Προς το περιεχόμενο

PlayStation 3 Hacking (ενημερώθηκε 22 Σεπ 2014) v1 [PS3]


mtzs
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  •  Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ξέρει κανείς αν υπάρχει κάπου το BUZZ TV quiz η το music quiz , στα Ελληνικά? Γιατί παντού μόνο το Αγγλικό βρίσκω.. Εννοείται σε πμ αν το έχει δει κάποιος κάπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Που βρίσκω τον latest Gaia Manager?

Και τί κάνει η patch mode? An εχω καταλάβει καλά πρέπει να βοηθάει στο να "μετατρέπει" ορισμένα αρχεία όπως EBOOT.ini & PARAM.SFO για να παίζουν και σε firmware 3.41 ... Ίσχύει?

 

---------- Προσθήκη στις 16:08 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 16:06 ----------

 

ξέρει κανείς αν υπάρχει κάπου το BUZZ TV quiz η το music quiz , στα Ελληνικά? Γιατί παντού μόνο το Αγγλικό βρίσκω.. Εννοείται σε πμ αν το έχει δει κάποιος κάπου.

 

Ρίξε σύρμα και σε μένα αν μάθεις τίποτα... Πάντως κ γω μόνο στα αγγλικά τον βρήκα και θα έχει κατέβει μέχρι το βράδυ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εε για αυτό λέω ρίξε σύρμα και σε μένα...

Μήπως και το κάνει κανένας backup και μετά το ανεβάσει...

Χαλάνδρι είμαι σε περίπτωση που κάποιος μπορεί να έχει κάποιο game στα ελληνικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό ακριβώς κάνω τώρα :lol: εγώ ακολουθώ την πρώτη μέθοδο από εδώ αν και βλέπω να αργεί λίγο αλλά δεν με πειράζει αρκεί να δουλεύει υπάρχουν και προγράμματα που το κάνουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά με το EASEUS Partition Master 6.5.1 Home Edition σε 5 λεπτά είναι έτοιμος ο δίσκος χωρίς ιδιαίτερη προσπάθεια.Μέχρι τώρα 4 δίσκους έχω αλλάξει ετσι και όλα πήγαν τέλεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το EASEUS Partition Master 6.5.1 Home Edition δεν δουλεύει σε 64bit! και έτσι έβαλα την Server Edition και το έκανε σε 4 δευτερόλεπτα :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μηπως γνωριζετε να μου πειτε γιατι μου βγαζει error η formoula1 οταν κανει autosave?

 

http://psx-scene.com/forums/f118/f1-2010-doesnt-work-any-manager-payload-69050/

Mε patched mode

 

---------- Προσθήκη στις 21:33 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 21:32 ----------

 

Το COD black ops δεν βλέπω ακόμα.Στο 360 ανέβηκε από χθες:mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος να βοηθήσει? Θέλω να μεταφέρω game από το pc στο ps3.

 

Συνδέω το ps3 με το modem μέσω ethernet.

Συνδέω το pc με το modem μέσω ethernet.

Χρησιμοποιώ Flashfxp και η μεταφορά πιάνει ταχύτητα 10mb/sec αλλά μετά από 1-2 λεπτά μου βγάζει μήνυμα "αποσυνδέθηκε καλώδιο δικτύου" και κόβεται η σύνδεση κ (αναβο)σβήνουν τα λαμπάκια του modem.

Αν βγάλω το ethernet από το pc και στην θέση του βάλω wifi usb stick η ταχύτητα πέφτει στα 2mb/sec αλλά η μεταφορά δεν έχει πρόβλημα.

 

Μήπως χρειάζεται κάποια ρύθμιση ώστε να γίνεται μέσω ethernet?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μια βοηθεια οποιος ξερει... ειχα περασει στον εσωτερικο δισκο τo heavy rain και επαιζε κανονικα, ομως σημερα πατησε η κοπελα μου το κουμπι να κανει update sthn ekdosh 2.00 του παιχιδιου. και απο εκεινη την ωρα δεν το φορτονει το παιχνιδι. Υπαρχει τροπος να το φτιαξω? Γινεται να το σβησω και να το ξανα περασω μεσα και να παιζει παλι? τα αλλα παιχνιδια μου ανοιγουν κανονικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...