Προς το περιεχόμενο

LeuPay MasterCard και LeuPost


Braker1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εγινε πολυ ομορφη αλλα δεν μου αναγνωριζει την καρτα mastercard τωρα. παω να φορτωσω χρηματα και μου λεει επικοινωνησε με την τραπεζα η καρτα δεν ειναι αποδεκτη,. ενω ειναι επαληθευμενη στην εφαρμογη και εχω χρηματα στον λογαριασμο..!

τι σκατα γινετε τωρα??

 

αλλος τροπος να την φορτωσω αμεσα..???

 

Unsuccessful operation!

Please, try again later. μου γραφει...!! ενω μεχρι προχτες που εβαλα δουλευε κανονικα..!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν μπορώ να καταλάβω, ενώ έχω συνδεδεμένη κάρτα της Πειραιώς , ενώ έστελνα η τραβάω λεφτά από την κάρτα για αγορά και άμεσα μέχρι 200€ γινόταν κανονικά.Όταν Τώρα ζητώ να φορτώσω παραπάνω (1000) μου λέει failed.Δηλαδή μέχρι Πόσο μπορώ να φορτωσω με χρεωστική

Επεξ/σία από stefanidisg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να καταλάβω, ενώ έχω συνδεδεμένη κάρτα της Πειραιώς , ενώ έστελνα η τραβάω λεφτά από την κάρτα για αγορά και άμεσα μέχρι 200€ γινόταν κανονικά.Όταν Τώρα ζητώ να φορτώσω παραπάνω (1000) μου λέει failed.Δηλαδή μέχρι Πόσο μπορώ να φορτωσω με χρεωστική

Μηπως το ποσο που θελεις να φορτωσεις ειναι μεγαλυτερο απο το ημερησιο οριο της χρεωστικης;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Δεν μπορώ να καταλάβω, ενώ έχω συνδεδεμένη κάρτα της Πειραιώς , ενώ έστελνα η τραβάω λεφτά από την κάρτα για αγορά και άμεσα μέχρι 200€ γινόταν κανονικά.Όταν Τώρα ζητώ να φορτώσω παραπάνω (1000) μου λέει failed.Δηλαδή μέχρι Πόσο μπορώ να φορτωσω με χρεωστική

Μηπως το ποσο που θελεις να φορτωσεις ειναι μεγαλυτερο απο το ημερησιο οριο της χρεωστικης;
Όχι ,το όριο στην κάρτα το έχω στα 1000 €, μου βγάζει αυτό το πίνακακι.https://imageshack.com/i/po5dBsB4pΤο έκανα με εμβάσμα Τελικά και Όλα καλά αλλά με την κάρτα δεν ξέρω τι έπαιξε.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Τις τελευταίες μέρες έχω διαρκώς πρόβλημα με την Leupay. Προσπαθώ να φορτώσω χρήματα από mastercard έκδοσης eurobank μου εμφανίζει σφάλμα "Unsuccessful operation! Please, try again later." Προσπαθώ ξανά και βλέπω το account μου κλειδωμένο  "*Blocked by Issuer*"

Στέλνω mail το φτιάχνουν, σήμερα προσπάθησα πάλι τα ίδια και το account blocked ξανά. Το ίδιο και από την εφαρμογή Leupay Wallet...

Έχει τύχει και σε κάποιον άλλο το παραπάνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες καλησπέρα... Μια μικρή βοήθεια και πάλι... Συνέδεσα την leupay κάρτα μου στην revolut για να μπορώ να φορτίζω άμεσα την revolut....την δέχτηκε κανονικά αλλά δεν μπορώ να βρω πουθενά τον τετραψήφιο κωδικό για την επιβεβαίωση.... Κάποιος να βοηθήσει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν από πολύ καιρό είχα κάνει εγγραφή στην leupal αλλά χωρίς κάποια ταυτοποίηση ή να ζητησω την κάρτα τους.

Χθες από την εφαρμογή στο κινητό πήγα να βάλω την χρεωστική γης Εθνικής τράπεζας go4 και όταν πάω να κάνω επαλήθευση της κάρτας μου βγάζει συνεχεια μήνυμα λάθος το cvc (είναι 100% σωστό) ή απορρίπτεται από την τραπεζα σας.

Σήμερα εκατσα και σκαναρα την ταυτότητά μου ,και ένα λογαριασμό fornthet και ακόμα μετά από 4 ώρες βλέπω ότι ειναι σε επεξεργασία.

Το προβλημμα με την κάρτα πιστεύετε ότι οφείλεται στο δεν έγινε ή ταυτοποίηση ή λόγου C.C ,που έχουμε.

Κάποιος άλλος με το ίδιο προβλημμα και βρήκε την λύση!

Τώρα θα δοκίμασε να περάσω την revolut.

Παίδες καλησπέρα... Μια μικρή βοήθεια και πάλι... Συνέδεσα την leupay κάρτα μου στην revolut για να μπορώ να φορτίζω άμεσα την revolut....την δέχτηκε κανονικά αλλά δεν μπορώ να βρω πουθενά τον τετραψήφιο κωδικό για την επιβεβαίωση.... Κάποιος να βοηθήσει ?

Τον κωδικό φίλε τον βλέπεις μέσα στην εφαρμογή της revolut.Θα δεις εκεί την κίνηση (-1€) με τον τετραψήφιο κωδικό.

Μετά τον βάζεις στην leupay και περιμένεις την έγκριση.

Μόλις τώρα την έκανα και μπήκε κανονικα (αν και δεν βλέπω τον λόγο αφού αν έχεις λεφτά στην revolut είναι το ίδιο για αγορές από internet)

Το προβλημμα μένει με την κάρτα της εθνικής

Την βοήθεια σας παρακαλώ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει γραφτει πολλες φορες οτι οι καρτες της Εθνικης δεν περνανε στην Laupay

Ωχ,τωρα ποια είναι ή καλύτερη λύση για άμεσο εμβάσμα;Έχω και μία προπληρωμενη της πειραιως κάνει για την δουλειά που την θέλω;

Το κακό με αυτήν είναι ή προμήθεια σε κάθε φορτιση

 

Ακόμα βλέπω την κάρτα της revolut και αφού έχει τραβήξει 1 ευρώ και έχω κάνει την επιβεβαίωση ,να γράφει --αναμενεται έγκριση---

Μήπως πρέπει να κάνω εγώ κάτι για την επιστροφή του 1€ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ,τωρα ποια είναι ή καλύτερη λύση για άμεσο εμβάσμα;Έχω και μία προπληρωμενη της πειραιως κάνει για την δουλειά που την θέλω;

Το κακό με αυτήν είναι ή προμήθεια σε κάθε φορτιση

Αν είναι Mastercard κάνει. Με Webuy έχω φορτίσει κανονικά εγώ. Αν είναι VISA το ξεχνάς. Δεν λειτουργεί καμία VISA. Βασικά όλα αυτά που λέμε έχουν γραφτεί 10άδες φορές στα προηγούμενα μηνύματα αλλά δεν έκανες τον κόπο να κάνεις έστω ένα search...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...