Προς το περιεχόμενο

Ψησταρια Υγραεριου


DAVE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 20,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • SagoniasSlutRos

    2131

  • ilpapacha

    1961

  • sndev

    1092

  • ηνίοχος

    566

Μόλις τώρα, vins είπε

Μπήκα να ρωτησω για αυτήν ακριβώς,  την έχει κανείς;

Την εχω κανα μηνα, εχω ψησει καμια 20αρια φορες, δεν ειχα εμπειρια πριν, και είμαι πανευτυχης για την αγορα. Την πηρα 200, για αυτο λεω σε αυτη την τιμη ειναι φανταστικη προσφορα για νεο στο χωρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, dakangr είπε

Την εχω κανα μηνα, εχω ψησει καμια 20αρια φορες, δεν ειχα εμπειρια πριν, και είμαι πανευτυχης για την αγορα. Την πηρα 200, για αυτο λεω σε αυτη την τιμη ειναι φανταστικη προσφορα για νεο στο χωρο.

Θερμόμετρο να υποθέσω ότι δεν έχει Ε; (Δε δείχνει στη φωτό)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, paylidis είπε

Θερμόμετρο να υποθέσω ότι δεν έχει Ε; (Δε δείχνει στη φωτό)

Οχι αλλα παραγγειλα εξτρα, τρυπανι στο καπακι και μια χαρα δουλευει. 

Το καλο με τις φτηνες ειναι οτι δεν τις λυπασαι....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, dakangr είπε

Οχι αλλα παραγγειλα εξτρα, τρυπανι στο καπακι και μια χαρα δουλευει. 

Το καλο με τις φτηνες ειναι οτι δεν τις λυπασαι....

Ποιο παρηγγειλες; Μήπως αξίζει έπειτα αυτή με 3+1 Καυστήρες που έχει θερμόμετρο (159€). Φαίνεται κ λίγο πιο στιβαρή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, paylidis είπε

Ποιο παρηγγειλες; Μήπως αξίζει έπειτα αυτή με 3+1 Καυστήρες που έχει θερμόμετρο (159€). Φαίνεται κ λίγο πιο στιβαρή

https://www.skroutz.gr/s/19422868/Outdoorchef-Θερμόμετρο-18-211-66.html

Δε ξερω ποια λες, σε αυτη που πηρα μου αρεσε και το πλαινο ματι για τηγανισμα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Επειδή έχω κουραστεί να περιμένω την Broil King Gem 340( αρχές Σεπτέμβρη λένε μαααααλον θα έρθει Ελλάδα)  και το καλοκαίρι ήρθε, έχετε γνώμη για την AUSTRALIA 325 G Black που είναι στην ίδια τιμή και είναι 3+1 και αυτή? Ή κατι σε αυτην την τιμή (540) που να αξίζει περισσότερο. Ευχαριστώ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok, μπορεί να το ψυρίζομαι αρκετές φορές, αλλά οι λεπτομέρειες κάνουν τη διαφορά.

Σε αλατι και πιπέρι ή άλλα μπαχαρικά για το ψήσιμο μπριζόλας, έχετε κάποια αγαπημένη μάρκα ή πάτε στα κλασικά ? 

Μόλις αγόρασα το σετάκι 

https://www.skroutz.gr/s/11224103/Russell-Hobbs-Μύλοι-Αλατιού-και-Πιπεριού-Ηλεκτρικοί-Classics-2τμχ-23460.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Xorxhs! είπε

ok, μπορεί να το ψυρίζομαι αρκετές φορές, αλλά οι λεπτομέρειες κάνουν τη διαφορά.

Σε αλατι και πιπέρι ή άλλα μπαχαρικά για το ψήσιμο μπριζόλας, έχετε κάποια αγαπημένη μάρκα ή πάτε στα κλασικά ? 

Μόλις αγόρασα το σετάκι 

https://www.skroutz.gr/s/11224103/Russell-Hobbs-Μύλοι-Αλατιού-και-Πιπεριού-Ηλεκτρικοί-Classics-2τμχ-23460.html

Προσωπικά αλάτι βάζω χοντρό θαλασσινό και πιπέρι φρεσκοτριμμένο με μύλο σαν αυτόν που λες. Μάρκα δε θυμάμαι αλλά νομίζω έχει διαφορα όταν το τρίβεις με μύλο σε σχέση με την έτοιμη σκόνη σε φακελάκι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, Xorxhs! είπε

ok, μπορεί να το ψυρίζομαι αρκετές φορές, αλλά οι λεπτομέρειες κάνουν τη διαφορά.

Σε αλατι και πιπέρι ή άλλα μπαχαρικά για το ψήσιμο μπριζόλας, έχετε κάποια αγαπημένη μάρκα ή πάτε στα κλασικά ? 

Μόλις αγόρασα το σετάκι 

https://www.skroutz.gr/s/11224103/Russell-Hobbs-Μύλοι-Αλατιού-και-Πιπεριού-Ηλεκτρικοί-Classics-2τμχ-23460.html

Δοκίμασε πιπέρι κουμπεμπα και αλάτι πάντα ανθό θαλασσινό, Μεσολογγίου και Μάνης εγγύηση. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, dakangr είπε

https://www.skroutz.gr/s/19422868/Outdoorchef-Θερμόμετρο-18-211-66.html

Δε ξερω ποια λες, σε αυτη που πηρα μου αρεσε και το πλαινο ματι για τηγανισμα. 

Δεν υπαρχει πλεον στο site μαλλον εξαντληθηκε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα εχθές Praktiker. Δεν μπορώ να πω ότι μου γέμισαν το μάτι κατασκευαστικά. Επίσης μου φάνηκαν πολύ κοντά οι ανακλαστήρες στην σχάρα. Δεν ξέρω αν αυτό είναι καλό ή όχι.

Εντύπωση που έκανε μία κάρβουνου που μπορείς να ανεβοκατεβάζεις την εστία με τα κάρβουνα. Γερή κατασκευή φαινόταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, plasTOST είπε

Πήγα εχθές Praktiker. Δεν μπορώ να πω ότι μου γέμισαν το μάτι κατασκευαστικά. Επίσης μου φάνηκαν πολύ κοντά οι ανακλαστήρες στην σχάρα. Δεν ξέρω αν αυτό είναι καλό ή όχι.

Εντύπωση που έκανε μία κάρβουνου που μπορείς να ανεβοκατεβάζεις την εστία με τα κάρβουνα. Γερή κατασκευή φαινόταν.

καλα απο ποιοτητα κατασκευης ενας τενεκες ξεγανωτος ειναι... ειχα αντιστοιχη με αυτη την 139 αλλα με 2 καυστηρες και στους 13-14 μήνες ελιωσε και την πηγα πισω κ πηρα αλλο μοντέλο καλυτερο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, plasTOST είπε

Πήγα εχθές Praktiker. Δεν μπορώ να πω ότι μου γέμισαν το μάτι κατασκευαστικά. Επίσης μου φάνηκαν πολύ κοντά οι ανακλαστήρες στην σχάρα. Δεν ξέρω αν αυτό είναι καλό ή όχι.

Εντύπωση που έκανε μία κάρβουνου που μπορείς να ανεβοκατεβάζεις την εστία με τα κάρβουνα. Γερή κατασκευή φαινόταν.

Πήγα και εγώ και τις είδα. Βέβαια περιμένω την ψησταριά καρβούνου, αλλά νομίζω (χωρίς να έχω πείρα) οτι για τα χρήματά τους ήταν καλές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...