Προς το περιεχόμενο

LeuPay MasterCard και LeuPost


Braker1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα παιδιά. Χθες αποφάσισα να ανοιξω account στο leupost αλλά δεν μπορώ να ολοκληρώσω την εγγραφη... Κρασαρει μετά τον 4ψηφιο ή μετά το μενού με τη φωτό... Κατάφερα σήμερα μετά το update να μπω μέσω του tablet κανονικά αλλά τώρα κρασαρει μέσα στο profil... Απ το κινητό, oneplus 2 συνεχίζει τα ίδια με πριν. Το tablet Lg gpad με Android 6,0, και τα 2 κινητό κ tablet rootαρισμενα. Τι παιζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους στο φόρουμ μπράβο στον braker1 για τον αναλυτικό οδηγό αν και διάβασα όλα τα ποστ σε αυτή την ενότητα και έκανα λογαριασμό στη leupay και έστειλα όλα τα δικαιολογητικά και περιμένω έγκριση.Έχω και εγώ λοιπόν μια ερώτηση με τη σειρά μου μπορώ να κάνω κατάθεση με έμβασμα πριν πάρω έγκριση?γιατί θέλω να βάλω χρήματα γιατί έκανα την αποστολή κάρτας με courier και όπως είπε και ο braker1 στην αρχή του οδηγού πρέπει να υπάρχουν χρήματα μέσα για να την στείλουν με courier

 

ευχαριστώ για τον χρόνο σας περιμένω απάντηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους στο φόρουμ μπράβο στον braker1 για τον αναλυτικό οδηγό αν και διάβασα όλα τα ποστ σε αυτή την ενότητα και έκανα λογαριασμό στη leupay και έστειλα όλα τα δικαιολογητικά και περιμένω έγκριση.Έχω και εγώ λοιπόν μια ερώτηση με τη σειρά μου μπορώ να κάνω κατάθεση με έμβασμα πριν πάρω έγκριση?γιατί θέλω να βάλω χρήματα γιατί έκανα την αποστολή κάρτας με courier και όπως είπε και ο braker1 στην αρχή του οδηγού πρέπει να υπάρχουν χρήματα μέσα για να την στείλουν με courier

 

ευχαριστώ για τον χρόνο σας περιμένω απάντηση!

Ναι μπορεις να στειλεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε  μενα δουλευει κανονικα η εφαρμογη για κινητα leupost, παρ' ολο που δεν την χρησιμοποιω.

Χρησιμοποιω αποκλειατικα τις υπηρεσιες της leupay.

Οποιοι εχετε προβλημα, δοκιμαστε μηπως ο καθαρισμος δεδομενων στο κινητο βοηθησει.

Αν οχι, ρωτηστε στο support και καντε τις δουλειες σας με leupay.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eχετε παρατηρησει οτι τωρα τελευταια "κολαει" η εφαρμογη leupost και δεν δειχνει υπολοιπα?

 

γενικα τις τελευταιες μερες κολαει και το site τους. μου ειπαν πως κανουν updates.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γενικα τις τελευταιες μερες κολαει και το site τους. μου ειπαν πως κανουν updates.

Ναι οντως χθες το βράδυ για μερικά λεπτά το site ήταν "κατω" μετά κανονικά. Ολα οκ προς το παρόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καταλαθος εκανα withdraw απο μπετ365 στο παλιο μου iban στην leupay αφου δεν ειχα δει οτι με την αλλαγη του χρονου αλλαξε...θα λαβω κανονικα τα χρηματα στον λογαριασμο μου ?τι πρεπει να κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχές του έτους είχα και εγώ το ίδιο πρόβλημα και μου απάντησαν από το support της leupay πως για ένα χρονικό διάστημα θα προωθούν οι ίδιοι το έμβασμα στο νέο IBAN αλλά σιγά σιγά θα το κόψουν. Tα χρήματα θα γυρίζουν πίσω στον αποστολέα του εμβάσματος. Άρα αν δεν τα λάβεις μέσα σε 3-4 άντε 5 εργάσιμες να περιμένεις να σου γυρίσουν πίσω στον λογαριασμό σου στη bet365 και λογικά θα ενημερωθείς και από τη bet για την ανεπιτυχή εκτέλεση του εμβάσματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ φίλε ευχαριστώ. .....μακάρι

Επίσης ξέρεις αν τώρα γίνετε να βάλω το νέο ιμπαν που είναι από Μάλτα γτ από μπετ365 λενε και καλά ότι δεν επιτρέπεται να βάζω τράπεζες εξωτερικού ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tο νέο IBAN πρέπει να το δώσεις σε όσους σου κάνουν εμβάσματα. Για το 365 δεν ξέρω, αν στα περάσει έχει καλώς αν όχι θα γυρίσουν πίσω στον 365 λογαριασμό σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είχες κάνει τον κόπο να διαβάσεις λίγο πιο πανω θα έβλεπες πως περνάνε μόνο οι mastercard (εκτος εθνικής) και οχι οι visa !  Το γιατι δεν το ξέρω.. :-(

 

Μια χαρά έχω διαβάσει όλο το θέμα. Ανέφερα την συγκεκριμένη κάρτα για την λίστα που έχει δημιουργηθεί με τις κάρτες που περνάνε ή όχι,

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσπαθω να συνδεσω μαστερ της πειραιως αλλα μου βγαζει συνεχεια αυτο .εγω ομως ειχα δυο καρτες αλλα δεν ειχα κανει verification και τις εσβησα.προσπαθω τωρα να βαλω την μαστερ αλλα οπως βλεπετε μου βγαζει αυτο. καμια ιδεα?

Storing new card - unsuccessful!

The operation was not successful.

You have reached the maximum number of stored cards!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...