Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις περιέγραψες τον εφιάλτη μου. Γάλα + μπανάνα!  :o Κατά τα άλλα συνεχίστε, δεν τρέχει κάτι... 

 

Παίζει να είναι το μόνο φρούτο που πάει με γάλα (ειδικά σοκολατούχο). Μπαν :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Cheat 2μερο στην Ζάκυνθο. Την μαμήσαμε την διατροφή .Μεση δαχτυλίδι για φέτος όνειρο απατηλό . Πάμε για του χρόνου :)

post-68421-0-96518500-1494265935_thumb.jpg

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίδιο καπελάκι έχει η μικρη μου κόρη :P

Θα πάρω αγορίστικο :(

Αδερφέ ανάπνευσε λιγο θα σκάσεις!

Χαχχαχαχα! Τούμπανος

Μην κοροϊδεύεις ρε ,άσε να το χαρώ :)
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

'' οτι πιο σιχαμερό μπορει να δει ενας άντρας ειναι οι ποδαρες ενος άλλου άντρα''

 

                     φωτης13 / καλοκαιρι 2016

 

-----------------

 

τεο ωραίος ρε παίχτη , τουμπανος !!

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'' οτι πιο σιχαμερό μπορει να δει ενας άντρας ειναι οι ποδαρες ενος άλλου άντρα''

 

                     φωτης13 / καλοκαιρι 2016

 

-----------------

 

τεο ωραίος ρε παίχτη , τουμπανος !!

 Για τα πελματα ελεγα ρε  που μας ειχες βαλει τις γονδολες σου φατσα καρτα στην παραλια  ,οχι για ολοκληρο το ποδι .

Cheat 2μερο στην Ζάκυνθο. Την μαμήσαμε την διατροφή .Μεση δαχτυλίδι για φέτος όνειρο απατηλό . Πάμε για του χρόνου :)

ΤΕΟΚΕ μπουρι ,αυτα να τα βλεπουν  μερικα πιτσιρικια που ειναι σαν λουκουμαδες απο τον πολυ καναπε...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει περίπτωση μετά από άσκηση και αλλαγή διατροφής να επιφέρει προβλήματα όπως ζαλάδα και γενικά πονοκέφαλο;

Μιλάω προσωπικά για εμένα γτ προχθές σηκώθηκα και ένιωσα απίστευτη ζάλη που δεν έχω ξανανιώσει πότε στην ζωή μου. Μπορεί να φταίει η απότομη αλλαγή διατροφής και η άσκηση 5 με 6 φορές την εβδομάδα από το 0; Επίσης η απώλεια 8 κιλών σε τρεις βδομάδες , χωρίς όμως κόπο και στόχο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει να είναι το μόνο φρούτο που πάει με γάλα (ειδικά σοκολατούχο). Μπαν :P

Γάλα μπορεί να πιω (φάω πιο σωστά) με λίγο ζόρι με το πρωινό μούσλι αν δεν έχω ιδιαίτερο χρόνο διαθέσιμο. Μπανάνα τρώω μια στο τόσο κι αυτή πάνω στη βιασύνη και στην ανυπαρξία επιλογών. Σοκολατούχο γάλα αυστηρά με μπουγάτσα μια φορά κάθε δύο χρόνια μαξ.

 

Αυτά τα σατανικά milk shakes (δεν έχω πιει ποτέ στη ζωή μου) που κάνετε με γάλα, μπανάνα, βρώμη, πρωτεΐνη και ό,τι άλλο βρεθεί μπροστά σας μέσα στην κόλαση που λέγεται blender δεν ξέρω πώς τα πίνετε! Μπορεί να χάνω κάτι καλό, δεν λέω, προτιμώ δροσερά smoothies από φρέσκα φρούτα πάντως κι εκεί θα μείνω. Άκου εκεί μπαν σε μένα....  <_<

 

@TEOKOS Respect μόνο! Δεν γκρεμίζεται η Ρώμη σε δύο ημέρες, πάρτο πάλι από εκεί που το άφησες. 

 

8 κιλά σε τρεις εβδομάδες;  :o Κάτι έκανες πολύ λάθος μάλλον... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γύρω στις 170-200 θερμιδες στα 100γρ κρεατος, ανάλογα ποιο κομμάτι του. Χωρίς την πέτσα φυσικά.

 

Greekbuster, μήπως σηκώθηκες απότομα; Συνεχίζονται οι ζαλάδες; Πονοκεφάλους έχεις; Η αλλαγή διατροφής δε φέρνει ζαλάδες εκτός κι αν έκοψες τοςο πολύ τον υδατανθρακα που μπήκες σε κετωση (αν και δεν το νομίζω...).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσες θερμιδες εχει ενα κοτοπουλο απο αυτα του σκλαβενιτη. Τα ψητα λεω, για ολόκληρο λεω.

 

Στο πάνω μέρος του πίνακα οι θερμίδες για μαγειρεμένο, στο κάτω για ωμό, για ολόκληρο το κοτόπουλο και για τα κομμάτια του (με/χωρίς πέτσα)

 

The_Nutritional_Value_of_Chicken_-_The_n

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδιά να ρωτήσω κάτι; Ξεκίνησα ,93 κιλά, πριν ένα μήνα διατροφή και έντονη γυμναστική (κάθε δεύτερη μέρα γυμναστήριο μόνο μηχανήματα - βάρη) και 5 φορές την βδομάδα 2 Ώρο τρέξιμο στο γήπεδο και σήμερα με δείχνει 86,3.

 

 Επίσης η απώλεια 8 κιλών σε τρεις βδομάδες , χωρίς όμως κόπο και στόχο;

 

Πριν 4 μέρες ειπες οτι έχασες 5μιση κιλά σε 1 μήνα

Σήμερα λες οτι έχασες 8 κιλα σε 3 βδομάδες !!

 

Σε 4 μέρες προβλέπω οτι θα έχεις εξαερωθεί ..

 

-------

 

Φωτη γονδολες για σένα / Γιατι και μεις έχουμε κουραστεί πολυ ..

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν 4 μέρες ειπες οτι έχασες 5μιση κιλά σε 1 μήνα

Σήμερα λες οτι έχασες 8 κιλα σε 3 βδομάδες !!

 

Σε 4 μέρες προβλέπω οτι θα έχεις εξαερωθεί ..

 

-------

 

Φωτη γονδολες για σένα / Γιατι και μεις έχουμε κουραστεί πολυ ..

attachicon.gifIMG_20170502_145823~01.jpg

χαχαχα νταξει εισαι ελεεινος .

 

 

Σημερα ρεπο απο το gym  γιατι δεν πηγαινε αλλο παω σερι 2 βδομαδες χωρις ανασα .Οι μερες πλησιαζουν  για να την κανω  και δεν ειμαι ακομα στο 100% ...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...