Προς το περιεχόμενο

Στρατός


Socratis_g

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πολύ δύσκολα, απλά πες ότι δεν την παλεύεις, δεν είναι ψυχικά προετοιμασμένος κι έτσι...

 

τα 2 πρώτα χρόνια τα δίνουν ευκολάκι...

 

 

 

Δεν ξερω τι θα γυνει με την επιτροπη αλλα ο ιατρος ηταν πολυ χυμα πηγα μεσα ουτε με ζυγισε ουτε τιποτα με ρωταει τι υψος εχεις τι βαρος εχεις και αυτο ηταν μεσα σε ενα λεπτο πηρα ι5 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 25,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πολύ δύσκολα, απλά πες ότι δεν την παλεύεις, δεν είναι ψυχικά προετοιμασμένος κι έτσι...

 

τα 2 πρώτα χρόνια τα δίνουν ευκολάκι...

 

 

 

Αυτο σκεφτομουν κι εγω απλα επειδη διαβαζω διαφορα του τυπουν οτι δεν αν δεν εχεις χαρτι γιατρου στο φρουραχειο τρως ακυρο

Ενω αλλοι λενε οτι δεν ζητανε καν και απλα σου δινουν παραπεμπτικο , οτι να 'ναι

 

Thx anyways

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

για φρουραρχείο δεν ξέρω, αλλά 2 φορές που έχει πάρει ο κολλητός μου από Αυλώνα πιο εύκολα δεν έπαιζε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για φρουραρχείο δεν ξέρω, αλλά 2 φορές που έχει πάρει ο κολλητός μου από Αυλώνα πιο εύκολα δεν έπαιζε...

Ε βασικα πολλοι πανε απο στρατοπεδα εγω θηβα δεν ψηνομουν να παω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η καλύτερη καβάτζα είναι να μπείτε σε καμιά λέσχη αξιωματικών 

Ειχα παει σαν φοιτητης με εναν γνωστο μου στην λεσχη στη καβαλα να φαμε.

Καλα σκετη χλιδα, φαι γαματο ειχαν, καναπες τηλεοραση με νοβα, PS3 τι να λεμε τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η καλυτερη καβατζα ειναι τα νοσοκομεια..

 

Εγω στο 219 ΚΙΧΝΕ περασα ζαχαρη.. Ακομα και για τις τουαλετες καθαριστριες ειχαμε..

σκατά τα νοσοκομεία , σκέτη κατάθλιψη

 

καθαρίστριες είχαμε κι εμείς , αλλά δεν πατούσαν οι πουτάνες 

τους λέγαμε να καθαρίσουμε εμείς και δε μας άφηναν.. στρατιωτική λογική του κώλου

 

στο τέλος χέζαμε τις τουαλέτες άλλων

 

Ειχα παει σαν φοιτητης με εναν γνωστο μου στην λεσχη στη καβαλα να φαμε.

Καλα σκετη χλιδα, φαι γαματο ειχαν, καναπες τηλεοραση με νοβα, PS3 τι να λεμε τωρα.

σκατά οι λέσχες και τα φαγητά τους... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

σκατά οι λέσχες και τα φαγητά τους... 

Οχι ρε τι λες ειχα φαει χοιρινο λεμονατο με ριζυ και ηταν πολυ καλο λες και ετρωγα σε μαγειριο και μετα χτυπησα και ενα παγωτακι ειχαν 50 λεπτα τοτε over που εξω ειχε 1,8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eχεις ενα θεμα με τα ι (γιώτα) εσυ!

Το "θα γίνει" γραφεται με "ι" και το ρύζι έτσι όχι αναποδα.

 

Καλή ηταν η λέσχη τα βύσματα απο το στρατόπεδο μου που χαν παει εκει δεν άντεχα 

γιατί κάποια φάση το έπαιζαν και αδικημένοι με τις άδειες τους.

 

2,10  μια μερίδα μπιφτέκια, 1,2 οι πατάτες

50 λεπτά το κουτάκι κόκα κόλα,

κατι σαλάτες με 2 ή 1,9

με ενα 6,5 ευρω εσκαγα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά σε μας τα βήσματα στην λέσχη ήταν πραγματικά από αυτούς που σε νευρίαζαν. το στρατόπεδο είχε εμπλοκή 20 μέσα 1 έξω και οι 3 λεσχήτες (3 παρακαλώ!) δεν ήθελαν να κάνουν υπηρεσίες (ούτε καν τα ευκολα νούμερα) γιατί λέει δεν προλάβαιναν με τη λέσχη άκου εδώ...που αράζανε όλη μέρα. εξοδούχοι κάθε μέρα και φυσικά μέσα στην πόλη το σπίτι τους 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά σε μας τα βήσματα στην λέσχη ήταν πραγματικά από αυτούς που σε νευρίαζαν. το στρατόπεδο είχε εμπλοκή 20 μέσα 1 έξω και οι 3 λεσχήτες (3 παρακαλώ!) δεν ήθελαν να κάνουν υπηρεσίες (ούτε καν τα ευκολα νούμερα) γιατί λέει δεν προλάβαιναν με τη λέσχη άκου εδώ...που αράζανε όλη μέρα. εξοδούχοι κάθε μέρα και φυσικά μέσα στην πόλη το σπίτι τους 

Aστα και σε μας εμπλοκή και αυτοι 8-9 κιλα πανω ροχαλιζαν απο την καλοζωία!

Ειχαν και τουπε κατι 19χρονοι εκει μεσα.

Εμενα βεβαια δεν μου λεγαν τπτ γιατι ειχε γυρισει το ματι μου απο την αυπνια. Σε αλλους χαζουλιδες κορδονοντουσαν!

Αλλα μου την σπαγανε...

 

Την προηγουμενη μερα πριν απολυθούμε σκασανε απο το στρατοπεδο και ολο χαρες ηταν, και σειρουλα τι κανεις, αχ και τι περασαμε κτλπ.

Ειπα σε καποιους μην τον χαιρετα κανεις και μην τον λετε σειρουλα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αληθεια ξερετε τι γινετε αν καποιος εχει διπλη υπηκοοτητα(αυστραλεζικη) και παει στρατο στην Ελλαδα; Μπορει να κανει κατι να παρει μειωμενη θητεια; Μονιμος κατοικος Ελλαδας ομως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...