Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν το κανεις ανα προπονηση η αποτυχια θα ερθει πιο γρηγορα απλα.

 

Αυτος το χει δοκιμασει μαλλον και ειδε οτι ετσι βγαινει καλυτερα.

 

Δοκιμασετο και τρεις μηνες αλλα θα φτασεις σε ενα σημειο που δεν θ ανεβαινεις πιο πανω..το μονο που θα μπορουσες να κανεις ειναι να το ριχνεις τεσσερης προπονησεις πισω σε κιλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Ειχαμε κοτα με μπαμιες, την προηγουμενη φορα που εφαγα το ιδιο με εκανε να παρω αγκαλια την καθιστρα της τουαλετας.

 

Σημερα πηρα μια πιρουνια, δεν αντεξα το αφησα, δεν το εφαγα καν.

 

Λεω να παω να χτυπισω τρια μπεργκερ να ισοροπισω τ κατασταση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχαμε κοτα με μπαμιες, την προηγουμενη φορα που εφαγα το ιδιο με εκανε να παρω αγκαλια την καθιστρα της τουαλετας.

 

Σημερα πηρα μια πιρουνια, δεν αντεξα το αφησα, δεν το εφαγα καν.

 

Λεω να παω να χτυπισω τρια μπεργκερ να ισοροπισω τ κατασταση

Και γω κατα εκει κλεινω, μιας και σημερα ειχαμε φασολακια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πήρα ενα τελευταίο δωράκι στον εαυτό μου μιας και τελειώνουν σιγά σιγά οι κρεπαλες !

θα  το τσακίσω σε καμια ωρίτσα,  εννοείται μόνος μου 800γρ ελπίζω να βγει καλό ..

 

 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πήρα ενα τελευταίο δωράκι στον εαυτό μου μιας και τελειώνουν σιγά σιγά οι κρεπαλες !

θα  το τσακίσω σε καμια ωρίτσα,  εννοείται μόνος μου 800γρ ελπίζω να βγει καλό ..

 

attachicon.gifP_20150831_211303.jpg

Να ερθεις βορεια να φας το αυθεντικο! :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη ορεξη!!!

 

Μεχρι χτες ημουν μια χαρα.... Νωρις το πρωι σηκωθηκα απο τον υπνο να βγαλω το σκυλο βολτα .. Κ οταν γυρναγαμε στο ανεβασμα της σκαλας (δε παιζει ασανσερ) με ΠΕΘΑΝΕ . Πηγα τη μαμα στο γιατρο επειδη εσπασε ενα δαχτυλο και του πα να με δει με την ευκαιρια..

Μου πε οτι επειδη ηταν κρυο και κουνηθηκε αποτομα, εκανε παλι φλεγμονη. Παμε παλι τα ιδια παγους κλπ

Βεβαια για οικογενειακους λογους αυτη τη φορα ξεκουραση απλα ΔΕ παιζει

 

Παντως πρεπει να ξεκινησω μου πε να κανω τις ασκησεις ποδιων με τα βαρακια, ΚΑΘΕ μερα. Θελει πολλη ενδυναμωση και το ενα ποδι ειναι πιο αδυναμο απ το αλλο..κατι μου πε και για ατροφια εν τω μεταξυ..

 

Για τα βαρακια με κραζει και η γυμναστρια που δε τα κανω.. Βαριεμαι απειρα αλλα δε παει αλλο πρεπει να τ αρχισω.

 

Το βλεπω να πηγαινω στο 5ρι περπατωντας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πήρα ενα τελευταίο δωράκι στον εαυτό μου μιας και τελειώνουν σιγά σιγά οι κρεπαλες !

θα  το τσακίσω σε καμια ωρίτσα,  εννοείται μόνος μου 800γρ ελπίζω να βγει καλό ..

 

attachicon.gifP_20150831_211303.jpg

 

Ρε πάνε πάρε μια περιποιημένη από μπουγατσατζίδικο..

 

Ακου εκεί κατεψυγμένη,.. που έχουμε να φάμε μπουγάτσα 5 χρόνια....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την είδα σ μάρκετ και την ζήλεψα ρε φίλε θα άραξω και μέσα σήμερα έλιωσα στο ξενύχτι μια βδομάδα σερί οπότε κουτί έκατσε! Στα τυροπιτάδικο έξω δεν μου κάνει αίσθηση ποτέ δεν παίρνω, σπίτι με ταινιούλα άλλη φάση :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

250 σκαλιά ανάβαση κι αλλά τόσα κατάβαση με τη μικρή αγκαλιά. Ένιωθα σαν το Φώτη που ανεβοκατεβαίνει την Πάρνηθα.

Πριν 2 ωρες εκει ημουν  εκανα ατομικο ρεκορ :) και ειχα και μπονους

 

 

 

post-237837-0-61921100-1441054583_thumb.jpg

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες, κατι πρεπει να γινεται λαθος...ή εγω λαθος στις ασκησεις/διατροφη ή μαλακιες προγραμμα μου χουν δωσει.

Ειμαι στον τεταρτο μηνα και εχω ξεπατωθει στην προπονηση δεν εχω χασει ουτε μια- 5/την βδομαδα.

Ολοι μου λενε οτι στον ενα μηνα με ενα μιση μηνα φανηκαν διαφορες τωρα τιποτα, οπως ημουν ειμαι.

 

Ναι μεν εχω αυξησει κιλα αρκετα αλλα επι του ορατου ΜΗΔΕΝ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...