Προς το περιεχόμενο

Μαγκες.....δεν αντέχω άλλο


zazik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 752
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Τα παίρνει στην κράνα σημαίνει, Λεό.

 

Γτ?? Ρε γιατι δεν μιλάτε Ελληνικά???

Τι σημαίνει

" ξεκινει με χρ^%

και τελιωνει με

πα$%$% " ???

 

Αν θες να πεις κάτι πες το!

Και πες και τον λόγο που τα παίρνεις στην κράνα! :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεωνιδάααακοοοοοοοο ουουουυουοουυουουουο...γιατί αγάπη μου γλυκιά τα βάζεις με τους άλλους ,

και δεν τα βάζεις με μένα που είσαι η μεγάλη μου αγάπη? :wub: :wub: :wub: :wub:

 

Ελα να σε κεράσω τσαγάκι , να τα πουμε σαν "άντρες" , να μου την μπεις λιγάκι που είμαι και κακομοίρης.

 

 

 

 

Σε ενα call center δουλεύω και είμαι και εκπαιδευτής καταδύσεων.

 

Καλησπέρα σας . με λένε λεωνίδα πως μπορώ να βοηθήσω? Τι σας έχει πέσει το ιντερνετ? Ρεσταρτ. Δεν δουλέυει? Μισο , το κάνω αναφορά να το δούνε οι τεχνικοί. Να κάνω Ping? τι είναι αυτό? Αυτά είναι για τους τεχνικούς.....

 

Πραγματικά όμως , με τον τρόπο που μιλάς , είναι σαν να είσαι Μανατζερ σε καμιά επιχείρηση , ή δημόσιος υπάλληλος....

Τρελένεσαι στις βάρδιες , 8 ώρες να σε πρήζουνε και να σε βρίζουνε, την βρηκες απο ΓΝΩΣΤΟ την δουλεια και νομίζεις ότι κάτι κάνεις στην ζωή σου?

 

Somebody ban me please

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεωνιδάααακοοοοοοοο ουουουυουοουυουουουο...γιατί αγάπη μου γλυκιά τα βάζεις με τους άλλους ,

και δεν τα βάζεις με μένα που είσαι η μεγάλη μου αγάπη? :wub: :wub: :wub: :wub:

 

Ελα να σε κεράσω τσαγάκι , να τα πουμε σαν "άντρες" , να μου την μπεις λιγάκι που είμαι και κακομοίρης.

 

 

 

 

Καλησπέρα σας . με λένε λεωνίδα πως μπορώ να βοηθήσω? Τι σας έχει πέσει το ιντερνετ? Ρεσταρτ. Δεν δουλέυει? Μισο , το κάνω αναφορά να το δούνε οι τεχνικοί. Να κάνω Ping? τι είναι αυτό? Αυτά είναι για τους τεχνικούς.....

 

Γατάκι.....

 

Όποτε θέλεις...Πραγματικά! :wub:

 

Ποιος σου είπε οτι είμαι τηλεφωνητής ??? (Πως σου φάνηκε?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν έχεις πτυχίο ΑΕΙ Διοίκησης Επιχειρήσεων, με δυο ξένες γλώσσες, ECDL στους υπολογιστές και μισή σελίδα σεμινάρια λογιστικής και διάφορα άλλα σεμινάρια απο το Οικονομικό Επιμελητήριο;

Δεν παίζει να υπάρχει μεγαλύτερο group ανέργων από αυτό :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες το edit ^^^^^ Leonidas

 

@ Viper , ελα μωρέ που θα βάλεις τώρα στο στόμα σου τον Χρ και την Π , για έναν άνθρωπο που τον κάνει μάκια η μαμα επειδή δουλέυει σε ένα παρακμιακό τηλεφωνάδικο , μάλλον σαν υπευθυνος ( δηλαδή βρίζει τους άλλους ποου τους βρίζουνε οι πελάτες) , και μας την λέει , λές και εμείς δεν έχουμε κάνει τέτοιες δουλειές.....και για μεγάλες εταιρίες μάλιστα , σε εταιρικές συνδέσεις , και τους φτιάχναμε την γραμμή επι τόπου.

 

Πφφφφφφφ

 

harizetai_thilyko_gataki_14713151_2_F.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πραγματικά όμως , με τον τρόπο που μιλάς , είναι σαν να είσαι Μανατζερ σε καμιά επιχείρηση , ή δημόσιος υπάλληλος....

Τρελένεσαι στις βάρδιες , 8 ώρες να σε πρήζουνε και να σε βρίζουνε, την βρηκες απο ΓΝΩΣΤΟ την δουλεια και νομίζεις ότι κάτι κάνεις στην ζωή σου?

 

Somebody ban me please

 

Συγκεκριμένα τώρα ο τρόπος που μιλάω δεν έχει κάτι.

Δουλεύω πάνω απο 8 ώρες την μέρα. Με πρήζουνε λίγο αλλα δεν με βρίζει κανείς! Το οτι βρήκα την δουλειά απο γνωστό τι σημασία έχει? Αν δεν ημουν καλός θα με είχε διώξει σωστά?? Δεν με προσλάβανε χατηρικά! Αλλα και έτσι να ήταν αν δεν έκανα καλά την δουλεία μου θα με απέλυε! Όποτε το πώς βρίσκεις μια δουλειά είναι πραγματικά άσχετο. Αν δηλαδή έχω ενα γνωστό και σε βάλω στην NASA, πιστεύεις οτι θα μείνεις πάνω απο 1 μήνα εκεί??

 

Και όπως έχει αναφερθεί παλαιότερα, κάνω πολλά στην ζωή μου! :mrgreen:

 

 

Δες το edit ^^^^^ Leonidas

 

@ Viper , ελα μωρέ που θα βάλεις τώρα στο στόμα σου τον Χρ και την Π , για έναν άνθρωπο που τον κάνει μάκια η μαμα επειδή δουλέυει σε ένα παρακμιακό τηλεφωνάδικο , μάλλον σαν υπευθυνος ( δηλαδή βρίζει τους άλλους ποου τους βρίζουνε οι πελάτες) , και μας την λέει , λές και εμείς δεν έχουμε κάνει τέτοιες δουλειές.....και για μεγάλες εταιρίες μάλιστα , σε εταιρικές συνδέσεις , και τους φτιάχναμε την γραμμή επι τόπου.

 

Πφφφφφφφ

 

harizetai_thilyko_gataki_14713151_2_F.jpg

 

Έχεις Ψυχολογικά! :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και όπως έχει αναφερθεί παλαιότερα, κάνω πολλά στην ζωή μου! :mrgreen:

 

 

Έχεις Ψυχολογικά! :shock:

 

 

Κανεις πολλά ναι , όπως να βάλεις την ζαντούλα στο αμάξι και να βγάλεις την γκόμενα στα δεξιά σου , να κατεβεις παραλία , και γενικά να το παίζεις μούρη . Φυσικά , όταν κάποιος σε βγάλει απο το ναρκισιστικό σου παραλήρημα , τον βγάζεις ότι έχει ψυχολογικά , δεν πάει καλά , είναι κακομοίρης , είναι άεργος , είναι γκρινιάρης κλπ.

 

Αντε , πάρε την ζαντούλα σου και το γκομενάκι και τράβα παραλία....Μύρισε τεστοστερόνη και αποφασιστικότητα μέχρι την Αθήνα

 

funny-dance-gif.gif

 

Ps : Σε παρακαλώ πες μου το μυστικό σου...θελω και εγώ να γίνω τόσο ικανός ο κακομοίρης

..και τόσο άντρας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγκεκριμένα τώρα ο τρόπος που μιλάω δεν έχει κάτι.

Όποτε το πώς βρίσκεις μια δουλειά είναι πραγματικά άσχετο.

 

 

οτι ειπα και πριν κανα μηνα

 

 

 

Έχεις Ψυχολογικά! :shock:

 

 

και εσυ δεν ξερεις τπτ απο EQ

 

 

 

Ps : Σε παρακαλώ πες μου το μυστικό σου...θελω και εγώ να γίνω τόσο ικανός ο κακομοίρης

..και τόσο άντρας.

 

απλως νεοελληνας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω ρε φίλε μιλάμε για τρελή ζήλια ετσι??? :-D :-D :-D :-D

 

Και όχι για μένα αλλα για οποιοδήποτε έιναι σε καλύτερη κατάσταση απο σένα.

 

Συγκεκριμένα μου είπες δέκα χαζομάρες, που είναι ΑΣΧΕΤΕΣ με αυτό που συζητάμε.( Αμάξι, ζάντα, γκόμενα)

Και στην τελίκή ποιος σου είπε οτι έχω καμια bmw ή ferrari ?

 

Για πιο ναρκισιστικό παραλήρημα λές? Σου είπα τίποτα τέτοιο σήμερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οτι βρήκα την δουλειά απο γνωστό τι σημασία έχει?
Αυτό έχει τη μεγαλύτερη σημασία. Εμείς που έχουμε τα προσόντα είμαστε άνεργοι γιατί κάτι αμόρφωτοι σαν κι εσένα πιάνουν και τις χειρότερες θέσεις λόγω γνωριμίας. Αρα, ούτε τις χειρότερες θέσεις δεν μπορούμε να πιάσουμε και έχουμε και εσένα απο πάνω να μας παίζεις τον έξυπνο.

 

Ε.... μα δεν άντεξα άλλο Θεε μου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό έχει τη μεγαλύτερη σημασία. Εμείς που έχουμε τα προσόντα είμαστε άνεργοι γιατί κάτι αμόρφωτοι σαν κι εσένα πιάνουν και τις χειρότερες θέσεις λόγω γνωριμίας. Αρα, ούτε τις χειρότερες θέσεις δεν μπορούμε να πιάσουμε και έχουμε και εσένα απο πάνω να μας παίζεις τον έξυπνο.

 

Ε.... μα δεν άντεξα άλλο Θεε μου....

 

Αν άξιζες θα έβρισκες δουλειά.

Ρε φίλε πήγες και σπούδασες κάτι που έχει 90 % ανεργία!!! Εγω σου φταίω ,το κράτος ή εσυ??

 

Και ποιός σου είπε οτι είμαι αμόρφωτος??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...