Προς το περιεχόμενο

FIFA 15 [Έκδοση για Consoles]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ευχαριστω φιλε - απλα νομιζω οτι μπορει να ειναι λιγο διαφορετικα σε Ps4 που εχω εγω.

 

Αυτο το λεω χωρις να το ξερω , απλα στο 2014 στο ps4 παντα - δε μπορουσες να κανεις κατι τετοιο.

 

Ας μου απαντησει καποιος αν γινεται αυτο σε ps4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 592
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εσείς που το πήρατε απο αμερικάνικο έχετε lag όπως είπε κάποιος σε προηγούμενο ποστ η κανονικά παίζει? και επειδή σκέφτομαι την αγορά του απο εκει ειναι εύκολο κάποιο λινκ με οδηγίες για να το πάρω απο αμερικάνικο και να παίζω με το ελληνικό προφίλ. Επίσης σε εκείνο το προφίλ θα μπορώ να αγοράζω παιχνίδια απο αμερικάνικο και να τα παίζω με το ευρωπαϊκό η μόνο ενα παιχνίδι θα μπορώ να εχω στο προφίλ και θα πρέπει να είμαι συνέχεια online?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το lag παρουσιαστηκε σε μερικούς και λύνεται αν απενεργοποιησεις το unpnp απο τις ρυθμίσεις του router ή αν παίζεις χωρίς να είσαι συνδεμένος στο psn

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιζω σε ps4 και ναι εχει custom πρωταθλημα offline με 4 ομαδες και πανω. Σημερα παιζαμε με φιλους. Κολαση...

φιλε, ξερεις πως γινεται να παιξεις offline με φιλο temate ή και μονος σου tournament με Εθνικές ομάδες? Αυτο που ειχε παντα δηλαδη που εκανες custom tournament και εβαζες μονο εθνικες ομαδες κλπ? που πρεπει να παω για αυτην την επιλογη? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλιά θυμάμαι έκανες την το πρωτάθλημα που ηυελες απο το site της ea και μετά το κατεβαζεις στο13 δηλ που το χα ψάξει.

δηλαδη εαν δεν εχεις συνδρομη psplus δεν γινεται να παιξεις offline ενα custom tournament με Εθνικες ομαδες????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς...

 Το εψαξα εχθες αλλα δεν βρηκα κατι.Στο Tournament mode που πηγα στο Ps4, ειχε πολλά ετοιμα tournaments αλλα κανενα απο αυτα δεν ηταν με Εθνικες ομάδες & επισης δεν βρηκα πουθενα την επιλογή custom tournament που επαιζα παντα στην οποια δηλωνες πχ να συμετέχουν μονο εθνικες ομαδες κλπ.

Μπορεις να μου πεις σε παρακαλω πως γινεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ποδοσφαιρακι ειναι καλο,απλα καλο τιποτα παραπανω.το καλυτερο φιφα που εχει βγει ειναι με διαφορα το 14 στο 360.απο τοτε που μπηκε η ignite τα γ@μησαν ολα.πλαστικες κινησεις σε φασεις που με τιποτα δεν γινοντε σε ποδοσφαιρικο αγωνα.τα online modes ειναι παρα πολυ λιγα και πραγματικα απορω γιατι δεν εχουν μεσα custom match online και online league.με το ζορι να παιξουμε season?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ποδοσφαιρακι ειναι καλο,απλα καλο τιποτα παραπανω.το καλυτερο φιφα που εχει βγει ειναι με διαφορα το 14 στο 360.απο τοτε που μπηκε η ignite τα γ@μησαν ολα.πλαστικες κινησεις σε φασεις που με τιποτα δεν γινοντε σε ποδοσφαιρικο αγωνα.τα online modes ειναι παρα πολυ λιγα και πραγματικα απορω γιατι δεν εχουν μεσα custom match online και online league.με το ζορι να παιξουμε season?

 

Λυπήσου μας....

Λες ότι είναι καλό αλλά τα μάμησαν όλα.Σωστός.

Το καλύτερο ποδοσφαιράκι είναι το kick off που έπαιζα πιτσιρικάς που ήταν επιτραπέζιο με ένα δεκάρικο.Το fifa 15 είναι μια πα@#ρια.

Εϊναι λίγα τα online modes?Ποδόσφαιρο είναι ρε φίλε τι θες να σου βάλουν μέσα,capture the flag και deathmatch?

Συγνώμη βρε αδελφέ βασικά χέστηκα για το fifa αλλά δεν μπορείς να λές ότι τα μάμησαν όλα και σου άρεσε πιο πολύ το 14 xωρίς το ignite engine.

Όπως ό άλλος που προσπαθεί να μας πείσει ότι θα παίξει προ 11 γιατί δεν του αρέσει το pro 15 και το fifa 15.

Έλεος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ποδοσφαιρακι ειναι καλο,απλα καλο τιποτα παραπανω.το καλυτερο φιφα που εχει βγει ειναι με διαφορα το 14 στο 360.απο τοτε που μπηκε η ignite τα γ@μησαν ολα.πλαστικες κινησεις σε φασεις που με τιποτα δεν γινοντε σε ποδοσφαιρικο αγωνα.τα online modes ειναι παρα πολυ λιγα και πραγματικα απορω γιατι δεν εχουν μεσα custom match online και online league.με το ζορι να παιξουμε season?

Και στο ps4 ειναι καλυτερο το 14.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...