγιστώ πρωί με άδειο στομάχι , μετά τα νούμερα αλλάζουν πολυ 

ίσιος 100kg χ5 (today)

επικλινής 90χ5 (άλλη μέρα , σήμερα 85χ5)

αλλα έχω πρόβλημα με τους ώμους και ειναι προπονήσεις που δε μπορώ να δώσω όσο θέλω αλλιώς θα υπάρχει πρόβλημα. 

 

Εχω αρχίσει στις προπονήσεις μου να δίνω τα βαριά σετ στην αρχή και στο τέλος τις ασκήσεις για pump , με pump κιλά δεν τραβάς 

tbh με τις 5 reps ανέβασα κιλά σχετικά γρήγορα , όσο προσπαθούσα να μένω απο 8 και πάνω δεν τράβαγε . Βέβαια βοήθησε οτι στήθος κάνω 2 φορές την εβδομάδα εδω και λιγους μήνες (6/7 προπονήσεις) οπότε κέρδισε χρόνο.

 

σε καλή μέρα με ύπνο , μιας και ήμουν απο 4 ώρες ύπνο σήμερα ίσως έχω τα 120 σε κανα 2μηνο , τότε τελειώνει το bulk μου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

80 με 82 , not sure γιατι πρέπει να ζυγιστώ πρωί με άδειο στομάχι , μετά τα νούμερα αλλάζουν πολυ 

ίσιος 100kg χ5 (today)

επικλινής 90χ5 (άλλη μέρα , σήμερα 85χ5)

αλλα έχω πρόβλημα με τους ώμους και ειναι προπονήσεις που δε μπορώ να δώσω όσο θέλω αλλιώς θα υπάρχει πρόβλημα. 

 

Εχω αρχίσει στις προπονήσεις μου να δίνω τα βαριά σετ στην αρχή και στο τέλος τις ασκήσεις για pump , με pump κιλά δεν τραβάς 

tbh με τις 5 reps ανέβασα κιλά σχετικά γρήγορα , όσο προσπαθούσα να μένω απο 8 και πάνω δεν τράβαγε . Βέβαια βοήθησε οτι στήθος κάνω 2 φορές την εβδομάδα εδω και λιγους μήνες (6/7 προπονήσεις) οπότε κέρδισε χρόνο.

 

σε καλή μέρα με ύπνο , μιας και ήμουν απο 4 ώρες ύπνο σήμερα ίσως έχω τα 120 σε κανα 2μηνο , τότε τελειώνει το bulk μου 

Νίκο σε αυτά τα κιλά και σε αυτό το διάστημα που θέλεις δύσκολα να πετύχεις τέτοια αύξηση. Ειδικά στον πάγκο πάνε και βαραίνουν τα κιλά από το πουθενά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ρα δε το δένω και κόμπο , κλαιν , δεν ειμαι κ powerlifter , τώρα επικεντρωθηκα στα κιλά να φτάσω εκεί , δεν με νοιάζει παραπέρα απο θέμα δύναμης , έτσι κ αλλιώς το στήθος ηταν το αδύναμο σημείο μου

πρόσφατη random απο στήθος πριν φύγω για προπόνηση, δεν ασχολούμαι με τις φωτογραφίες εδώ κ καιρό οπότε τραβάω εδω κ εκει. κιλα no idea

post-212651-0-07245000-1424815206_thumb.jpg

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να μου προτείνει κάνεις κανένα παπούτσι για τρέξιμο,με ενδιαφέραν τα Nike Air max 2015 αλλά μου είπανε ότι δεν είναι και το πιο κατάλληλο για τρέξιμο εφόσον είναι ψηλό και λιγάκι βάρη παπούτσι, έχετε να προτείνετε κάτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρώτε carbs όποτε γουστάρετε.

This myth is busted.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21475137

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μπορεί να μου προτείνει κάνεις κανένα παπούτσι για τρέξιμο,με ενδιαφέραν τα Nike Air max 2015 αλλά μου είπανε ότι δεν είναι και το πιο κατάλληλο για τρέξιμο εφόσον είναι ψηλό και λιγάκι βάρη παπούτσι, έχετε να προτείνετε κάτι;

 

τσεκαρε μιζουνο-ασικς-αντιντας-σουκονι!

 

μακρια απο ναικ και μακρια απο παπυτσι με αεροσολα! Εγω επισης αποφευγω τα τζελ γιατι νομιζω οτι φθειρεται ευκολα και μπορει να σου προκαλεσει κακο πατημα που οδηγει σε τραυματισμο.

 

Για τι ειδος τρεξιματος θες? Ποσα χιλιομετρα τη βδομαδα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>ναι ρα δε το δένω και κόμπο , κλαιν , δεν ειμαι κ powerlifter , τώρα επικεντρωθηκα στα κιλά να φτάσω εκεί , δεν με νοιάζει παραπέρα απο θέμα δύναμης , έτσι κ αλλιώς το στήθος ηταν το αδύναμο σημείο μου<br><br> πρόσφατη random απο στήθος πριν φύγω για προπόνηση, δεν ασχολούμαι με τις φωτογραφίες εδώ κ καιρό οπότε τραβάω εδω κ εκει. κιλα no idea<br><br> </p>

Κτήνος είσαι ρε φίλε. Από body fat πως τα πας γιατί τα χέρια σου φαίνονται πολύ καθαρά

 

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...