Προς το περιεχόμενο

The Witcher 3: Wild Hunt


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Γιατί και confirm να γίνει θα το πιστέψεις?! :P Κάτσε ακόμα release date δεν έχει.

Σίγουρα θα έχει Netflix content, yey! 😑

θα εχει την υπεροχη πανοπλια τoυ nilfgaardian απο την πρωτη σεζον :P Απορω τι μπορουν να βαλουν εντωμεταξυ , τα μονο καλα απο αποψη ρουχισμου,οπλισμου κτλπ ειναι παρμενα απο τα παιχνιδια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γενικά μετά το CP 2077 τους φοβάμαι. Φοβάμαι ότι θα βγει η next-gen έκδοση και θα έχουμε προβλήματα που δεν υπάρχουν στην τωρινή έκδοση. Πολλοί από το team του W3 την έχουν κάνει απ' την εταιρεία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Γενικά μετά το CP 2077 τους φοβάμαι. Φοβάμαι ότι θα βγει η next-gen έκδοση και θα έχουμε προβλήματα που δεν υπάρχουν στην τωρινή έκδοση. Πολλοί από το team του W3 την έχουν κάνει απ' την εταιρεία.

Το next gen update ετσι και αλλιως το εχει αναλαβει αλλη εταιρια , αυτη που εκανε το port στο switch. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, noFEARgr είπε

Το next gen update ετσι και αλλιως το εχει αναλαβει αλλη εταιρια , αυτη που εκανε το port στο switch. 

Aρα μιλάμε για ελάχιστες αλλαγές, αν όχι μηδαμινές αλλαγές στο gameplay. Τότε δεν νομίζω ότι αξίζει για εμάς, μονο για άτομα που δεν έχουν παίξει το game και έχουν μονο next-get κονσόλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

Ποια είναι τα 2 mods για τον χάρτη και τα quest markers?

Για τα quest είναι αυτό https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/943.

Must have mod!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το άλλο ήταν το map zoom mod αλλα άμα θυμάμαι καλά το all objectives το έχει μέσα αν και δεν το αναφέρει πουθενά στο description νομίζω. Οποτε όχι δεν χρειάζεται άλλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Το άλλο ήταν το map zoom mod αλλα άμα θυμάμαι καλά το all objectives το έχει μέσα αν και δεν το αναφέρει πουθενά στο description νομίζω. Οποτε όχι δεν χρειάζεται άλλο.

Θενξ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει ρόλο ποιο mod manager θα βάλουμε παιδιά? Είδα ότι το HD Rework θέλει vortex ή χειροκίνητα. Τι είναι καλύτερο? Τα άλλα mods έχουν και αυτά συγκεκριμένο manager?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα σου πρότεινα το Witcher Mod Manager που έχει και button για τον script merger. Το HD Rework έχει installer άμα θυμάμαι καλά οποτε δεν έχει σημασία ο manager.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρόλα αυτά συνεχίζω και προτιμώ το story του πρώτου. Μακάρι αντί να κάνουν νέο Witcher να κάνουν το story από τα βιβλία και να δείξουν στο Netflix how it's done, γιατί Witcher χωρίς Geralt δεν ξέρω κατά ποσο με ενδιαφέρει.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Παρόλα αυτά συνεχίζω και προτιμώ το story του πρώτου. Μακάρι αντί να κάνουν νέο Witcher να κάνουν το story από τα βιβλία και να δείξουν στο Netflix how it's done, γιατί Witcher χωρίς Geralt δεν ξέρω κατά ποσο με ενδιαφέρει.

Και εγώ σαν ιστορία του πρώτου την έχω ένα κλικ πάνω από τα άλλα δύο (τα οποία ήταν εξαιρετικά επίσης) γιατί από την αρχή μέχρι το τέλος ήταν δεμένη (είχε και το twist στο τέλος). Το 3 αν τελείωνε με το βασικό παιχνίδι η ιστορία θα είχα μία γλυκόπικρη γεύση αλλά ήρθαν δύο άψογα DLC (το ένα με έναν από τους "καλύτερους" κακούς ever) και τελείωσε όμορφα.

Πραγματικά το καλύτερο νέο στην Gaming κοινότητα για μένα θα ήταν η ανάπτυξη ενός νέου DLC για το Witcher 3 ακόμα και χωρίς σημαντική βελτίωση σε gameplay και graphics. Το μόνο που θα ήθελα είναι διάρκεια και επιστροφή της παλιάς ομάδας ανάπτυξης γιατί αν το αναλάβουν οι παρόντες καλύτερα να μην έχουμε καμία συνέχεια. Τα παραπάνω είναι προσωπικά θέλω αφού ξέρω ότι τα επόμενα σχέδια της εταιρείας είναι οι next-gen εκδόσεις του 3 και το ρετούς του 2077.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...