Προς το περιεχόμενο

Αντηλιακές μεμβράνες


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, qwerty99 είπε

κ.Θαρραλέε, με την ασφαλιστική σε περίπτωση σημαντικού ατυχήματος τι θα κάνεις, που θα ελέγξουν το αυτοκίνητο και σου πούνε είσαι παράνομος με την ορατότητα, δεν πληρώνουμε ?
 

Τον θαραλλεο τον τρακαρανε 2 φορες μερα για κακη του τυχη και δεν αντιμετωπισε προβλημα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια ειμαι αναμεσα στις παρακατω μαρκες.. τι λετε ?

madico απο carglass . ( μου ειπαν οτι υπαρχει και ΝΟΜΙΜΗ μεμβρανη για παρμπριζ.αυτο δε το ηξερα!! )

aswf με προσφορα απο τα γνωστα σαιτ προσφορων

 

για ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, pug_f_e είπε

παιδια ειμαι αναμεσα στις παρακατω μαρκες.. τι λετε ?

madico απο carglass . ( μου ειπαν οτι υπαρχει και ΝΟΜΙΜΗ μεμβρανη για παρμπριζ.αυτο δε το ηξερα!! )

aswf με προσφορα απο τα γνωστα σαιτ προσφορων

για ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Εγώ έχω τοποθετήσει από Carglass στην Θέρμη με την προσφορά 135€. Σαν δουλειά έμεινα πολύ ευχαριστημένος, σαν ποιότητα είναι νωρίς αλλά μέχρι στιγμής όλα οκ.

Έχει πετύχει κάποιος προσφορά για παρμπρίζ? Η τιμή της Carglass είναι απόσο ξέρω 100€ και εξαιρείται από κάθε έκπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, pug_f_e είπε

παιδια ειμαι αναμεσα στις παρακατω μαρκες.. τι λετε ?

madico απο carglass . ( μου ειπαν οτι υπαρχει και ΝΟΜΙΜΗ μεμβρανη για παρμπριζ.αυτο δε το ηξερα!! )

aswf με προσφορα απο τα γνωστα σαιτ προσφορων

για ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Να ξερεις ομως, αν δεν εχεις θεμα, οτι στην carglass (κ εγω εκει εβαλα το καλοκαιρι με την προσφορα 40%) στα οδηγου-συνοδηγου βαζουν μονο τα νομιμα madico black pearl nanoceramic 75 και για τα πισω (σε εμενα) τα desert και διαλεγεις την σκουροτητα που θες.

16 λεπτά πριν, turbakiasss είπε

Έχει πετύχει κάποιος προσφορά για παρμπρίζ? Η τιμή της Carglass είναι απόσο ξέρω 100€ και εξαιρείται από κάθε έκπτωση.

Η αρχικη τιμη ειναι 125, σε μενα οταν ηταν 40% το υπολοιπο ντυσιμο, μου ειπαν 100 για το μπροστινο.Συνηθως ξεκιναει ανοιξη 30% και προς το καλοκαιρι παει κ 40%.Εγω περιμενα περυσι και εβαλα αυγουστο που επεσε στα 40%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θελω να βαλω σε ολα τα τζαμια. ( δεν ειχα σκοπο στο παρμπριζ , αλλα αρχισα να το σκεφτομαι τωρα που μου ειπαν οτι μπαινει και ειναι νομιμο)

μου ειπαν 135 ευρω(carglass)

 

skeftomai kati light . οχι πολυ σκουρο. αρα λογικα να εβαζα black pearl nanoceramic 75  παντου

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσφορά στην car glass είναι σε ισχύ. Αλλά για κάποιο λόγο δεν αναφέρεται στο site τους. Επίσης να κλείσετε ραντεβού μέσω του πανελλαδικού τηλεφώνου γτ στα κατά τόπους καταστήματα την κάνουν μουχτι την προσφορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, pug_f_e είπε

εγω θελω να βαλω σε ολα τα τζαμια. ( δεν ειχα σκοπο στο παρμπριζ , αλλα αρχισα να το σκεφτομαι τωρα που μου ειπαν οτι μπαινει και ειναι νομιμο)

μου ειπαν 135 ευρω(carglass)

skeftomai kati light . οχι πολυ σκουρο. αρα λογικα να εβαζα black pearl nanoceramic 75  παντου

Οχι, στην προσφορα σου ειπα ειναι μονο μπροστα οι black pearl λογω κοστους.Πισω βαζεις απλη σειρα αναλογα με το τι εχει το καθε καταστημα.Σε εμενα ειχαν τις desert και επιλεγεις σκουροτητα. 

1 λεπτό πριν, BELL είπε

Η προσφορά στην car glass είναι σε ισχύ. Αλλά για κάποιο λόγο δεν αναφέρεται στο site τους. Επίσης να κλείσετε ραντεβού μέσω του πανελλαδικού τηλεφώνου γτ στα κατά τόπους καταστήματα την κάνουν μουχτι την προσφορά

https://www.carglass.gr/τρέχουσες-προσφορές-carglass/40-έκπτωση-στις-αντηλιακές-μεμβράνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, pug_f_e είπε

επικοινωνησα και μου ειπαν η προσφορα για Black pearl σε ολο το αυτοκινητο δεν ισχυει και η τιμη παει στα 225 .

οτι  να ναι....

Όταν λες όλο το αυτοκίνητο, πλην παρμπρίζ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, BELL είπε

Όταν λες όλο το αυτοκίνητο, πλην παρμπρίζ;

ναι εννοειται, εκτος απο το μπροστα. αμα βαλω κι αυτο παει ακομα παραπανω

δε καταλαβαινω τη λογικη του εχω προσφορα για τα 2 μπροστινα , αλλα οχι για τα 5

 

ας ελεγαν απλες μεμβρανες 120, με τα 2 μπροστα black pearl 135 kai telow olo βλαψκ πεαρλ 170 π.χ

 

ημουν ετοιμος να κλεισω και να παω να βαλω στην carglass black pearl παντου για καλυτερα , μιας και ηθελα ανοιχτοχρωμες ουτως η αλλως, αλλα οχι και 225

Επεξ/σία από pug_f_e
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, pug_f_e είπε

ναι εννοειται, εκτος απο το μπροστα. αμα βαλω κι αυτο παει ακομα παραπανω

δε καταλαβαινω τη λογικη του εχω προσφορα για τα 2 μπροστινα , αλλα οχι για τα 5

ας ελεγαν απλες μεμβρανες 120, με τα 2 μπροστα black pearl 135 kai telow olo βλαψκ πεαρλ 170 π.χ

Φιλε μου αν διαβασεις τους ορους της προσφορας στον συνδεσμο που παρεθεσα, θα δεις οτι το λεει ξεκαθαρα.Κ η προσφορα δεν αφορα μονο τα δυο μπροστινα black pearl.Ειναι προσφορα για ΟΛΙΚΟ ντυσιμο (πλην παρμπριζ) που περιλαμβανει μονο μπροστα black pearl,λογω του οτι ειναι οι μονες με το νομιμο ποσοστο διαπερατοτητας και απλη σειρα στα πισω που η διαπερατοτητα ειναι απο 55% μεχρι τα πιο σκουρα....απλες μεμβρανες μπροστα με μη νομιμο ποσοστο δεν προκειται να σου βαλει η carglass.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι το καταλαβα αυτο. 

εγω θα ηθελα Black pearl λογω ποιοτητας και νεας τεχνολογιας. σε ολο το αμαξι( πλην παρμπριζ).

δε θελω παντου σκουρο και φτηνο

θελω παντου ανοιχτοχρωμο και ακριβο

 

οχι ομως και 225

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ερώτηση γιατί σα να μπερδεύτηκα λιγάκι. Υποτίθεται ότι η black pearl είναι κεραμική κ η διαφορά με τις υπόλοιπες όπως η onyx είναι η απωθηση της IR ακτινοβολίας. 

Γιατί λοιπόν στο της madico αναφέρει ότι η winco απωθεί επίσης την IR;γτ να πληρώσουμε παραπάνω για την black pearl

https://madico.com/automotive/window-tint

Άκυρο τους πήρα τηλέφωνο κ μου είπαν ότι πλέον δεν την δουλεύουν τη wincos. Μονάχα black pearl, desert και onyx

Επεξ/σία από BELL
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...