Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω κάνω 1 σετ απο 14 επαναλήψεις στο μονόζυγο κάθε 2 με 3 μέρες και κάνω και 10 λεπτά ποδήλατο κάθε μέρα τα τελευταία 2 χρόνια και έχω φτιάξει αρκετά καλό σώμα

Επεξ/σία από BLuE_PaNtHeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Εγω κάνω 1 σετ απο 12 επαναλήψεις στο μονόζυγο κάθε 2 με 3 μέρες και κάνω και 10 λεπτά ποδήλατο κάθε μέρα τα τελευταία 2 χρόνια και έχω φτιάξει αρκετά καλό σώμα

:shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να μη το πιστέυεις ουτε και γω το πίστευα στην αρχή.Αλλά με ένα μονοζυγο και λίγο ποδηλατο αμα το κάνεις μέρα παρα μέρα ,μονιμα και όχι οπως κάτι άλλοι που γράφωνται στο γυμναστηριο για 3-4 μήνες το χρόνο ,κάνεις σώμα ικανοποιητικό

 

Και το μονοζυγο εγώ βέβαια το κάνω με πολύ ένταση και πολλές επαναλήψεις( 14-15) όταν το κάνω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ε και κάποιοι δε γυμνάζονται ποτέ και καθόλου!

Νομίζετε οτι έχουν όλοι λεφτα να πηγαίνουν γυμναστηριο?


και συ και η άλλη απο πάνω?

Επεξ/σία από BLuE_PaNtHeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ε και κάποιοι δε γυμνάζονται καθόλου και ποτε ρε εξυπνάκια όμως έλεος!

Νομίζετε οτι έχουν όλοι λεφτα να πηγαίνουν γυμναστηριο?

και συ και η άλλη απο πάνω?

τα λέφτα για το γυμναστήριο ολοι μπορούν να τα βρούν το έχουμε πει σε άλλο θρεντ :P

 

το θεμα ειναι πως οριζεις το ικανοποιητικό σώμα! 

 

θες να ανεβάσεις μια φωτό??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Οκ συγγνωμη για τον τόνο του γραψίματος.Φωτο μάλλον δε θα βάλω γιατί όταν βλέπω τέτοια απονθαρυντικά σχόλια οπως της απο πάνω ,φοβάμαι.

ε καλα αυτα παντα θα υπαρχουν ! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παίδες εδω και κανα 4 μηνο καθε μερα γυμναστηριο με σωστη διατροφη κλπ μετρημενα ολα, δυναμη εχω 2-3πλασιασει αλλα απο ογκο νιετ.

Τι φαση ? μεταβολισμος σωστος μετρημενος και ορμονολογικα. Λαθος τεχνικη ?

Επαναληψεις αρκετες με ερεθισμα μυων τουλαχιστον 45sec. ανα σετ.

12χ4 και οχι πυραμιδες σε οριακο βαρος αντοχης και απορριψης του βαρους.

Εχω να γυμναστω τοσο φανατικα απο τη σχολη οποτες ειμαι λιγο rusty :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

προσδιορισε το σωστη διατροφη και ελατωσε  τις προπονησεις για να δωσεις χρονο στους μυες σου να αναπτυχθουν και να ξεκουραστουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το ξυπνημα ενα σκουπ whey isolate πρωτεινης μετα απο μια ωρα πρωινο βρωμης με γαλα & μελι

Δεκατιανο μπανανα με whey.

Στις 12:00 ενα σαντουιτς με ψωμι ολικης αλεσης και τονο

Στις 14:00 δυο μπιφτεκια κοτοπουλο ή μοσχαρι ή φιλετο κοτοπουλο 250γρμ. με ρυζι ή μαυρα μακαρονια & βλητα ή σαλατα με λιγο ελαιολαδο

Στις 15:30 πριν την προπονηση whey.

Στο τελος της προπονησης whey & μπανανα

Κατα τις 20:00 βραδινο που ειναι παρεμφερες με το μεσημεριανο

Αντε και κατα τις 21:00 λιγο cottage να σπασει η λιγουρα ή κανα γιαουρτακι 0% ή 2% λιπαρα

Τουλαχιστον 2 λιτρα νερο/day

 

Υ/Γ No comments για τα συμπληρωματα αλλα ως εργενης πλεον δεν εχω την πολυτελεια να ετοιμαζω ολα τα γευματα μου συν το θεμα της ταχυτητας και ευκολιας.

 

Προπονησεις ειναι 3 μερες βαρη & 2 μερες αεροβια(με ειχε παχυνει η καριολα αλλα εγω την παχυνα παραπανω χα! eat that bich).

 

Υψος 1,83,  83 κιλα συν πλην

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ συγγνωμη για τον τόνο του γραψίματος.Φωτο μάλλον δε θα βάλω γιατί όταν βλέπω τέτοια απονθαρυντικά σχόλια οπως της απο πάνω ,φοβάμαι.

 

Αν εσύ είσαι ευχαριστημένος με αυτό που βλέπεις στον καθρέφτη, τότε όλοι πάμε πάσο, αλλά οφείλουμε να σου πούμε ότι με τόσο λίγη & αραιή γυμναστική δύσκολα θα έχεις "ικανοποιητικό σώμα".

Τώρα βέβαι αν είσαι metabolic freak και το σώμα σου παίρνει αμέσως, τότε είσαι απο τους πολύ τυχερούς  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Jet

Αυτή είναι διατροφή πρωταθλητή που κάνεις ρε φίλε μπράβο! Βιάζεσαι, σε 4 μήνες τι αποτελέσματα να δεις , αν έχεις ανέβει τόσο πολύ σε δύναμη θα τα δεις και το αποτελέσματα στο σώμα σου μην βιάζεσαι!

Επίσης πιες και λίγο πρωτεΐνη :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Jet

Αυτή είναι διατροφή πρωταθλητή που κάνεις ρε φίλε μπράβο! Βιάζεσαι, σε 4 μήνες τι αποτελέσματα να δεις , αν έχεις ανέβει τόσο πολύ σε δύναμη θα τα δεις και το αποτελέσματα στο σώμα σου μην βιάζεσαι!

Επίσης πιες και λίγο πρωτεΐνη :-)

Δεν ειπα να γινω ντουκι, ε καλα που να μαγειρευω τοσα γευματα μονος μου ? ολη μερα στους δρομους ειμαι 2 δουλειες καμνω.

Ηδη κυκλοφορω με μια σακουλα του jumbo και ταπερακια στο εσω.

Με εχει βολεψει η whey παρα πολυ.

Αλλα βλεπω ατομα που ξεκινησαμε μαζι και εχουν τονωθει και γω @@.

Σιγα του πρωταθλητη μεσα οσα εχω διαβασει με διατροφες η δικια μου νομιζω ειναι λιτοτατη θα την εγκρινε και ο βαρουφακης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...