Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

πάντως είναι επιτυχία αν το σκεφτείς , συνήθως σε τέτοιες περιπτώσεις καταλήγουν να μην μοιάζουν ούτε άντρες ούτε γυναίκες xD
αν πάτε ποτέ στην Ταϊλάνδη πάντως αποφύγετε τα γκομενάκια , μπορεί να έχετε άσχημες εκπλήξεις  :-D 
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως είναι επιτυχία αν το σκεφτείς , συνήθως σε τέτοιες περιπτώσεις καταλήγουν να μην μοιάζουν ούτε άντρες ούτε γυναίκες xD

αν πάτε ποτέ στην Ταϊλάνδη πάντως αποφύγετε τα γκομενάκια , μπορεί να έχετε άσχημες εκπλήξεις  :-D 

 

γιατί εκεί κάνουν εγχείρηση αλλαγής φύλου ?! 

 

έμεινα μόλις είδα το σώμα του τυπά, τόσο natural male body Και όχι εκείνα τα εκτρώματα που γίνονται οι τύπισσες bb

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

αυτό που βλέπεις, αλλά γεννήθηκε γυναίκα. 

Απλά μου κίνησε την περιέργεια το σώμα. Δε θυμίζει για κανένα λόγο γυναικείο, τουλάχιστον στις φωτογραφίες. Πιο καλό και από άντρα φαίνεται. :P

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Απλά μου κίνησε την περιέργεια το σώμα. Δε θυμίζει για κανένα λόγο γυναικείο, τουλάχιστον στις φωτογραφίες. Πιο καλό και από άντρα φαίνεται.

 

για αυτό το έβαλα και όχι για τον σχολιασμό της αλλαγής του φύλου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί εκεί κάνουν εγχείρηση αλλαγής φύλου ?! 

 

έμεινα μόλις είδα το σώμα του τυπά, τόσο natural male body Και όχι εκείνα τα εκτρώματα που γίνονται οι τύπισσες bb

καλά μην συγκρίνουμε τέτοια πράγματα , δεν μπορείς να έχεις και τα δύο και να φαίνεσαι normal, ή θα είσαι άντρας ή γυναίκα , οι γυναίκες bb είναι γυναίκες και ρίχνουν απλά παραπάνω αντρική ορμόνη και απο πέντε 20χρονους , λογικό είναι να γίνονται κάτι ενδιάμεσο 

αυτή-ος αν ήταν γυναίκα δεν πήρε απλά ανδρογόνα κ έγινε σαν άντρας , είχε γιατρούς απο πίσω 

Ωραίος ο Παπάς και μαγκιά του να μπει στο γυμναστήριο με το ράσο !

καλά μαγκιά και παπάς δεν πάει στην ίδια πρόταση αλλα για το ράσο ξέρεις τι λένε , το ράσο δεν κάνει τον παπά 

νάνε καλά η μασαμπούκα τόσα χρόνια , κοντά είναι η μέρα που θα πουν το ψωμί ψωμάκι όπως το έχει πει ο υπόλοιπος κόσμος ήδη και θα δεις πόσοι θα μείνουν με το ράσο 

 

πάντως τους μπαρμπάδες του θέλω στο γυμναστήριο,τους χαίρομαι να τους βλέπω αρκεί να μη ζαλίζουν τον κόσμο , είσαι μεγάλος σε ηλικία? , δεν σημαίνει αυτομάτως πως είσαι και σοφός κ παντογνώστης , ο καθένας στον τομέα του. Για να μην είμαι άδικος ο συγκεκριμένος δεν το έκανε απο κακία μην τρελαθούμε , αλλα είχε την πλάκα του το σκηνικό , υπάρχουν πολλοί άκυροι στα γυμναστήρια που σχολιάζουν ενώ θα μπορούσαν  να μιλάνε λιγότερο κ να ακούνε περισσότερο , ίσως τότε έκαναν να σταματούσαν να τους κάνουν memes 

 

01f443b5a4d9c3013b64a2ca3905ecdb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

καλά μαγκιά και παπάς δεν πάει στην ίδια πρόταση αλλα για το ράσο ξέρεις τι λένε , το ράσο δεν κάνει τον παπά 

νάνε καλά η μασαμπούκα τόσα χρόνια , κοντά είναι η μέρα που θα πουν το ψωμί ψωμάκι όπως το έχει πει ο υπόλοιπος κόσμος ήδη και θα δεις πόσοι θα μείνουν με το ράσο 

 

Παπάς και ράσα σε γυμναστήριο. :shock: Πρέπει να έχει τσαγανό για να αδιαφορεί τα περίεργα χαμόγελα των άλλων την ώρα της προπόνησης του. 

Καλά αυτό το  τσουβάλιασμα ολόκληρης κατηγορίας ανθρώπων κάθε φορά,  απλά με ξεπερνά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παπάς και ράσα σε γυμναστήριο. :shock: Πρέπει να έχει τσαγανό για να αδιαφορεί τα περίεργα χαμόγελα των άλλων την ώρα της προπόνησης του. 

Καλά αυτό το  τσουβάλιασμα ολόκληρης κατηγορίας ανθρώπων κάθε φορά,  απλά με ξεπερνά 

καλά δεν χαμογελάει κανείς στο γυμναστήριο μου με την εξωτερική εμφάνιση του άλλου , θες παπάς είναι , θες παχύσαρκος (που σε άλλα gym σχολιάζουν κ κοροϊδεύουν) , στο δικό μου ο καθένας κοιτάει τη στραβομάρα του. Όμως όταν γίνονται τέτοια σχόλια λογικό είναι γιατι προκαλούν.

Σαν ένα πιτσιρικά αδύνατο σαν την σταχτοπούτα που η κακιά μητριά της την άφηνε νηστική , πήγε να μας πει πως θα πρέπει να κάνουμε πολλές reps και λίγα κιλά για να γίνουμε aesthetic ε και εκείνη τη στιγμή τραβάει μια πόζα με την αμάνικη μπλούζα/φουστάνι~ 2 νούμερα μεγαλύτερη 

 

sticker,220x200-pad,220x200,ffffff.u3.jp

 

γελάσαμε, όχι όμως επειδή ήταν αδύνατος αλλα επειδή ήταν αδύνατος και πήγε να μας κάνει μάθημα 

πρέπει να είναι κάπου στα 17 και ένα χρόνο μετά είναι ίδιος , ίσως έχασε κανα 2 κιλά κιόλας 

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκεί το πήγαινα και εγώ. 

 

Στα φόρουμ έχει άπειρους εξυπνάκηδες που μοιράζουν την σοφία τους με χέρι 25 cm.. και εντάξει εκεί είναι συζήτηση μεταξύ αγνώστων γάμα το..

 

To ωραίο είναι ότι υπάρχουν και real life που τους βλέπεις και σε βλέπουν.. wtf..

 

που να αρχίζατε πολεμικές τέχνες εκεί να δείτε σοφία και συζητήσεις.. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κανείς σας που πάει για προπόνηση νηστικός κ βαράει γερό post? γνωρίζω άτομα που το κάνουν 20+ χρόνια κ είναι κομπλέ απο μυς κ bf , actually κάτι παραπάνω απο κομπλέ 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...