Προς το περιεχόμενο

Συμβουλές για στρώματα/ανωστρώματα/επιστρώματα


tripialosgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνφορουμίτη δεν θα βρεις πολλούς να είναι διατεθημένοι να ανταλλάξουν το αμάξι τους με στρώμα, οπότε το feedback για τα προϊόντα της εταιρίας (cocomat) είναι ελάχιστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, Αντώνης Τ. είπε

Συνφορουμίτη δεν θα βρεις πολλούς να είναι διατεθημένοι να ανταλλάξουν το αμάξι τους με στρώμα, οπότε το feedback για τα προϊόντα της εταιρίας (cocomat) είναι ελάχιστο.

Χαχα έστω ενημερωτικά ρε παιδί μου αν ήξερε κανείς! Κατά καιρούς αρκετοί από το forum επισκέφθηκαν καταστήματα και μπορεί να γνωρίζουν

Επεξ/σία από chriskourou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, ntnikos13 είπε

Καλημέρα σας 

έχει κάποιος πληροφορίες ή προσωπική άποψη για τα Serta.

σκέφτομαι να προβώ σε αγορά του Ritz....

Εννοείς αν το έχει κάποιος? Αμερικάνικα δεν είναι, Τουρκικα το πιθανότερο.Τι πληροφορίες ψάχνεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα, επειδη το Νοεμβριο εψαχνα για στρωμα υπερδιπλο και ειχα και εγω ζητησει την αποψη/προταση του φορουμ και πηρα καποιες γνωμες/αποψεις, οφειλω να παραθεσω και εγω με τη σειρα μου τωρα τη δικια μου.

Κατεληξα σε ενα tempur 180X200, medium cooltouch, αγοραστηκε απο την Elite.

Το στρωμα ειναι καταπληκτικο. Απροβληματιστο, δηλαδη δεν αισθανεσαι ουτε μαλακο η σκληρο, ουτε κρυο ουτε ζεστη, ουτε βουλιαζεις η δυσκολευεσαι να γυρισεις και οτι αλλο με απασχολουσε και βεβαια κοιμασαι πολυ πολυ ανετα. Αν ισχυει και η αντοχη του στο χρονο νομιζω οτι αξιζει τα χρηματα του.

Ευχαριστω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα κι από μενα παιδια...χρειάζομαι κ γω τα φωτα σας μιας και ειμαι στη φαση αλλαγης στρώματος (ειδα λιγο το φορουμ για στρωματα αλλα τα σχόλια ηταν παρα πολλα και χαθηκα)!

Εχουμε και λεμε...με ενδιαφερει διπλο στρωμα (800-1000e) και επειτα απο ψαξιμο εχω καταληξει στα εξης:

1) Elite strom- privilege plus soft (στο οποιο ετυχε να κοιμηθω και 2 βραδια σε ξενοδοχειο και μου αρεσε πολυ)

2) Μedia strom - optimum platinum iii, το οποιο ομως ξεφευγει σε τιμη απο το budget μου και ειδα και καποια κακα σχολια στο σκρουτζ

3) Media strom advance prime galaxy premium, το οποιο δοκιμασα τυχαια και ηταν μια παρα πολυ ευχαριστη εκπληξη! Ωστοσο ειναι στρωμα μιας οψης οπως μου ειπαν και δεν απαιτει γυρισμα, κατι το οποιο ομως δεν ξερω αν πρεπει να με προβληματισει.

Τα γνωρίζει καποιος να μου πει μια γνωμη?

Αυριο θα παω κι απο candia ετσι για να πω οτι εριξα μια ματια κι εκει αν και νομιζω θα καταληξω αναμεσα στις δυο παραπανω εταιρειες.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/4/2021 στις 6:43 ΜΜ, beetlebum είπε

Καλησπέρα κι από μενα παιδια...χρειάζομαι κ γω τα φωτα σας μιας και ειμαι στη φαση αλλαγης στρώματος (ειδα λιγο το φορουμ για στρωματα αλλα τα σχόλια ηταν παρα πολλα και χαθηκα)!

Εχουμε και λεμε...με ενδιαφερει διπλο στρωμα (800-1000e) και επειτα απο ψαξιμο εχω καταληξει στα εξης:

1) Elite strom- privilege plus soft (στο οποιο ετυχε να κοιμηθω και 2 βραδια σε ξενοδοχειο και μου αρεσε πολυ)

2) Μedia strom - optimum platinum iii, το οποιο ομως ξεφευγει σε τιμη απο το budget μου και ειδα και καποια κακα σχολια στο σκρουτζ

3) Media strom advance prime galaxy premium, το οποιο δοκιμασα τυχαια και ηταν μια παρα πολυ ευχαριστη εκπληξη! Ωστοσο ειναι στρωμα μιας οψης οπως μου ειπαν και δεν απαιτει γυρισμα, κατι το οποιο ομως δεν ξερω αν πρεπει να με προβληματισει.

Τα γνωρίζει καποιος να μου πει μια γνωμη?

Αυριο θα παω κι απο candia ετσι για να πω οτι εριξα μια ματια κι εκει αν και νομιζω θα καταληξω αναμεσα στις δυο παραπανω εταιρειες.

 

Το galaxy premium είναι παρά πολύ καλό στρώμα, μάλλον η πιο επιτυχημένη αγορά στρώματος που έχω κάνει (έχω πάρει 3 τα τελευταια 5 χρόνια ολα σε παρομοιες κατηγοριες τιμης). Το χρησιμοποιώ μέχρι στιγμής 3 χρόνια κ δεν έχω κάτι αρνητικό να πω. 
 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά πήγα κι απο candia, δεν ενθουσιαστηκα απο την αίσθηση και ένα που μου ψιλοαρεσε ξεφευγε αρκετα σε τιμη οποτε..εχω μεγαλο διλημμα αναμεσα στο elite privilege και το media τo prime galaxy. Θα παω να τα ξαναδω σιγουρα...εχουν μια διαφορα 200 ευρω μεταξυ τους αλλα ειλικρινα εχω μπερδευτει αρκετα καθως εχω την εντυπωση οτι η elite ειναι καλυτερη σαν ποιοτητα αλλα με εξεπληξε σαν αισθηση το prime galaxy.

1 ώρα πριν, chriskourou είπε

Το galaxy premium είναι παρά πολύ καλό στρώμα, μάλλον η πιο επιτυχημένη αγορά στρώματος που έχω κάνει (έχω πάρει 3 τα τελευταια 5 χρόνια ολα σε παρομοιες κατηγοριες τιμης). Το χρησιμοποιώ μέχρι στιγμής 3 χρόνια κ δεν έχω κάτι αρνητικό να πω. 
 

 

Εχω ακουσει οτι αυτη η σειρα ειναι πολυ "ζεστη"...ισχυει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, beetlebum είπε

Εχω ακουσει οτι αυτη η σειρα ειναι πολυ "ζεστη"...ισχυει?

Όχι δεν ισχύει. Για μένα είναι το καλύτερο στρώμα της media. Όταν λέω για μένα, εννοώ σε αυτά που ψάχνω εγώ. Και τα optimum μου άρεσαν όταν τα δοκίμασα, αλλά με αυτά που έχω διαβάσει θα τα απέφευγα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητοί!!!

Στρώμα απο coco mat ??? Ναι ή όχι? Ήρθε η ώρα να αλλάξω στρώμα και επειδή εχω θέμα με τη μέση μου, σκέφτομαι να επενδύσω κάποια παραπάνω χρήματα. Έχει κάποιος να μου πει εντυπώσεις? (συγκεκριμένα με ενδιαφέρει το στρώμα "Νεφέλη".

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, 99Chris είπε

το coco mat φτάνει με ανώστρωμα κάπου1700+-

Αυτοί κάνουν πολλές εξαγωγές, και πληρώνεις το μάρκετινγκ. Η Ελλάδα έχει 100 μάρκες στρωμάτων θα βρεις με 600 ευρω στρώματα ίδιας ποιότητας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, DimosthenisG είπε

Αυτοί κάνουν πολλές εξαγωγές, και πληρώνεις το μάρκετινγκ. Η Ελλάδα έχει 100 μάρκες στρωμάτων θα βρεις με 600 ευρω στρώματα ίδιας ποιότητας..

Όπως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...