Προς το περιεχόμενο

Νέα/Συζήτηση για τα Windows 10


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

προφανώς, δεν χρειάζονται "pro" ή "ultimate"...

Ααα και κάτι τελευταίο άμα ήταν να προτιμήσω το pro πέρα από την <<τηλεδιάσκεψη>> τι άλλο μπορούσε να μου προσφέρει σε σχέη με το home??? Πάντως σε ευχαριστώ βαθύτατα με έβγαλες από ένα μεγάλο πειρασμό και συγγνώμη για την πολλή φλυαρί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

δεν νομίζω ότι έχει δωθεί αναλυτική λίστα με όλες τις διαφορές ακόμα, οπότε υπομονή για τον επόμενο μήνα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ααα και κάτι τελευταίο άμα ήταν να προτιμήσω το pro πέρα από την <<τηλεδιάσκεψη>> τι άλλο μπορούσε να μου προσφέρει σε σχέη με το home??? Πάντως σε ευχαριστώ βαθύτατα με έβγαλες από ένα μεγάλο πειρασμό και συγγνώμη για την πολλή φλυαρί.

Το μονο που θυμαμαι καλα ειναι πως μπορεις να ελεγχεις το Windows Update.

Αλλες εκδοσεις τυπου Home Premium θα εχουν αναγκαστικα το Windows Update να εγκαθιστα αναβαθμισεις πανω απτο κεφαλι τους, και ο χρηστης δεν θα μπορει να το αλλαξει

 

Πιστευω πως θα βγει κανα Registry Hack που θα το απενεργοποιει ομως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μονο που θυμαμαι καλα ειναι πως μπορεις να ελεγχεις το Windows Update.

Αλλες εκδοσεις τυπου Home Premium θα εχουν αναγκαστικα το Windows Update να εγκαθιστα αναβαθμισεις πανω απτο κεφαλι τους, και ο χρηστης δεν θα μπορει να το αλλαξει

 

Πιστευω πως θα βγει κανα Registry Hack που θα το απενεργοποιει ομως

Eεε εντάξει ελπίζω να μην μας φέρουν και τίποτε άλλο στο κεφάλι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες μια ερώτηση αν ξέρει κάποιος. Χωρίς να κάνω κάτι συγκεκριμένο στον υπολογιστή της υπογραφής μου εξφανίστηκε από το taskbar το windows 10 reservation ξέρετε κάτι;

και σε μενα το ιδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι, όπως ποτέ δεν χρειάστηκε κάτι τέτοιο...

Μα για τα windows 8 δε χρειαζοταν καινουριο hardware; Μπορω να τα βαλω σε ενα παλιο λαπτοπ που εχω; :S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Μα για τα windows 8 δε χρειαζοταν καινουριο hardware; Μπορω να τα βαλω σε ενα παλιο λαπτοπ που εχω; :S

μίλησες αποκλειστικά για μητρική που να υποστηρίζει τα καινούρια windows, για συμβατότητα δλδ, όχι για αδύναμο hardware (aka επεξεργαστή, λίγη ram) το οποίο δεν θα μπορεί να τα τρέχει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nop :)

Ε τοτε μπορει να μου εξηγησει καποιος; Μπορω να βαλω σε λαπτοπ του 2000 windows 7; Μπορω να βαλω σε laptop τους 2008, windows 8.1; Και εαν ναι, πως γινεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

αν το μηχάνημα είναι αδύναμο, δεν θα σηκώνει ούτε win7 ούτε win8 ούτε win10...

 

με το να του αλλάξεις την μητρική μόνο δεν αλλάζει κάτι, χρειάζεται νέο δυνατότερο cpu, περισσότερη ram κτλπ...

 

δεν είναι θέμα ΣΥΜΒΑΤΟΤΗΤΑΣ που έγραψες, είναι θέμα αδύναμου hardware...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...