Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μήπως έχεις αρκετούτσικο butt wink την ώρα που κάνεις squat ?

 

Έχεις κανά βίντεο από τα πλάγια ?

λογικα ισως και να ειναι αυτο που λες...θα προσπαθησω να βγαλω βιντεο την πεμπτη που εχω ποδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

λογικα ισως και να ειναι αυτο που λες...θα προσπαθησω να βγαλω βιντεο την πεμπτη που εχω ποδια

Έτσι...βγάλε βίντεο και όχι από πολύ ψηλα...περίπου στο ύψος των γονάτων σου. για να δεις και σε πιό σημείο γίνεται ακριβώς.

πω το έχω πάθει ... είχα πάει για προπόνηση χωρίς να ξυπνήσω καλά καλά , ήμουν και σε δίαιτα κ όσο νάνε ήμουν lost in space

τρώω μια καλή και μετά είχα πονοκέφαλο σε όλη την προπόνηση 

 

Εγώ πάλι καλά δεν πόνεσα. Μπήκα κατευεθείαν στο σετ αφού παίχτηκε μία πολύ απαθής ματιά από κάποιον που ήταν μπροστά μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απάντησες μόνος σου στην ερώτηση σου. Τρώτε σωστά , βλέπετε αποτέλεσμα , δεν βαριέστε 

για τον ύπνο δεν έχω να πω πολλά , όσο σημαντικός κ αν ειναι εγώ ειμαι για μήνες με 4 ώρες ύπνο κ πάλι μια χαρά gains έχω 

 

απο τα πόσα ανέβασε +30 kg ? 

Απο τα 100 πηγε στα 130 παγκο.Για διατροφη παντως λεφτα δεν , γιαυτο και ψαχνουμε κατι αλλο.

Οχι οτι δεν υπαρχουν gains, ενταξει δεν ειναι κ τοσο χαλια η διατροφη, αλλα meh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες τι θα γινει θα τα πουμε αυριο;;;;;

Απαντηστε βρε στο κοριτσι :)

Μαργαριτα εγω κατα 99% δεν θα μπορεσω , θα λειπω, θα το παρακολουθω εδω βεβαια κ αν αλλαξει κατι θα ενημερωσω !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τα 100 πηγε στα 130 παγκο.Για διατροφη παντως λεφτα δεν , γιαυτο και ψαχνουμε κατι αλλο.

Οχι οτι δεν υπαρχουν gains, ενταξει δεν ειναι κ τοσο χαλια η διατροφη, αλλα meh.

ύψος-βάρος - ηλικία ? (για να έχω μια εικόνα)

τα 130 τα κάνει set ? κ αν ναι πόσες ολόκληρες?

πάντως μην κολλάτε στα κιλά μόνο , ξέρω ενα ψιλό κοντά στα 30 , γυμνάζεται χρόνια κ βάζει 100kg+ πάγκο αλλα απο μυς 0 και φαίνεται λες και δεν γυμνάζεται καν και πετάει κ λίγη κοιλίτσα λολ 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ύψος-βάρος - ηλικία ? (για να έχω μια εικόνα)

τα 130 τα κάνει set ? κ αν ναι πόσες ολόκληρες?

πάντως μην κολλάτε στα κιλά μόνο , ξέρω ενα ψιλό κοντά στα 30 , γυμνάζεται χρόνια κ βάζει 100kg+ πάγκο αλλα απο μυς 0 και φαίνεται λες και δεν γυμνάζεται καν και πετάει κ λίγη κοιλίτσα λολ 

 

Υψος 1,75

Βαρος 80-82 κιλα

22 χρονων

 

Κανει μια δικια του προπονηση, πολλα σετ με πολλα κιλα και χαμηλες επαναληψεις.Π.χ κανει τα 100 ενα 10-12αρι για να ζεσταθει καλα και μετα βαζει 130 3-5 επαναληψεις κ πεφτει στα 100-110 μετα στις 5-6 επαναληψεις καμια 5+ σετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να υποθέσω πως έχει και χαμηλό bf ? σκέψου να έτρωγε σωστά , να μη βαριόταν και πόσο μάλλον να έπαιρνε και φάρμακα ο φίλος σου , 200 κιλά πάγκο θα έπαιζε τώρα και λίγα λέω 
και δεν ειρωνεύομαι γιατι ξέρω άτομο που βάζει 130-140kg πάγκο επειδή ειναι το σημείο του(στα υπόλοιπα ειναι πολυυυυυυυ κάτω) με σωματικό βάρος 75 @ 1,70 low bf
αλλα και πάλι κάπως μου ακούγονται όλα αυτά χαχαχαχαχ τέσπα 
δεν γνωρίζω ατομα κ καταστάσεις κ τζάμπα κουβέντα θα γίνει. Πάντως αν βαριέται κάποιος στα τρία χρόνια χαιρετίσματα στην εξουσία , καλύτερα να κοιτάξτε για κανα άθλημα που να σας αρέσει 


Έτσι...βγάλε βίντεο και όχι από πολύ ψηλα...περίπου στο ύψος των γονάτων σου. για να δεις και σε πιό σημείο γίνεται ακριβώς.

Εγώ πάλι καλά δεν πόνεσα. Μπήκα κατευεθείαν στο σετ αφού παίχτηκε μία πολύ απαθής ματιά από κάποιον που ήταν μπροστά μου.

δεν θα το έλεγα πόνο απο το χτύπημα όσο ταρακούνημα του εγκεφάλου αχχαχα
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να υποθέσω πως έχει και χαμηλό bf ? σκέψου να έτρωγε σωστά , να μη βαριόταν και πόσο μάλλον να έπαιρνε και φάρμακα ο φίλος σου , 200 κιλά πάγκο θα έπαιζε τώρα και λίγα λέω 

και δεν ειρωνεύομαι γιατι ξέρω άτομο που βάζει 130-140kg πάγκο επειδή ειναι το σημείο του(στα υπόλοιπα ειναι πολυυυυυυυ κάτω) με σωματικό βάρος 75 @ 1,70 low bf

αλλα και πάλι κάπως μου ακούγονται όλα αυτά χαχαχαχαχ τέσπα 

δεν γνωρίζω ατομα κ καταστάσεις κ τζάμπα κουβέντα θα γίνει. Πάντως αν βαριέται κάποιος στα τρία χρόνια χαιρετίσματα στην εξουσία , καλύτερα να κοιτάξτε για κανα άθλημα που να σας αρέσει 

δεν θα το έλεγα πόνο απο το χτύπημα όσο ταρακούνημα του εγκεφάλου αχχαχα

 

Το αστειο ειναι οτι δεν εχει χαμηλο ποσοστο λιπους.Και τον ρωταμε συνεχως αν παιρνει κανα ντρογκι και λεει οτι αν παρει ποτε κατι θα μας το πει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό μήνα :)

Μιας και είμαστε και επισήμως στην Άνοιξη ας βάλω το progress.

 

Chiomegarhosigmaf%20tautaulambdaomicron_

 

 

Μικρές διαφορές αλλά νιώθω να έχω βάλει 1-2 κιλά έχοντας αυξήσει τα carbs λίγο .Έχω θέμα με το bf μιας και δεν πέφτει το άτιμο....έχω κόψει και το τρέξιμο.Ελπίζω να ξαναξεκινήσω αυτό το μήνα.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό μήνα :)

Μιας και είμαστε και επισήμως στην Άνοιξη ας βάλω το progress.

 

Chiomegarhosigmaf%20tautaulambdaomicron_

 

 

Μικρές διαφορές αλλά νιώθω να έχω βάλει 1-2 κιλά έχοντας αυξήσει τα carbs λίγο .Έχω θέμα με το bf μιας και δεν πέφτει το άτιμο....έχω κόψει και το τρέξιμο.Ελπίζω να ξαναξεκινήσω αυτό το μήνα.

κρεας θες φιλε,δεν εισαι σε θεση ακομα να κοψεις.Μπες σε διατροφη ογκου

Παντως μια χαρα σε βρισκω,αν το προσπαθησεις θα φτιαξεις μπομπα σωμα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...