Προς το περιεχόμενο

Αποριες για viber


Junior22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μλκ μου. Δεν γινεται. Αν δεις κατω-κατω εχει μια επιλογη, για περισσοτερες ρυθμισεις δες εδω. Πατα το εδω, θα σου βγαλει να προσθεσεις άλλο mail. Δοκιμασε με άλλο, μηπως γινει.

Και παλι γαμωτο τα ιδια βγαζει. Ναι μεν κανει κανονικα το αντιγραφο ασφαλειας,αλλα οταν βαζω το ιδιο mail στην αλλη συσκευη και παω να κανω επαναφορα,δεν μου βρισκει κανενα αντιγραφο ασφαλειας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδιά πως μπορώ να μην χάσω τα μηνύματά μου τώρα που θα αλλάξω συσκευή;

πως να μεταφέρω ή αντιγράψω δλδ τα μηνύματά μου από το ένα κινητό στο άλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πάντως το πρόβλημα με τον ήχο, το έλυσα, κάνοντας unstall τους drivers - download τους καινούργιους με όποιο update και εάν είχαν και μετά, install.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλημερα...θα ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει κανεις..οταν καλεις καποιον στο viber και δειχνει οτι μιλαει ενω ηταν μεσα πριν αρκετη ωρα και δεν ειναι σε συνδεση ..σημαινει οτι μιλαει με κανονικη κληση στο κινητο;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχουν φορες που οταν σου στελνει καποιος μηνυμα, παρολο που δεν το βλεπεις, ειτε επειδη δεν εχεις χρονο, ειτε επειδη δεν το ακουσες, αρα δεν δειχνει το οτι ειναι αναγνωσμενο, και δεν μπαινεις καν μεσα στην αφαρμογη, στον αλλον φαινεται οτι ανοιξες την εφαρμογη. εκει που ελεγε δηλαδη 2 ωρες πριν τελευταια συνδεση μετα δειχνει 0, 1, 2 λεπτα. Ετσι ο αλλος νομιζει μπηκες αλλα δεν ηθελες να δεις το μυνημα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι και γτπ οι ειδοποιησεις εντωμεταξυ, αν δεν μπεις να δεις το μηνυμα, θα σου πεταει τη γ@μημενη την ειδοποιηση του μεχρι να πεθανεις! ποσο μου τη σπαει αυτο το πραμα! σωνει και καλα να δεις το μηνυμα, μην ξεχαστεις!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχουν φορες που οταν σου στελνει καποιος μηνυμα, παρολο που δεν το βλεπεις, ειτε επειδη δεν εχεις χρονο, ειτε επειδη δεν το ακουσες, αρα δεν δειχνει το οτι ειναι αναγνωσμενο, και δεν μπαινεις καν μεσα στην αφαρμογη, στον αλλον φαινεται οτι ανοιξες την εφαρμογη. εκει που ελεγε δηλαδη 2 ωρες πριν τελευταια συνδεση μετα δειχνει 0, 1, 2 λεπτα. Ετσι ο αλλος νομιζει μπηκες αλλα δεν ηθελες να δεις το μυνημα.

 

Ισχύει......
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα...θα ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει κανεις..οταν καλεις καποιον στο viber και δειχνει οτι μιλαει ενω ηταν μεσα πριν αρκετη ωρα και δεν ειναι σε συνδεση ..σημαινει οτι μιλαει με κανονικη κληση στο κινητο;;;

οχι ή θα μιλατε και οι δυο με κληση viber ή εκτος δν γινεται ενας χωρις ιντερνετ και ενας χωρις..Αν στο δειχνει αυτο ειναι γτ πολλες φορες κολλαει και δειχνει οτι ειναι σε συνδεση ενω δν ειναι και το αντιστροφο νμζ...ελπιζω να βοηθησα ♥

Θελω να ρωτησω εγω αν:

 

ξερετι κανεις αν εχει αλλαξει η εκδοση του viber desktop gia laptop  η εφαρμογη δλδ;;; γτ εγινε κατι και δεν μπορω να στειλω ουτε να μου στειλουν μηνυματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Φτάνειιιιιιιιι

και ξανα: Viber Messenger v6.9.5.9

 

WHAT'S NEW

 

•Pin your favorite chats to the top of your chat screen by long tapping on the conversation and then selecting “Pin to top”

•Bug fixes and performance improvements are made on a regular basis

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ξανα: Viber Messenger v6.9.5.9

 

WHAT'S NEW

 

•Pin your favorite chats to the top of your chat screen by long tapping on the conversation and then selecting “Pin to top”

•Bug fixes and performance improvements are made on a regular basis

Too regular...

:angry:  :mad:  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...