Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 


 Λες να μη φτάνουν; Εγώ τα πήρα αθροιστικά τα κιλά των αντιστάσεων και για τις 2, θεωρώντας ότι το συγκεκριμένο σετ παρέχει αντιαστάσεις 120 κιλών κι όχι 60, όσο είναι 130lbs δηλαδή.
Θα περάσω πάντως κι από το κατάστημα να δω αυτά που μου λες.

 

 

 

Αν πας στο κατάστημα σε αφήνουν και να τα δοκιμάσεις. εμένα μου τα κρατούσανε κιόλας για να τραβάω απο την άλλη. Εγώ προτιμώ αυτά που πήρα γιατί έχουν λάστιχα με μεγάλες αντιστάσεις, στο σετ των bodylastics για να πετύχεις 130 lbs αντίσταση πρέπει να βάλεις 10 λάστιχα, υπερμαλακία. Σε αυτά που πήρα έχει και λάστιχο 100lbs μόνο του οπότε κανονίζεις και παίρνεις οτι θές. Τα μικρά λάστιχα στύλ 3 - 20lb είναι γυναικεία, τελείως άχρηστα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Έχω ένα πόνο στην αριστερή ωμοπλάτη, με πιάνει όποτε ξεχαστώ λόγω ζέστης και οδηγήσω και με τα 2 παράθυρα ανοιχτά. Η επάλειψη με την κόρη του σουλτάνου δεν έκανε ιδιαίτερα πράγματα, αλλά παρά τον πόνο -ειδικά στις στρατιωτικές πιέσεις- η προπόνηση βγήκε. 3η βδομάδα στο 5*5, στο σκουοτ είμαι +2,5 στο pr και θα βάλω λίγο ακόμα προτού πάω 4 προπονήσεις πίσω, στις άλλες ασκήσεις έχω ακόμα αρκετά να δώσω.

 

Άλεξ, επειδή είμαι κι εγώ μεσ' τα κόλπα, δεν παίρνω στα σοβαρά τις παραπομπές γιατί έχω δει πολλούς να παίρνουν έτοιμες τις παραπομπές από προηγούμενο άρθρο, το οποίο ξεπατικώνουν, χωρίς να τις ελέγξουν. Παίρνεις δηλαδή υλικό από ένα άρθρο για να χρησιμοποιήσεις στο δικό σου άρθρο και δεν παραπέμπεις μόνο στο αρχικό άρθρο αλλά και στις παραπομπές του αρχικού άρθρου. Έτσι φτάνει κάποιος τις 70+ παραπομπές. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Άλεξ, επειδή είμαι κι εγώ μεσ' τα κόλπα, δεν παίρνω στα σοβαρά τις παραπομπές γιατί έχω δει πολλούς να παίρνουν έτοιμες τις παραπομπές από προηγούμενο άρθρο, το οποίο ξεπατικώνουν, χωρίς να τις ελέγξουν. Παίρνεις δηλαδή υλικό από ένα άρθρο για να χρησιμοποιήσεις στο δικό σου άρθρο και δεν παραπέμπεις μόνο στο αρχικό άρθρο αλλά και στις παραπομπές του αρχικού άρθρου. Έτσι φτάνει κάποιος τις 70+ παραπομπές. ;)

Γιαυτο, έξω, χρησιμοποιούμε author date system, Appendixes και το turnitin...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα βάζεις μέχρι να μη βγάλεις 2 ρεπς στο σύνολο των επαναλήψεων για όλα τα σετ της άσκησης.Έλα να σφίγγουμε τα δόντια. Να βγαίνουμε λίγο από το comfort zone. Τα λέω, να τα ακούω και εγώ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 σπριντάκια σε ανηφόρα της προτίμησής σου, 50-80 μέτρα περίπου

 

Καλή ιδέα, θα κάνω και καμιά ώρα jogging καλού κακού κατα το βραδάκι μετά το γυμναστήριο :P

 

Κλεισε το ιντερνετ για ενα 24ωρο

 

Sent from my ipad4 using Insomnia

 

tumblr_static_patrick_star_rainmeter_ski

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφαγα 2 donuts το πρωί, προτείνετε αυτοτιμωρίες όσο σκληρές και να είναι :P

 

υπολόγισε πόσες θερμίδες είναι βγάλτες απο το διατροφικό πλάνο της ημέρας συμπληρωσε με άλλα φαγητα και δεν χρειάζεται να τιμωρήσεις τιποτα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...