Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@Fotis13: Thanks man. Μπορεί να μην έχω τις γνώσεις σας, αλλά αυτό το κάτι λίγο που γνωρίζω, θέλω να το μοιράζομαι. Ελπίζω να φανεί χρήσιμο σε κάποιους.

 

@Spect~: Άσε φίλε, η Έκθεση ήταν από τα αγαπημένα μου μαθήματα, μπορούσα να γράφω με τις ώρες! Στις Πανελλήνιες ( ;)), αν θυμάμαι καλά, είχα γράψει 17.5! B)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

  • Moderators

δεν πας καλα :P

 

Οσο για τις γνωσεις , ο καθε ανθρωπος ξερει κατι που εμεις δεν ξερουμε. Μπορει να μην εχεις τις γνωσεις μας στο κομματι της γυμναστικης με βαρη οπως εμεις δεν εχουμε τις γνωσεις στο ποδηλατο!!

 

και κατι που δα χτες και μ'αρεσει

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φάγαμε και το αγγούρι σήμερα με το IF. Φέρανε γύρω στα 10 άτομα γλυκά επειδή γιορτάζανε σήμερα, να υπάρχει ένα γραφείο μέσα στα γλυκά κι εγώ να περιμένω να πάει 3. Ήμουν ένα 5ωράκι με την σκέψη στα γλυκά. Τουλάχιστον όταν ήρθε η ώρα γέμισα τσέπες και τα γάμησα  :-D

 

In other news 15 λεπτά προπόνηση σήμερα.

 

Squat: 3 x 3 @ 132,5

Pause squat: 3 x 3 @ 107,5

 

Αυτή η βδομάδα είναι κάτι σαν deload και είχα πετσοκομμένα πράγματα. 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

problem fixed , 1l φυσικός χυμός πορτοκάλι μεταπρόπ και είμαι κομπλέ. Θα είμαι εκεί στις 2400 περίπου κ θα τις κρατήσω να δω πως πάει , μη χάσω ότι έβαλα για μαλακίες, κρίμα ειναι.  Α και εμπλούτισα λίγο τις τροφές μου να μην τρώω το ίδιο :P 

wohoo i feel good. 

 

Το στοίχημα δίνει  1.01 το problem να μην fixed μέσα στις επόμενες 2 βδομάδες. 

 

Ρε αφού το ψυρίζεις τόσο πάντα κάτι θα σε χαλάει, γιατί δεν τα γράφεις στα @@ σου λίγο να βρεις την υγεία σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Btw πολύ καλό cardio workout για κάποιους που βαριούνται το τρέξιμο και γουστάρουν να κάνουν κάτι διαφορετικό είναι το παρακάτω βίντεο. Συνδυάζει διαλειμματική με kickboxing. Επίσης ενδύκνειται για αρχάριους.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ρε αφού το ψυρίζεις τόσο πάντα κάτι θα σε χαλάει, γιατί δεν τα γράφεις στα @@ σου λίγο να βρεις την υγεία σου;

τι να γράψω στα @@ μου ? τη διατροφή μου? αν μου λες οτι τα ψυρίζω με το να τρώω το ίδιο φαΐ κάθε μέρα εδώ κ ένα μήνα , σκέψου να είχα κ ποικιλία στο menu μου. Αν τα ψύριζα θα ήξερα τόσο καιρό οτι τρώω λιγότερες cal , ακριβώς επειδή δεν τα ψυρίζω την πάτησα . 

Αν δεν δοκιμάσεις δεν θα μάθεις , αν δεν μάθεις δεν θα γίνεις όπως θες (στην περίπτωση μου) , αν δεν προσπαθείς γίνεις όπως θες για ποιο λόγο κάνεις ότι κάνεις ?   :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω πεθανει εδω και 1 βδομαδα μια γαβαθαρα ντοματα-κρεμμυδι-πιπερια μεσημερι βραδυ.
υπαρχει κανας λογως να αποφευγουμε ντοματα-κρεμμυδι κτλ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι

Btw πολύ καλό cardio workout για κάποιους που βαριούνται το τρέξιμο και γουστάρουν να κάνουν κάτι διαφορετικό είναι το παρακάτω βίντεο. Συνδυάζει διαλειμματική με kickboxing. Επίσης ενδύκνειται για αρχάριους.

 

Αυτή την γκομενα πολύ την πάω. Δεν ειναι η σούπερ όμορφη αλλά μ´ αρέσει το στυλακι της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει τα χτυπήματα της είναι απλά για γελια ,  δεν την ξέρω την κοπελιά μην την αδικώ - ξέρω όμως οτι στις μέρες μας εχουν ολοι από ενα καναλι στο ytube , την έχουν δει περσοναλες και ανεβάζουν πραγματικά οτι ναναι !

αγορια και κορίτσια , οχι όλοι , αλλα γίνεται πραγματικός χαμος  απο κωμωδίες ..

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρτε k ενα βιντεακι που θα βοηθησει τους αρχαριους γιατι ειναι παρα πολυ απλο και κατανοητό 

τα κοριτσακια της παρέας θα γουστάρουν μάλλον τον τυπακο :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιαννη μετα τα swing κανεις εχεις την ιδια αποδοση;

 

Το κλειδι πιστευω ειναι να ξερεις με ποια σειρα θα κανεις τις ασκησεις...

 

Πρεπει βασικα να πειραματιστεις καργα...

 

Πειτε κανενα καλο μιλκ σεικ, αλλα χωρις βρωμες κλπ ειμαστε σε περιοδο που προσεχουμε...

 

Ενα που κανω ειναι γαλα, πρωτεινη, μπανανα, μερικα βατομουρα ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω πεθανει εδω και 1 βδομαδα μια γαβαθαρα ντοματα-κρεμμυδι-πιπερια μεσημερι βραδυ.

υπαρχει κανας λογως να αποφευγουμε ντοματα-κρεμμυδι κτλ?

Αν εχεις σκοπο να εξαφανισεις καθε ιχνος μυικου ιστου απο το το σωμα σου μια χαρα ειναι.Εχω ενα φιλο που θα κατεβει αυριο σε αγωνες.Αυτο το λεω γιατι μερικοι νομιζουν οτι τα φαρμακα ειναι μαγικος ζωμος.Ο τυπος εχει να ακουμπησει ζαχαρη στο στομα του 3 η 4 μηνες σημερα εκοψε και το νερο και το αλατι δεν θυμαμαι τι αλλο.Ηθελε τοσο να φαει μια σοκολατα που την πηρε την μασησε για να νοιωσει ο εγκεφαλος οτι του δινει αυτο που ζηταει και την εφτυσε.Εχει φτασει σε φοβερη κατασταση φυσικα με ροιντς δεν κατεβαινεις σε αγωνες φυσικος.Αυτο το λεω για να καταλαβετε τι τραβανε αυτοι οι τυποι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...