Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, spiritclay είπε

Παίδες μια ερώτηση στα γρήγορα. Κάθε φορά που κάνω activate κάποιο skill, θα πρέπει να το τοποθετώ και σε slot στο skill tree για να ενεργοποιηθεί ή όχι; 

Δυστυχώς, στο λέει και το game. Εννοείτε φυσικά ότι υπάρχει ένα απλό mod που σου λύνει το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εννοείται ότι τον είχα βρει τον Boris, αφού δεν είχα αφήσει σπιθαμή του χάρτη που να μην πάω. Δύσκολο να το χάσεις το συγκεκριμένο quest αν κόβεις βόλτες. xLetalis στο youtube για να δείτε πράγματα απίστευτα και λεπτομέρειες που έχει ο άνθρωπος για τον κόσμο του Witcher. Προσωπικά κάτι που δεν βρήκα και ίσως δεν υπήρχε περίπτωση να βρω ποτέ ήταν 

Spoiler

η φωτογραφία με την ομάδα των developers του Witcher στην κορυφή ενός βουνού.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • 1 μήνα μετά...
4 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Θα τα δούμε αυτά στην next-gen έκδοση ; Αν όχι ποια θα είναι η δικαιολογία αυτή τη φορά..

Cash grab είναι, πάει η CDPR. Κανονικά θα έπρεπε να βγάλουν κάτι έστω κοντά στο επίπεδο του DOS2 DE, αλλα χλομό το κόβω. Παρόλα αυτά θα βάλουν content από το Netflix show που δεν ζήτησε κανεις...όχι δεν είναι cash grab.

Θα πρέπει να παραδώσουν κάτι καταπληκτικό μετά από όλο το CP77 σκηνικό, μακάρι, αλλα για ακόμα μια φορα ...χλομό. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Cash grab είναι, πάει η CDPR. Κανονικά θα έπρεπε να βγάλουν κάτι έστω κοντά στο επίπεδο του DOS2 DE, αλλα χλομό το κόβω. Παρόλα αυτά θα βάλουν content από το Netflix show που δεν ζήτησε κανεις...όχι δεν είναι cash grab.

Θα πρέπει να παραδώσουν κάτι καταπληκτικό μετά από όλο το CP77 σκηνικό, μακάρι, αλλα για ακόμα μια φορα ...χλομό. :(

Μη δούμε και τίποτα censors απ' το πουθενά για να πάνε με τη ''μόδα'' και γελάμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλημέρα παιδιά. Θέλω να ξεκινήσω το game αλλά θέλω λίγο βοήθεια γιατί είμαι σε δίλλημα. Να ξεκινήσω από το πρώτο ή από το δεύτερο? Φοβάμαι μήπως δεν παίζεται το πρώτο λόγω γραφικών. Ή μήπως να διαβάσω το plot των δύο προηγούμενων και να ξεκινήσω κατευθείαν από το wild hunt?

Επίσης ποιες εκδόσεις αξίζουν να αγοράσει κάποιος τώρα? Έψαξα λίγο και χάθηκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα ελεγα να ξεκινησεις το 3ο απευθειας.Μπορει να ξενερωσεις απο τα παλια και να μην ασχοληθεις με το 3 που ειναι αριστουργημα.Και μετα παιζεις 1 και 2.Αν ξεκινησεις απο τα παλια,εννοειται ξεκινας απο το πρωτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προσωπικά είχα παίξει το δεύτερο και το τρίτο όταν ξεκίνησα να παίξω το 2ο ειδα στο youtube το animation story του πρώτου για να ξέρω λίγο πολύ τα βασικά όταν κυκλοφόρησε το τρίτο είχαν περάσει τέσσερα  χρόνια απο την κυκλοφορία του δεύτερου και πάλι ξαναφρεσκάρισα το story απο το youtube και έπαιξα το τρίτο,

7 λεπτά πριν, Dantε είπε

Εγω θα ελεγα να ξεκινησεις το 3ο απευθειας.Μπορει να ξενερωσεις απο τα παλια και να μην ασχοληθεις με το 3 που ειναι αριστουργημα.Και μετα παιζεις 1 και 2.Αν ξεκινησεις απο τα παλια,εννοειται ξεκινας απο το πρωτο.

Γνώμη μου ειναι ότι αν παίξεις το τρίτο δεν παίζεις το πρώτο ειναι τεράστια η διαφορά των παιχνιδιών στον τεχνικό τομέα.

Επεξ/σία από zvarthangalos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα το παιζεις,2 φορες το εχω κανει.Λες και τοσο παλιο που ειναι δε θα του φανει παλαιολιθικο το πρωτο ακομα και αν ξεκινησει απο αυτο :P

Απλα παιζεις ξεροντας οτι τα γραφικα ειναι υποτυπωδη και ακολουθεις την ιστορια απλα.

Παντως υπαρχουν και αξιολογα mods που βελτιωνουν τη κατασταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδιά. Επειδή ο χρόνος είναι και λίγο περιορισμένο μάλλον θα δω τα stories σε 1 και 2 από youtube και θα ξεκινήσω από το 3. Με τις εκδόσεις τι γίνετε? Ποια πρέπει να πάρω για να έχει όλα τα dlc?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...