Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αναλύσεις σε πρόσφατους τίτλους σε Xbox One:

 

Resident Evil 7, 1080p/60

Halo Wars 2, 1080p/30

Skyrim: Special Edition, 1080p/30

Forza Horizon 3, 1080p/30, 4xMSAA

Gears of War 4, 1080p/30, TAA (Multi - 1080/60)

Gears of War: Ultimate Edition, 1080p/30

Yooka Laylee, 1080p/30

Sniper Elite 4, 1080p/30

For Honor, 1080p/30

FIFA 17, 1080p/60

PES 2017, 1360x1080/60

Bioshock:The Collection, 1080p/30

Dead Rising Collection, 1080p/30

Fallout 4, 1080p/30

Destiny, 1080p/30,

Diablo III:Ultimate Evil Edition, 1080p/30

Tom Clancy's The Division, Up to 1792x1008/30

GTA V, 1080p/30

Dying Light: Enhanced Edition, 1536x1080/30

 

 

Dead Rising 4, 900p/30 (Previous Engine: Dead Rising 3 - 720p)

Mass Effect: Andromeda, 900p/30 (Previous Engine: Dragon Age: Inquisitor - 900p)

Titanfall 2, 900p/30 (Previous Engine: Titanfall - 796p)

Deus Ex: Mankind Divided, 900p/30

Dishonored 2, 900p/30

Watchdogs 2, 900p/30

Assassin's Creed: Syndicate (900p/30)

 

Performance Oriented:

Final Fantasy 15 (Dynamic Res up to 900p, 30fps, no frame-pacing)

Battlefield 1 (Dynamic Res, 900p-1000p, targeting 60fps)

Witcher 3 Wild Hunt: Complete Edition (Dynamic 900-1080p/30)

Steep (900p, 30 fps no frame-pacing)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14.6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

λετε να παει το scorpio στα 600? εγω πιστευω οτι θα βγει στα 500

Δεν νομιζω εγω πιστευω οτι θα υπαρχει δυναμικη στην τιμιολογιακη πολιτικη της μαικροσοφτ για το σκορπιον.Το θετικοτερο σεναριο θα ηταν γυρω στα 450 ευρω.Αλλα το κοβω για κανα 500αρικο σαν τελικη τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xbox_dev_kits_group_1.jpg

 

Πρωτο μπροστα το devkit του Scorpio και πισω ολα τα προηγουμενα. Δεδομενου οτι μοιαζουν πολυ με τις τελικες κονσολες, μαλλον μολις ειδαμε πως θα ειναι εξωτερικα και το Scorpio

 

Κάτι μου θυμίζει εξωτερικά και πολύ έντονα μάλιστα το Dev Kit του Scorpio ... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια θελω επειγοντως βοηθεια, εχω θεμα με το online του one κατι παιθαινει και σε οποιοδηποτε παιχνιδη παιζω online με πεταει apto paixnidh και βγαζει disconnection problem το προβλημα υπαρχει αποκλειστικα στο xbox το playstation δεν με πεταει ποτε απο τα παιχνιδια το θεμα ειναι οτι εχω δοκιμασει τα παντα port forward dmz και δεν εχει δουλεψει τιποτα επικοινωνησα και με την wind να μου αλλαξουνε το μοντεμ αλλα παλι κανει τα ιδια το modem ειναι το zte zxn h168n. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια θελω επειγοντως βοηθεια, εχω θεμα με το online του one κατι παιθαινει και σε οποιοδηποτε παιχνιδη παιζω online με πεταει apto paixnidh και βγαζει disconnection problem το προβλημα υπαρχει αποκλειστικα στο xbox το playstation δεν με πεταει ποτε απο τα παιχνιδια το θεμα ειναι οτι εχω δοκιμασει τα παντα port forward dmz και δεν εχει δουλεψει τιποτα επικοινωνησα και με την wind να μου αλλαξουνε το μοντεμ αλλα παλι κανει τα ιδια το modem ειναι το zte zxn h168n.

Μιλά με τη Microsoft μπας και έχουν λύση.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα

 

Μπορείτε να μου προτείνετε οικονομική λύση πλήρους headset; Δηλαδή ακουστικά+ανταπτορα για το χειριστήριο.

 

Ας είναι και no name εντελώς, δεν πειράζει.

 

Προτείνετε μου ότι ποιο οικονομικό μπορώ να αγοράσω ή να συνδυάσω ώστε να ακούω μέσω ακουστικών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα

 

Μπορείτε να μου προτείνετε οικονομική λύση πλήρους headset; Δηλαδή ακουστικά+ανταπτορα για το χειριστήριο.

 

Ας είναι και no name εντελώς, δεν πειράζει.

 

Προτείνετε μου ότι ποιο οικονομικό μπορώ να αγοράσω ή να συνδυάσω ώστε να ακούω μέσω ακουστικών.

Καλημερα φιλε μου! Εχεις τον παλιο τυπο χειριστηριου χωρις την υποδοχη 3.5 χιλιοστων; Αν ναι, τοτε η πιο συμφερουσα λυση θα ειναι το αυθεντικο headset του ΟΝΕ μαζι με τομ ανταπτορα. Σε αλλη περιπτωση οποιαδηποτε ακουστικα με μικροφωνο θα σε βολεψουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

549 το έχει το Public προπαραγγελία.

Και το Switch το ειχε 300 και τελικα τιμολογηθηκε παραπανω. Μονο ενδειξη αποτελει αυτη η τιμη προπαραγγελιας, δεν ειναι δεσμευτικη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...