Προς το περιεχόμενο

FIFA 15 [Έκδοση για Consoles]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 592
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το θεμα με το φιφα και το προ,ειναι αρχικα να κανεις Χριστουγεννα.

Μετα να παιζεις τον Γεναρη τον Φλεβαρη αντε και μεχρι το επομενο.

Το οτι θα κατσεις να ασχοληθεις μολις το αγορασεις,ειναι δεδομενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα με το φιφα και το προ είναι να περνάς όμορφα κάποιες ελεύθερες ώρες σου με φίλους διαδικτυακούς και μη.

Αν κάτσεις να διυλίσεις τον κώνωπα θα χαλαστείς και θα χαλάσεις αυτές τις λίγες (έως πολλές) ωραίες στιγμές.

Και γώ έπαιζα μικρός secret of the monkey island και το θεωρώ το κορυφαίο παιχνίδι όλων των εποχών αλλά δεν κολλάω εκεί ,προχωράω.Θα παίζω ότι παίζουν οι φίλοι και όπου γίνεται χαβαλές.Η αξία είναι ανεκτίμητη.

Αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μέχρι χθες πάντως το έπαιζα το FIFA14 στο XONE.

Εγω ακομα παιζω φιφα 14 στο ps4 και περιμενω να κυκλοφορησει το pes15.

Νομιζω πολυς κοσμος θελει να αγορασει καινουργια κοσνολα και ειναι σε διλημα αν θα την παρει με προ η με φιφα.

Και τα δυο μαζι ισως ειναι two much τουλαχιστον αρχικα.

Εκει ειναι που χρησιμευουν τα διαφορα φορουμς,να βλεπεις γνωμες και αποψεις,αλλα τελικα ισως και καπου να μπερδευεσαι.

Ευτυχως βεβαια που υπαρχουν τα ντεμο και μπορει ο καθενας να παρει μια ιδεα απο μονος του.

Οποιος παρει κοσνολα ας δει πρωτα τα ντεμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα με το φιφα και το προ είναι να περνάς όμορφα κάποιες ελεύθερες ώρες σου με φίλους διαδικτυακούς και μη.

Αν κάτσεις να διυλίσεις τον κώνωπα θα χαλαστείς και θα χαλάσεις αυτές τις λίγες (έως πολλές) ωραίες στιγμές.

Και γώ έπαιζα μικρός secret of the monkey island και το θεωρώ το κορυφαίο παιχνίδι όλων των εποχών αλλά δεν κολλάω εκεί ,προχωράω.Θα παίζω ότι παίζουν οι φίλοι και όπου γίνεται χαβαλές.Η αξία είναι ανεκτίμητη.

Αυτά.

τα παιχνίδια και ειδικά τα ποδοσφαιράκια έχουν βγει κυρίως για να περνάμε καλά μονοι μας και μετά με παρέα.

Για παράδειγμα εγώ σπαταλώ αμέτρητες ώρες στο career mode.Άλλοι στο ultimate team mode.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα παιχνίδια και ειδικά τα ποδοσφαιράκια έχουν βγει κυρίως για να περνάμε καλά μονοι μας και μετά με παρέα.

Για παράδειγμα εγώ σπαταλώ αμέτρητες ώρες στο career mode.Άλλοι στο ultimate team mode.

Γούστα είναι αυτά φίλε μου, εγώ single player ποδοσφαιράκι έχω χρόνια να παίξω ας πούμε! :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γούστα είναι αυτά φίλε μου, εγώ single player ποδοσφαιράκι έχω χρόνια να παίξω ας πούμε! :-)

σοβαρολογεις φιλε?

και δεν νιωθεις την αναγκη να παιξεις ουτε εστω μια σεζον στο career mode,ετσι για να δεις πως ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σοβαρολογεις φιλε?

και δεν νιωθεις την αναγκη να παιξεις ουτε εστω μια σεζον στο career mode,ετσι για να δεις πως ειναι?

 

Σαν το online τίποτα.Και ο λόγος δεν είναι άλλος από το ότι οι κινήσεις του μηχανήματος είναι οι προβλεπόμενες,αν είναι πχ να φας γκολ στο fifa θα το φας δεν πα να βαράς τον κ#@λο σου κάτω.Η χαρά του απρόβλεπτου,μιας γαμάτης τρίπλας που δεν θα περιμένει ο άλλος ενός ξαφνικού σουτ ,ένα γαμάτου kill σε ενα online FPS  δεν συγκρίνεται.Απορώ πως δεν σας αρέσει το Online.Μονο online σε όλα τα παιχνίδια.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σοβαρολογεις φιλε?

και δεν νιωθεις την αναγκη να παιξεις ουτε εστω μια σεζον στο career mode,ετσι για να δεις πως ειναι?

Μπα όχι, μου φαίνεται πολύ πιο ενδιαφέρον να παίζω εναντίον πραγματικών αντιπάλων!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...