Προς το περιεχόμενο

Συζήτηση για την ryanair


The_Judas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

17 hours ago, johnyboy said:

@poulinos και στην ετζιαν και στην μπλου ερ κατέβαζαν τα πάντα από πάνω, εκτός από χειραποσκευες. 

Εχω καιρο να ταξιδεψω με aegean και συνηθως οταν εκανα ταξιδι ειχα και κανονικη βαλιτσα μαζι.με blue air δεν εχω ταξιδεψει. σε ryan air Παντως δεν μου ειπαν τιποτα.απλα καλο ειναι να περιμενεις να τακτοποιηθουν αυτοι που εχουν πληρωσει για αποσκευη στο ντουλαπι και μετα να βαλεις τα δικα σου.αλλιως δεν χαθηκε ο κοσμος.κατω απο το καθισμα και τερμα.απλα μια δυο φορες οπως ειπα που εκατσα σε θεσεις που ειναι εξοδοι δεν με αφησαν να εχω ουτε το τσαντακι πανω μου και μου ειπαν να το βαλω στο ντουλαπι.και σε αυτες τις θεσεις ουτε μπουφαν δεν σε αφηνουν να εχεις στο καθισμα.σου λενε ή θα το βαλεις πανω ή θα το φορας.και νομιζω οτι σε αυτα τα καθισματα δεν βαζεις ουτε τσαντα απο κατω γιατι εκει ειναι τα σωσιβια αντιθετα με τις αλλες θεσεις που ειναι απο πανω.γενικως αντο backpack σου ειναι σε νορμαλ μεγεθος χωραει και κατω απο το καθισμα. παντως καλο ειναι που παρθηκαν καποια μετρα γιατι η κατασταση ειχε ξεφυγει σε πολλους τομεις στο θεμα αποσκευων. ενα ντουπαλι εχει φτιαχτει να χωραει 3 αποσκευες και στο τελος εβλεπες μια με δυο μεσα να πιανουν ολο το χωρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα. Προκειται να ταξιδεψω με Ryanair τον επομενο μηνα και αν καταλαβα καλα σου δινουν τη δυνατότητα μονο μια χειραποσκευη (τσαντα λαπτοπ,μικρη τσαντα) δωρεαν; Για 2ρη τσαντα πληρωνεις; Αν γνωριζει καποιος ας με ενημερωσει αν θελει! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλω να πάρω βαλίτσα μεγάλη και να την αφήσω στο γκισέ που ταξιδεύει μόνη της χρεώνομαι extra;

Γιατί σε εσωτερικού με AEGEAN που έκανα πέρσι το καλοκαίρι δεν πλήρωσα τίποτα. Θέλω να πάω εξωτερικό για μερικές μέρες και θα χρειαστώ μεγαλύτερη βαλίτσα και δεν με νοιάζει να την έχω μαζί μου.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, odypapa1 είπε

Αν θέλω να πάρω βαλίτσα μεγάλη και να την αφήσω στο γκισέ που ταξιδεύει μόνη της χρεώνομαι extra;

Γιατί σε εσωτερικού με AEGEAN που έκανα πέρσι το καλοκαίρι δεν πλήρωσα τίποτα. Θέλω να πάω εξωτερικό για μερικές μέρες και θα χρειαστώ μεγαλύτερη βαλίτσα και δεν με νοιάζει να την έχω μαζί μου.

Είχες ήδη προπληρώσει εισιτήριο με αποσκευή και όχι χειραποσκευή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλημέρα, ξέρει κανείς αν μπορώ να συνδέσω την κράτηση ενός ανηλίκου με την κράτηση ενός ενήλικα;

Υπάρχει ελληνική τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης

εξαιρετικη η ραιαναιρ. η μονη λιποθυμια που εχω υποστει, ειναι απτο κουνημα πριν προσγειωθει θεσσαλονικη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kourkoumpini είπε

εξαιρετικη η ραιαναιρ. η μονη λιποθυμια που εχω υποστει, ειναι απτο κουνημα πριν προσγειωθει θεσσαλονικη. 

ναι, η ryanair έφταιγε για αυτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, gregdel είπε

Καλά τις βαλίτσες (cabin) τις πήγε 12€ από 6€?

Στη τιμή της χειραποσκευή πρέπει να παίζει ρόλο και η διαδρομή / δρομολόγιο.

παντως σε δοκιμαστική αναζήτησή πτήσης για Αθήνα Λονδίνο τη χειραποσκευή μαζί με προτεραιότητα την έχει 9€ Στη διαδρομή  Αθήνα Λονδίνο και 6€ στην επιστροφή Λονδίνο Αθήνα .......αυτό δεν θυμάμαι να το έχω ξανά δει.......

Επεξ/σία από mobile_32
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...