Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Leg day + αεροβική (ΤΑΒΑΤΑ) + ασκήσεις ενδυνάμωσης κορμού για κοιλιακούς/μέση. Αφού μπορούσα και περπατούσα μετά... είναι απ' αυτά τα θαύματα που κάνουν πιστούς και τους πιο άπιστους Θωμάδες (με μένα όμως δεν έπιασε, μουχαχαχα :P)

Γιαννη οταν κατσει και ανεβω πανω θα ερθω να σε βρω να κανουμε μαζι ΤΙΒΑΤΑ  ,το εχω στο προγραμμα να ξερεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελα κερκυρα να φας που εχουν και τη μυστικη σαλτσα :P

Ναι ε>? δεν εχω ερθει ποτε Κερκυρα  δεν ηξερα οτι φημιζεται και για τα πιτογυρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

τωρα φημιζεται για τους μαλακες :P

 

απλα εδω εχουν τη σαλτσα που βαζουν στις πιτες που δεν εχουν πουθενα νομιζω στην ελλαδα. Αν θυμαμαι καλα ειναι σαλτσα φαση απο κοκκινιστο! Μπορει να φαινεται περιεργο αλλα ειναι ωραια ειδικα αν φας απο σωστο μαγαζι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλαζει κατι αν IF γινεται συγκεκριμενες μερες (οχι ολες) τις εβδομαδας? Η θα φαω λιγες θερμιδες και τις περισσοτερες μετα που λετε και θα κανω σκατα προπονηση, ή θα φαω πολυ πριν για να τη βγαλω και θα πανε ολες για ενεργεια και δε θα μεινουν για αναρωωση και χτισιμο. Οποτε σκεφτομαι συγκεριμες μερες να τρωω κανονικα και με πρωινο και στις χαλαρες k OFF, IF με τιςθερμιδες μετα τη προπονηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με έχει θερίσει η πείνα τι ήθελα κ μπήκα στο θρέντ :S! τελικά όταν δεν έχεις τι να κάνεις πεινάς  :-( 
όσο είχα το σεμινάριο όλα κομπλέ , αυτές τις μέρες που τα ξύνω με τσουγκράνα απλά FML, άντε να αρχίσω να δουλεύω σε λίγες μέρες να παλεύεται καλύτερα 
 


Ειμαι πιο πολυ του αλμυρου αδερφε !

Why not both? :P 
χαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...