Προς το περιεχόμενο

Revolut: Οδηγός επιβίωσης [Διαβάστε τα 3 πρώτα posts πριν ρωτήσετε]


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12.2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

@theo-gr έτσι ακυρώνεις την φιλοσοφία ενός φόρουμ, στην ελεύθερη ενημέρωση και διακίνηση πληροφοριών. Αν όλοι λειτουργούσαν έτσι τότε δεν θα υπήρχαν φόρουμ και φυσικά δεν θα υπήρχες κι εσυ εδω μέσα διότι δεν θα σου πρόσφερε κάτι.

Έκανα επιτυχή μεταφορά εμβάσματος απο την Εθνική στην Revolut. Τα έστειλα κυριακή βράδυ κ έφτασαν Τρίτη μεσημέρι. 
Κ σήμερα αγόρασα τα πρώτα μου btc.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, _filippos_ είπε

@theo-gr έτσι ακυρώνεις την φιλοσοφία ενός φόρουμ, στην ελεύθερη ενημέρωση και διακίνηση πληροφοριών. Αν όλοι λειτουργούσαν έτσι τότε δεν θα υπήρχαν φόρουμ και φυσικά δεν θα υπήρχες κι εσυ εδω μέσα διότι δεν θα σου πρόσφερε κάτι.

Έκανα επιτυχή μεταφορά εμβάσματος απο την Εθνική στην Revolut. Τα έστειλα κυριακή βράδυ κ έφτασαν Τρίτη μεσημέρι. 
Κ σήμερα αγόρασα τα πρώτα μου btc.

Εχεις δίκιο αλλά θέλω την πληροφορία αυτην να την μοιραστώ μόνο με τα μέλη και όχι με τους περαστικούς για ευνόητους λόγους. Δεν αρνήθηκα σε κανέναν να τον ενημερώσω για το πως και γιατι.Φιλικά πάντα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, theo-gr είπε

Εχεις δίκιο αλλά θέλω την πληροφορία αυτην να την μοιραστώ μόνο με τα μέλη και όχι με τους περαστικούς για ευνόητους λόγους. Δεν αρνήθηκα σε κανέναν να τον ενημερώσω για το πως και γιατι.Φιλικά πάντα.

Δηλαδη μπορεις να στειλεις πμ σε καθε εναν απο τα μελη που δεν ειναι περαστικος ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, theo-gr είπε
 θεωρώ πως ναι. Είναι δυσκολότερο αλλά προτιμότερο. Και πόσα μηνύματα θα είναι αυτά 10-20-30 και πολλά σου λέω.

Ελπιζω να ειμαι στη λιστα .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, spartak1 είπε

Ναι γίνεται

σε ευχαριστω για την απαντηση..εκανα αναζητηση στο θεμα αλλα δεν βρηκα κατι (μαλλον εκανα λαθος στην αναζητηση) και επισης στο support ρωτησα αλλα επεσα σε μπετονι παλι και αλλα ντ'αλλων μου ελεγε...χρεωση εχει?

Επεξ/σία από theseus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, theo-gr είπε

Προσπαθώ να μοιραστώ μια πληροφορία όσο γινεται πιο κλειστά. Είπα πιο πάνω όποιος θέλει του στέλνω.

Θέλω.:rolleyes:

Να υποθέσω ο τρόπος ισχύει και για άλλες κάρτες. Leupay & N26 π.χ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, theseus είπε

σε ευχαριστω για την απαντηση..εκανα αναζητηση στο θεμα αλλα δεν βρηκα κατι (μαλλον εκανα λαθος στην αναζητηση) και επισης στο support ρωτησα αλλα επεσα σε μπετονι παλι και αλλα ντ'αλλων μου ελεγε...χρεωση εχει?

Aν φορτωσεις τη ρεβολουτ με καρτα ν26 δεν εχει χρεωση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, theo-gr είπε

Προσπαθώ να μοιραστώ μια πληροφορία όσο γινεται πιο κλειστά. Είπα πιο πάνω όποιος θέλει του στέλνω.

μα απο την στιγμή που την μοιράζεσαι ξεφεύγει απο εσένα. Μετά ο οποιοσδήποτε μπορεί να την γράψει δημόσια εδώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...