Προς το περιεχόμενο

Στρατός


Socratis_g

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δες την θετική πλευρά, μπορεί η εμπειρια της προκαταταξης να σε βοηθησει να παρεις μια απο τις πιο σωστές αποφάσεις που μπορεις να πάρεις στη ζωή σου. Να αποφασισεις να μην υπηρετήσεις στον ΕΣ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δες την θετική πλευρά, μπορεί η εμπειρια της προκαταταξης να σε βοηθησει να παρεις μια απο τις πιο σωστές αποφάσεις που μπορεις να πάρεις στη ζωή σου. Να αποφασισεις να μην υπηρετήσεις στον ΕΣ...

Εύκολο να το λες... Στην πράξη δεν ξέρω... :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

2) Σχετικά με τα κρεβάτια στο θάλαμο σε όποιο θέλει ο καθένας πάει;

 

Kανονικα οχι, αλλα μπορει και να καταφερεις να το μονταρεις. Σε καθε περιπτωση (ειδικα στο κεντρο) αν μπορεσεις διαλεξε το πανω κρεβατι. Στα κατω αραζουν ολοι και αναγκαζεσαι να τα στρωνεις διαρκως. Και αν μπορεσεις επισης, διαλεξε στη μεση και προς το τελος του θαλαμου. Τα πρωτα (περισσοτερο) και τα τελευταια χωνονται στις αγγαρειες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρώτα τον REDODIN7.

Τι εκανα παλι :P

Λοιπον σημερα πηγα φρουραρχειο και για μεγαλη μου χαρα ηταν πολυ καλυτερα απο οτι πριν 2 χρονια βεβαια το 5ωρακι το εφαγα αλλα χαλαλι, αυριο παω ρουφ κι σε 20 μερες επιτροπη για το Ι5.

 

Υ.Γ

Μου εκανε εντυπωση ενα παλικαρι που του ειπαν οτι για να παρει ι5 θα πρεπει να κανει εισαγωγη 3 μερες στο 401 για εξετασεις το εχετε ακουσει αυτο ποτε ξανα ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kι εγω παω φρουραρχειο αυριο αλλα δεν ξερω τι να περιμενω κ εχω αγχωθει

Για αναβολη κανα χρονο λογω υγειας (αγχος κλασσικες μλκιες ) παω αλλα χωρις χαρτια κτλ , παρα μονο την και καλα γνωματευση απο την αναβολη μεσα στη μοναδα 

Παιζει να φαω ακυρο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι περασαν και αυτα τα παιδια στη χαλκίδα. Κλαινε οι χηρες κλαινε και οι παντρεμενες!

9 μέσα μια εξω--> σιγα ρε μεγαλε ξερω και εναν 48 μεσα σε φυλακιο τεντα και μαγειρια. Τον ειχε ξεχασει και η μανα του. Απο το πολυ ξυρισμα ειχε παθει μολυνση και ξυριζοταν πανω απο τα σπυρακια και τις κοκκινιλες.

 

στην ιδια μου την περιοχη-->βυσμα μην πανε μακρια. Και εστω θα την επεφτες σε κανα σπιτι σου οι αλλοι τι να πουν;

 

επ ομου αρμ μεταβολή--> που να σε εβαζαν παρουσιαστε για 2 λεπτα με -12 C χωρις γαντια και καθε δευτερολεπτο να σου φαινεται αίωνας.

(που σε ρε Αϊνστάιν με την θεωρια της σχετικότητας) 

ή κάνα εφ όπλου λονγχη και να τρως σκατό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα κατω αραζουν ολοι και αναγκαζεσαι να τα στρωνεις διαρκως.

Χώρια που κάποιοι είναι άξεστα γομάρια, και απλώνουν τις βρωμερές αρβυλάρες τους χύμα πάνω στο κρεβάτι, στα π@π@ρια τους που θα ξαπλώσεις εσύ μετά εκεί και οι κοριοί θα σε κάνουν μάγκα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από την στιγμή που πας για παθολογικό, δεν μου φαίνεται παράξενο...

Ναι ρε αλλα εκτος του οτι ειχε ποσες γνωματευσεις μου φαινεται περιεργο πως ενας πολιτης γυνετε εισαγωγη μεσα σε στρατιωτικο νοσοκομειο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού αφορά το στρατό το όλο ζήτημα.

 

Αφού αφορά το στρατό το όλο ζήτημα.

Απλα πστευα οτι "απαγορευετε" νομιζα οι πολιτες πανε μονο σε δημοσια νοσοκομεια.

Φανταζομαι νοσηλεια κλπ τα πληρωνει ο στρατος ε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Kι εγω παω φρουραρχειο αυριο αλλα δεν ξερω τι να περιμενω κ εχω αγχωθει

Για αναβολη κανα χρονο λογω υγειας (αγχος κλασσικες μλκιες ) παω αλλα χωρις χαρτια κτλ , παρα μονο την και καλα γνωματευση απο την αναβολη μεσα στη μοναδα 

Παιζει να φαω ακυρο?

πολύ δύσκολα, απλά πες ότι δεν την παλεύεις, δεν είναι ψυχικά προετοιμασμένος κι έτσι...

 

τα 2 πρώτα χρόνια τα δίνουν ευκολάκι...

 

Απλα πστευα οτι "απαγορευετε" νομιζα οι πολιτες πανε μονο σε δημοσια νοσοκομεια.

Φανταζομαι νοσηλεια κλπ τα πληρωνει ο στρατος ε ?

ε ναι προφανώς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...