Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

καθαρό όγκο άμεσα δεν θα πάρεις νάτουραλ, ξέχνα το. Φάε και μετά φουλ αερόβιο για να καθαρίσεις 

Να γινω μπαλιτσα και μετα γραμμωση με σαφη απωλεια μυικης μαζας?

Γιατι μετα θα χασω ξανα μυικη μαζα στη γραμμωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

65 κιλά στην μπάρα τι?? Τα φορτώνεις και τα κοιτάς ή τα κάνεις και πάνω κάτω κι όλας?? :-)

Πλάκα κάνω φίλος ωραίος, απλά εγώ δεν είμαι πολύ δυνατός..

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φαι θες,

Οσο το δυνατον ασε τις ασκησεις  απομονωσης,καιποτε μην βγαλεις απο το προγραμμα σου,αρσεις squat bench press

Καλα εννοειται αυτα δεν βγαινουν...θα αυξησω το πρωινο σε διπλασια ποσοτητα με βρωμη και μισο λιτρο γαλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

65 κιλά στην μπάρα τι?? Τα φορτώνεις και την βλέπεις η τα κάνεις και πάνω κάτω κι όλας?? :-)

Πλάκα κάνω φίλος ωραίος, απλά εγώ δεν είμαι πολύ δυνατός..

Οχι σε ορθια σταση, στο καθισμα δεν μου βγαινουν τοσα κιλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να γινω μπαλιτσα και μετα γραμμωση με σαφη απωλεια μυικης μαζας?

Γιατι μετα θα χασω ξανα μυικη μαζα στη γραμμωση

 

 

Δεν θα γινεις μπαλα ρε φιλε με καθρο φαι οπως τρως τωρα.Αν ξεκινησεις με πιτογυρα και παγωτα ναι εκει θα γινεις μπαλα.

Δεν χρειαζετε να κανεις ογκο μεχρι το επομενο καλοκαιρι.Χωνεις 3 μηνες καλα με καλο φαγητο [υποθερμιδικη ομως διατροφη]και μετα αν δεις οτι εχεις λιπωσει πολυ ριχνεις ισοθερμιδικη για να πεσεις λιγο σε λιπος.

Ξεκολατε οτι θα χασετε μυικα κιλα αν ριξετε σωματικο βαρος.Δεν ειναι σκατα να φευγουν ,οσο δυσκολα μπαινουν τοσο δυσκολα τα χανεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βρε συ οταν τρως καθαρα δε γινεσαι μπαλα. Δε λεει κανενας ν αρχισεις να τρως ανεξελεγκτα

Μα θα παρω και λιπος και το παιρνω κατευθειαν στη κοιλια, να το επαιρνα στο κωλο παει στο διαολο θα ελεγα εχω τσιποτο κωλαρακι. Αμ δε Επεξ/σία από Jethro
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον καποιος στα εχει πει πολυ λαθος.Για να παρεις μυικη μαζα εντελως καθαρη θες ροιντς και οχι οποιο και οποιο συγκεκριμενα ο αναβολισμος δεν ειναι επιλεκτικος θα αποθηκευσεις κα λιπος δεν γινετε.Και αμα βαλεις λιπος στην κοιλια τι εγινε ρε εχεις καμια φωτογραφιση να κανεις?φαε εκει περα να βαλεις κρεατακι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΧΟΝΤΡΟΣ ΜΕ 500 ΘΕΡΜΙΔΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ.

Το πολυ πολυ να θολωσουν οι κοιλιακοι σου,στην περιπτωση σου ομως που δεν εχεις ,δεν σε νοιαζει.ΚΡεας θες,και για να μπει θελει φαι.Δεν εχεις τις μυικη μαζα τωρα για να διαιτες και ισοθερμιδικες διατροφες αλλα ουτε εισαι χοντρος .Μια χαρα εισαι,φαι καλο θες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα θα παρω και λιπος και τον παιρνω κατευθειαν στη κοιλια, να το επαιρνα στο κωλο παει στο διαολο θα ελεγα εχω τσιποτο κωλαρακι. Αμ δε

 

Δεν θα φανει το λιπος που θα παρεις,σου λεω στην αρχη με καλο φαγητο και σκληρη προπονηση οι διαφορες θα ειναι τρομακτικες [noob gains],και μονο προς το καλυτερο θα φαινεσαι ακομα και αν παρεις 3 κιλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

χωρις να σε ξερω κρινω με βαση εμενα παντα για να λες οτι τα χεις ορθιος και οχι καθιστος μαλλον παιζεις και αρκετα με τη μεση ή δεν κατεβαζεις αρκετα κατω οποτε παει η μιση κινηση χαμενη. Δεν το λεω υποτημητικα απλα επειδη προσφατα δοκιμασα σε αυτα τα κιλα περιπου ξερω ποσο δυσκολο ηταν!

 

πχ παγκο ,καθισματα,αρσεις σε τι κιλα παιζεις? (και επαναληψεις αν δεν μιλας για 1 μαξ)

 

τα χουμε πει και πιο πισω! τρως καθαρα υπερθεμιδικα ανεβαζεις μυικοτητα και λιγο λιπος  και οταν θες ξεκινας ενα κοψιμο και ριχνεις και τα δυο και εισαι φετες ετοιμος να πηδηξεις οτι περπαταει στα δυο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι σε ορθια σταση, στο καθισμα δεν μου βγαινουν τοσα κιλα

 

65 κιλά δικέφαλο με στραβόμπαρα σε όρθια στάση (δηλαδή 27.5 κάθε μερια και 10 η μπάρα), αν όντως τα κάνεις πρέπει να χτυπιέσαι με όλο το σώμα σαν ψάρι οπότε σίγουρα έχεις θέμα τεχνικής

 

το να κάνεις τόσα κιλά σωστά δεν υπάρχει περίπτωση, δεν το συζητάμε καν αυτό..αν πας να τα κάνεις σωστά θα πάθει ρήξη ο τένοντας. Πιο πιθανό είναι να είπες λάθος κιλά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...