Προς το περιεχόμενο

FIFA 15 [Έκδοση για Consoles]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συμφωνώ αλλά του γνωστού θέματος που έχω με το assisted, προτιμώ μόνος μου. Γι' αυτό και ξεκίνησα Career στη Γ' Αγγλίας (νομίζω ασχολούμαι με offline mode για πρώτη φορά εδώ και σχεδόν 10 χρόνια). Καλύτερα εναντίον του ΑΙ παρά εναντίον ανθρώπων που παίζουν φλιπεράκι και όχι ποδόσφαιρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 592
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σαν το online τίποτα.Και ο λόγος δεν είναι άλλος από το ότι οι κινήσεις του μηχανήματος είναι οι προβλεπόμενες,αν είναι πχ να φας γκολ στο fifa θα το φας δεν πα να βαράς τον κ#@λο σου κάτω.Η χαρά του απρόβλεπτου,μιας γαμάτης τρίπλας που δεν θα περιμένει ο άλλος ενός ξαφνικού σουτ ,ένα γαμάτου kill σε ενα online FPS  δεν συγκρίνεται.Απορώ πως δεν σας αρέσει το Online.Μονο online σε όλα τα παιχνίδια.

 

Μάλλον άλλο ποδοσφαιράκι έπαιζα τόσα χρόνια. Οι αντίπαλοι στο online έχουν γίνει τόσο προβλέψιμοι όσο και η ΑΙ. Ίσως και χειρότεροι! Οι 7 στους 10 παίζουν με τον ίδιο τρόπο, αναπτύσσονται με τον ίδιο τρόπο και παίρνουν τις ίδιες ομάδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα το βρήκα.εχει custom tournament.Το γραφω σε περιπτωση που μπορει να ενδιαφερεται καποιος μιας & κανεις δεν απαντησε οποτε ισως να μην το εχουν βρει καπιοι.Οταν εισαι πάνω στην καρτέλα που εχει το Tournament mode,εχει απο κατω το εικονιδιο του right stick το οποιο δεν ειχα παρει χαμπαρι :blink: Οποτε με right stick διαλεγεις load ,create κλπ.Απο εκει ειναι οπως το ξεραμε το κλασικο mode που διαλεγουμε τα του tournament.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήταν τέλειο να μπορούσες να ορίσεις game with custom sliders.

 

Είμαι βέβαιος ότι οι πιο πολλοί που παίζουν manual, έχουν βάλει τα sliders του orion ή κάτι αντίστοιχο. Κρίμα είναι να πρέπει μετά από ένα offline με φίλους, να παίζεις online ουσιαστικά ένα άλλο παιχνίδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα το βρήκα.εχει custom tournament.Το γραφω σε περιπτωση που μπορει να ενδιαφερεται καποιος μιας & κανεις δεν απαντησε οποτε ισως να μην το εχουν βρει καπιοι.Οταν εισαι πάνω στην καρτέλα που εχει το Tournament mode,εχει απο κατω το εικονιδιο του right stick το οποιο δεν ειχα παρει χαμπαρι :blink: Οποτε με right stick διαλεγεις load ,create κλπ.Απο εκει ειναι οπως το ξεραμε το κλασικο mode που διαλεγουμε τα του tournament.

 

Εχμ, τα μισά από τα έξτρα μενού του Fifa ανοίγουν με αυτό τον τρόπο. Το ίδιο GUI είχε και το Fifa 14, φανταζόμουν ότι το ήξερες ήδη αλλιώς θα το είχα αναφέρει. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ αλλά του γνωστού θέματος που έχω με το assisted, προτιμώ μόνος μου. Γι' αυτό και ξεκίνησα Career στη Γ' Αγγλίας (νομίζω ασχολούμαι με offline mode για πρώτη φορά εδώ και σχεδόν 10 χρόνια). Καλύτερα εναντίον του ΑΙ παρά εναντίον ανθρώπων που παίζουν φλιπεράκι και όχι ποδόσφαιρο.

Δυστυχώς θα το παραδεχτώ και εγώ που θεωρώ τον εαυτό μου ίσως τον μεγαλύτερο fan του FIFA στο insomnia, δεν είναι ποδόσφαιρο αυτό που παίζεται στα seasons του FIFA15 είναι χειρότερο και από flipper, και μόλις χθες βράδυ έπαιζα seasons στο FIFA14 και έχω την ευχέρεια να συγκρίνω. Μόνο σε ένα παιχνίδι manual rankings το απόλαυσα και ας έχασα και με διαφορά μαλιστα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς θα το παραδεχτώ και εγώ που θεωρώ τον εαυτό μου ίσως τον μεγαλύτερο fan του FIFA στο insomnia, δεν είναι ποδόσφαιρο αυτό που παίζεται στα seasons του FIFA15 είναι χειρότερο και από flipper, και μόλις χθες βράδυ έπαιζα seasons στο FIFA14 και έχω την ευχέρεια να συγκρίνω. Μόνο σε ένα παιχνίδι manual rankings το απόλαυσα και ας έχασα και με διαφορά μαλιστα.

 

Το παιχνίδι είναι μπιμπλίκι για μένα. Τέλος. Λίγο tweaking και γίνεται ό,τι καλύτερο μπορείς να φανταστείς. Αν βασίζεσαι στο online, υπάρχει θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνίδι είναι μπιμπλίκι για μένα. Τέλος. Λίγο tweaking και γίνεται ό,τι καλύτερο μπορείς να φανταστείς. Αν βασίζεσαι στο online, υπάρχει θέμα

φίλε στα manual rankings μια χαρά είναι το game απλά σε κουράζει για να βρεις παίκτη γιατί πολύ λίγοι παίζουν και εντέλει αναγκάζεσαι να ψάξεις για assisted. Στο FIFA12 στο 360 που έβρισκα πολύ εύκολα παίκτες εφθασα σε σημείο να είμαι νουμερο 21 στο κόσμο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε στα manual rankings μια χαρά είναι το game απλά σε κουράζει για να βρεις παίκτη γιατί πολύ λίγοι παίζουν και εντέλει αναγκάζεσαι να ψάξεις για assisted. Στο FIFA12 στο 360 που έβρισκα πολύ εύκολα παίκτες εφθασα σε σημείο να είμαι νουμερο 21 στο κόσμο.

Ωραίος

 

Σήμερα το μεσημέρι, σε ps4, δεν έβρισκα σε manual. έπαιξα ένα ΄ότι να  ναι, και το γύρισα σε offline

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτη φορά είπα κ γω να δω λίγο online του fifa...ούτε καν ultimate team.βρίσκω αντίπαλο σε assisted.Ο τύπος είχε πάρει juventus και πραγματικά πέταγε.Όσο και να προσπαθούσα να παίξω φυσιολογικά κ να κατεβάσω το ρυθμό έβλεπα συνεχώς 3 παίχτες να με κυνηγάνε κ στις κατοχές του απόλυτη αναρχία.τυφλές προωθημένες, ατέλειωτα τρεξίματα με pogba και άλλον έναν Δεν πρόσεξα ποιον που μάλλον είχε πάρει digital αναβολικο.

Πανικός μέσα στις περιοχές με ατελείωτο κλωτσοσκουφι/κωλοτούμπες και γκολ από rebound.Δεν ξέρω αν φταίω εγώ ή η juventus Αλλά ο αντίπαλος ήταν 2 ταχύτητες πάνω...λες να φταίει που είχα man utd;; :P

 

Προσωπικά χάνεται όλη η έννοια του παιχνιδιού για κάποιον που θέλει να βλέπει κάτι ρεαλιστικό.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...