Προς το περιεχόμενο

FIFA 15 [Έκδοση για Consoles]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι κανανε?? Αλλαξαν την βροχη ? Στο ντεμο φαινοταν εξαιρετικα και τωρα ουτε καν βλεπω αν βρεχει ?#@$#@$

Οχι.

Εχει να κανει κυριως με το γηπεδο. Βαλε π.χ San siro (Milan) και δες βροχη. Μετα βαλε εδρα ΠΑΟΚ και συγκρινε. Ισως επηρεαζουν και αλλοι παραγοντες, δεν τους ξερω ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 592
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όποιος θέλει να κάνουμε κανένα ματσάκι στο Xbox One, ας με κάνει add. Aiexandros1982. Μη μου γκρινιάζει όμως για assisted κλπ!

Ok σε κανω add. it9997. Δεν γκρινιαζω! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερει κανεις να μου πει γιατι με εμφανιζει στο παιχνιδι οτι ειμαι απο afganistan ενω το προφιλ μου ειναι Ελληνικο; Απο που ρυθμιζεται αυτο; Μου το εμφανιζει στα skill πριν ξεκινησει ο αγωνας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλησπερα παω να παιξω online και μου κολλαει φταει κατι και δεν μπορω να βλω τα φιλικα online οπως παλια μπορει καποιος να μου εξηγησει πως δουλευει το online κομματι του παιχνιδιου


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιβεβεβαιωστε μου κατι :

 

1)Μπορεις να φτιαχνεις offline πρωταθληματακια 3 ή παραπανω ομαδων και να παιζεις με φιλους σου;

 

2)Μπορεις να παιξεις μια λιγκα (πχ Premier Leageu) στο offline με φιλους σου- να διαλεξει ο καθενας απο μια ομαδα και να παιξεις φουλ πρωταθλημα ;;;;

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

παιδια καλησπερα παω να παιξω online και μου κολλαει φταει κατι και δεν μπορω να βλω τα φιλικα online οπως παλια μπορει καποιος να μου εξηγησει πως δουλευει το online κομματι του παιχνιδιου

 

Εμενα δε με βαζει στους servers της ΕΑ

Προφανως μαζευτηκαμε πολλοι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε το WoW. Να φανταστώ ότι αυτά δεν μπορούσαν να τα κάνουν πριν βγει το παιχνίδι. Χρησιμοποιώντας πχ. ως δείγμα όσους είχαν early access ή να έδιναν τίποτα early beta σε τυχαία άτομα που είχαν προπαραγγείλει. Έπρεπε να μας ζαλίσουν τον έρωτα την Day One.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμάζω τώρα σε PC, βάζω αγγλικό πρωτάθλημα και με αφήνει να διαλέξω άνθρωπο σε όσες ομάδες θέλω (πχ. 3 από τις 20τόσες να ελέγχονται από χρήστη). Άρα λογικά αυτό που θέλεις γίνεται.

 

Το παραπάνω είναι για τα έτοιμα tournaments του παιχνιδιού. Αν όμως θέλεις custom πρωτάθλημα, ο ελάχιστος αριθμός είναι 4 ομάδες. Προφανώς μπορείς πάλι να ορίσεις ότι μία ή περισσότερες θα ελέγχονται από άνθρωπο. Δεν νομίζω να έχει αλλάξει κάτι σε σχέση με τα παλαιότερα Fifa, απ' όσο θυμάμαι το ίδιο γινόταν εδώ και αρκετά χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...