Προς το περιεχόμενο

FIFA 15 [Έκδοση για Consoles]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σαν να μη πέρασε μια μέρα.Πρώτος αγώνας της season εναντίον της Real,4-0 τελικό αποτέλεσμα :-D

 

Έπαιξα και ένα κύπελλο αλλά αποκλείστηκα στην φάση των 8 από έναν με Barcelona στα penalty 2-0,με τον αγώνα να λήγει στο 3-3.

 

Ήταν βέβαια πολύ καλός.61-39 κατοχή υπέρ του,17-7 τα σουτ και γενικά με έπαιζε στο μισό γήπεδο,αλλά εγώ με 3 καλές επιθέσεις έβαλα 3 γκολ.Κλασσική Chelsea :devil:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 592
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προκειται για απιστευτο παιχνιδι.δεν το χορταινω.το καψαμε σημερα περιμενα να βγει σαν το μικρο παιδακι που του ταζουν καραμελες.κοιταξτε να το χαρειτε να περνατε ωραια τις ελευθερες ωρες με τα φιλαρακια σας και μη βγαζουμε απο τη μυγα ξυγκι.its just an amazing game.πωω και εχουμε και δουλεια το πρωι αντε να ξυπνησεις στις 7.καλα καψιματα σε ολους μας.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καηκαμε σημερα...

Αντε να δουμε ποιος σηκωνεται το πρωι! :) Πως και πως το περιμεναμε με φιλαρακια. 23:59 ειχαμε ανοιξει ηδη τα X1 και περιμεναμε να φτασει η στιγμη! Μου θυμισε εποχες Fifa '98 (μολις ειχαμε τελειωσει Λυκειο) και περιμεναμε πως και πως να κατεβουμε στο Κεντρο υπολογιστων (Θεσσαλονικη - Αγγελακη) την ημερα της κυκλοφοριας για να παρουμε απο ενα cd copy του παιχνιδιου. Φετος ειναι παιχνιδαρα...

 

Καλη απολαυση σε ολους τους next gen φιλους!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά εκπληκτικό ποδοσφαιράκι σε ps4. Τα μόνα αρνητικά που μπορώ να του προσδώσω ελαφρώς είναι κάτι κουλά που κάνουν οι τερματοφυλάκες και τα τρωνε απέξω από την περιοχή όρθιοι και κάποιες άλλες φορές πιάνουν τα απιαστα σε τετ α τετ που ολα τα προηγούμενα χρόνια ήταν γκολ. Επίσης, νιώθω καποιες φορές οτι πέφτουν κάποια frames στους πανηγυρισμούς. Αυτά όμως είναι πταίσματα μπροστά στην manual πορωση και την πληρη ελευθερια και ποικιλία που σου δίνει το παιχνίδι. Nα πω παντως οτι ειναι αρκετα δυσκολο να σκοραρεις στο manual φετος!

 

Καλή ποδοσφαιρική χρονιά σε όλους...

 

PSN ID polbitz για να καούμε όποιος θελει σε manual/slow

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωταθλήματα εχει απειρα μεσα. Champions οχι, το εχει η Κοναμι αποκλειστικα μεχρι του χρονου. Εχεις ομως custom tournament ή cup και φτιαχνεις εσυ οτι θελεις και λιώνεις!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάντως είναι ιδέα μου ή σχεδόν πάντα δίνει 5 λεπτά καθυστερήσεις;

 

Στο πρώτο ημίχρονο! Στο δεύτερο δίνει 3. :P

 

Πρωταθλήματα εχει απειρα μεσα. Champions οχι, το εχει η Κοναμι αποκλειστικα μεχρι του χρονου. Εχεις ομως custom tournament ή cup και φτιαχνεις εσυ οτι θελεις και λιώνεις!!! 

 

Το είδαμε και το CHL της Konami. Μπορεί να έχουν (ακόμα) τα δικαιώματα για τη διοργάνωση, όχι όμως και για τις ομάδες. Δεν ξέρω τι γίνεται φέτος, αλλά τουλάχιστον μέχρι πέρσι θυμάμαι πως αρκετές από τις 32 ομάδες της φάσης των ομίλων δεν υπήρχαν καν στο παιχνίδι ενώ πολλές άλλες (πχ. οι αγγλικές) είχαν τα... γνωστά ονόματα. Ελπίζω του χρόνου να πάρει το CHL η ΕΑ και να τελειώσει το παραμύθι (αν και από την άλλη, αυτοί είναι ικανοί να μας πουν να πληρώσουμε έξτρα για τη διοργάνωση, σαν DLC)

Επεξ/σία από nzeppos
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενώ αγόρασα την απλή έκδοση μόλις έγινε full install μου πέταξεένα μήνυμα για πόντους που είχα από το fifa 14 και μετά για το ultimate team. Δεν τα διάβασα αλλά πρόσεξα ότι μπαίνει κανονικά στο ultimate team. Κανονικά δε το πληρώνεις αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενώ αγόρασα την απλή έκδοση μόλις έγινε full install μου πέταξεένα μήνυμα για πόντους που είχα από το fifa 14 και μετά για το ultimate team. Δεν τα διάβασα αλλά πρόσεξα ότι μπαίνει κανονικά στο ultimate team. Κανονικά δε το πληρώνεις αυτό;

όχι μπορείς να μπεις και να παίξεις κανονικά και με την απλή έκδοση. Απλά η ultimate σου κάνει δώρο πακέτα με παίχτες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys,ποια ειναι η φθηνότερη οδός για να τσιμπήσω το 15 στο ps4?τα 70 μου φαίνονται λίγο αστεία.

Στο skroutz ξεκινάει από 55€, κάπου εκεί είναι και από εξωτερικό. Μιλάμε για την έκδοση με το δισκάκι, η ψηφιακή νομίζω είναι πιο φτηνή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις το πηρα & εγω ,ελπιζω να προλαβω να παιξω κανα 2-3 ματσακια σημερα.

Δοκιμασα & το pes demo εχθές το οποιο & εκεινο καλο το βρηκα σαν παιχνιδακι (με ολα τα καλα του και τα αρνητικα του) αλλα η συνολικη ποιοτητα που ειδα στο φετινο φιφα απο το ντεμο με τραβηξε περισσοτερο.Τουλαχιστον για την ωρα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...