Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εισαι που σαι μισος μειωσες και τον υδατανθρακα.

 

Και θες να φορτωσεις κιολας..

 

Δεν μειωνουμε ετσι τα γραμμαρια.

 

Κανεις σαν τις γυναικες που ειναι αδυνατες και λενε παχυνα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Ξέρει τι θέλει, απλά βιάζεται. Αυτό που του λέμε ειναι ότι το ββ ειναι ταξίδι, όχι προορισμός.

 

Αλλα ειναι μικρός κι οι ορμόνες κάνουν πάρτι εκεί μέσα, τι να καταλάβει :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σελίδα 2525 και ο μουτς ματς ακόμα να αποφασίσει τι θέλει.

Μάλλον δεν εκφραστικά καλά...μείωσα τον υδατάνθρακα γτ αυτό με την μέση μ μου έριξε,ειδικά μέχρι να μάθω τι είναι και δεν ειχα διάθεση για φαΐ αλλά ούτε γενικά,αυτός είναι ο μόνος λόγος

 

Αλλά για εσένα μάλλον δεν υπήρξε μία περίοδος που να μην είχες όρεξη

 

Και ειρωνεύεσαι πάρα πολύ...δεν ξέρω άμα το κάνεις μόνο σε εμένα γτ νιώθεις ανώτερος απέναντι μου αλλά άμα το κάνεις και εκτός διαδικτύου είναι ζήτημα χρόνου κάποιος να στις ρίξει

Δεν το λεω για κακό,για να μην παρεξηγηθουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα σου κάνω,δεν έχω τίποτα μαζί σου.

Δεν νιώθω ανώτερος από κανέναν,όπως αναφέρθηκε νωρίτερα πηγαίνω ενα μήνα γυμναστήριο και έχω μικρά χέρια ή κάτι τέτοιο..

 

Καλά που υπαρχεις και εσύ και υπάρχει ροη σε αυτό το φόρουμ γιατί δεν έχει πολλά να προσφέρει.

 

Happy shitposting.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ Με τέτοιο ύφος μεγάλε δεν πας πουθενά , παρτο αλλιώς !

-------------------

Αυτό είναι βραδινό !!!!

 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι ο χοντρος τρωει τα μεσάνυχτα Χαχαχαχα

 

Εγω τελευταιο γευμα σημερα εφαγα ενα γιαουρτι πριν κανα μισαωρο . Χτες πηγα προπονηση, σημερα ειχε διαβασμα με

Καλη διατροφη. Αυριο διαβασμα μεχρι το μεσημερι, σχολη για να δωσω, πισω σπίτι και το βραδυ κατα τις 10 προπονηση.

 

Η φαση με τη βραδινή προπονα ειναι οτι βλεπεις ολο τα ιδια πρόσωπα. Τις προαλλες που ημουν βραδυ κ ηταν κ μια κοπελα γνωστη με βλεπει κ λεει αυτο μ αρεσει που μαστε οικογενειακα τετοιες ωρες

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ Με τέτοιο ύφος μεγάλε δεν πας πουθενά , παρτο αλλιώς !

-------------------

Αυτό είναι βραδινό !!!!

attachicon.gifP_20160211_231346.jpg

Oυτε  απο εξω απο  το βραδινο δεν περασε  να το πουμε και αυτο .

Αλλα ετσι  πρεπει οταν εισαι φετες !

Γεωπονικο , ζωικη παραγωγη & υδατοκαλλιέργειες

Και τα 3 ταυτοχρονα ?  :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει να μου εξηγησει καποιος λαικα/επιστημονικα/οπως θελει γιατι αδυνατιζει γρηγορα το υπολοιπο σωμα και η κοιλια αργει τοσο πολυ λες και περπατας 5 λεπτα την ημερα με ρυθμους χελωνας εχοντας εναν ινδο να σου κανει αερα(ναι θα μπορουσα να το συνεχισω αλλα καταλαβατε το Point)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το επιπεδο του αρχαριου ειναι. Οταν φτασεις σε ενα συγκεκριμενο επιπεδο τοτε αρχιζει να γινεται εθισμος.

 

αλλα προφανως ο περισσοτερος κοσμος ειναι αρχαριος

ο περισσότερος κόσμος παραμένει αρχάριος 

 

μπορει να μου εξηγησει καποιος λαικα/επιστημονικα/οπως θελει γιατι αδυνατιζει γρηγορα το υπολοιπο σωμα και η κοιλια αργει τοσο πολυ λες και περπατας 5 λεπτα την ημερα με ρυθμους χελωνας εχοντας εναν ινδο να σου κανει αερα(ναι θα μπορουσα να το συνεχισω αλλα καταλαβατε το Point)

γιατι εκεί βρίσκονται οι περισσότερες λιπαποθήκες , γιατι στα χέρια δεν κρατάμε τόσο λίπος

το λίπος χάνετε συνολικά οπότε νομίζεις οτι έχασες ποιο πολύ λίπος στα χέρια σε σχέση με την κοιλιά αλλα η αλήθεια είναι οτι έχασες το ίδιο κ στα δύο σημεία , απλά η κοιλιά είχε περισότερο.

Επίσης η κοιλιά έχει να κάνει και με την ποσότητα τροφής που καταναλώνεις κάθε φορά που τρως , ακόμα και αν χάσεις το λίπος στην κοιλιά θα πρέπει να τρως μικρότερες ποσότητες χ περισσότερες φορές για να κρατάς μικρότερο στομάχι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ξεκινησα σπιτι οπως σας ειχα αναφερει παλιοτερα.

08/02 και 10/02 καναμε απο μια ωρα και κατι προπονηση.Με trx, σανιδα,και λιγα βαρη...Κλασσικα πιαστηκα οσο δεν πηγαινε αλλο.

Λογικο.

 

Την πεμπτη συμπτωματικα θα εδινα αιμα.

Και μια εξεταση ηταν πολυ ψηλα.

cpk

Ο γιατρος μου συνεστησε νερα και ξεκουραση και εδωσα ξανα αιμα σημερα να δουμε αν επεσε.

Με χει πιασει λιγο αγχος.

Ο γυμναστης μου λεει να μην ανησυχω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...