Προς το περιεχόμενο

Αντηλιακές μεμβράνες


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, zananiro είπε

Και εμένα σε σεντάν 135 ήρθε η προσφορά. 

Παιδιά για να μην φαίνεται μεγάλη διαφορά μεταξύ των μπροστινών και πίσω τζαμιών, στα πίσω 60-65% είναι ΟΚ ή καλό είναι να μπουν σε όλα 70-75% να είναι ομοιόμορφα? Με ενδιαφέρει κυρίως να μην έχουν ήλιο τα πιτσιρίκια πίσω αλλά μην θυσιάσουμε τελείως και την εμφάνιση 😉

Αν μιλας για την προσφορα της carglass, ισχυει για τα black pearl 75% μονο μπροστα και πισω διαλεγεις απο απλη σειρα με διαπερατοτητα απο 55% μεχρι 5% (αν θυμαμαι καλα το πιο σκουρο).Για 75 σε ολα δεν ισχυει η προσφορα και πληρωνεις εξτρα. Οταν εβαλα εγω σκεφτηκα τα 55% πισω αλλα μου προτειναν (κ λογω παιδιων) το 30% πισω και η διαφορα δεν ειναι τραγικη μπρος-πισω.

Επεξ/σία από chsam
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, chsam είπε

Αν μιλας για την προσφορα της carglass, ισχυει για τα black pearl 75% μονο μπροστα και πισω διαλεγεις απο απλη σειρα με διαπερατοτητα απο 55% μεχρι 5% (αν θυμαμαι καλα το πιο σκουρο).Για 75 σε ολα δεν ισχυει η προσφορα και πληρωνεις εξτρα. Οταν εβαλα εγω σκεφτηκα τα 55% πισω αλλα μου προτειναν (κ λογω παιδιων) το 30% πισω και η διαφορα δεν ειναι τραγικη μπρος-πισω.

Ευχαριστώ. Ναι την προσφορά της carglass εννοώ. Μια ακόμα ερώτηση. Η απλή σειρά που βάζουν πίσω, θεωρείται σχετικά καλής ποιότητας από άποψη προστασίας UV? Γιατί με ενδιαφέρουν τα πίσω λόγω παιδιών. 

Επεξ/σία από zananiro
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, zananiro είπε

Ευχαριστώ. Ναι την προσφορά της carglass εννοώ. Μια ακόμα ερώτηση. Η απλή σειρά που βάζουν πίσω, θεωρείται σχετικά καλής ποιότητας από άποψη προστασίας UV? Γιατί με ενδιαφέρουν τα πίσω λόγω παιδιών. 

http://www.madico.gr/wp-content/uploads/2018/03/Madico-Tεχνικά-Xαρακτηριστικά-2018.xls

Οπως σου ειπα πισω βαζουν τις onyx ή τις desert, εγω εχω τις desert 30. Οι desert δεν υπαρχουν πια εδω κ χρονια στον επισημο καταλογο της madico και φτιαχνονται custom order μονο για την Ελλαδα.Μην σε τρομαξει αυτο, να κ μια απαντηση της madico σε ερωτημα φιλου πριν δυο χρονια σε αλλο φορουμ: "Desert Smoke is a classic Madico automotive film that is made to order for our Greek distributor, Beta Ltd. Beta Ltd. then places our products with dealers throughout Greece. Previously, Desert Smoke was offered worldwide until 2012. Due to the popularity of this product range in Greece, our distributor continues to order and import complete production runs of the product enabling Madico to keep the product current within Greece"

Επεξ/σία από chsam
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λένε τίποτα οι Desert εν τω μεταξύ;

Βέβαια ρωτάω εκ των υστέρων καθώς τις έβαλα πέρσι, απλά να ξέρω αν είναι μόνο για εφέ, μην ονειροβατώ ότι κάνουν δουλειά αν δεν κάνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως άμα θέλεις να βάλεις Black Pearl σε όλα τα τζάμια δεν ισχύει η προσφορά...

Αυτό δε το καταλαβαίνω πάντως. 

Αντι να έχουν προσφορά στο αν βάλεις την ακριβή σε όλο το αμάξι, έχουν προσφορά αν βάλεις την ακριβή μόνο στα μπροστινά 😎

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, βοηθήστε λίγο
Να πάρω την προσφορά της carglass για Madico black pearl μπροστά και απλές Madico πίσω με 135 ευρώ
ή
ASWF Performance μπρος-πίσω με 150 ευρώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι να προχωρήσω και εγώ με carglaas της προσφοράς σε honda jazz. Πιο πολύ για το πίσω για τον μικρό. 

Παρακαλώ εάν έχετε εμπειρία από τα καταστήματα Συγγρού, νέου κόσμου, Πειραιά ή Αργυρούπολης πείτε μου πιο να προτιμήσω καθώς από όσο κατάλαβα δεν κάνουν όλα την ίδια δουλειά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Στις 4/6/2019 στις 12:29 ΜΜ, pug_f_e είπε

παιδια μπορει καποιος να ανεβασει φωτογραφιες απο τις black pearl madico ths garglass ???

https://drive.google.com/file/d/1OVZ1LCsO2-xSrLwFN-KnVHA0FJBnrOEm/view?usp=drivesdk   

https://drive.google.com/file/d/1Q1zq4-JzEb_xTNLx156QfIfGiYUjxbjD/view

Η συνοδηγού είναι η black pearl 75

Επεξ/σία από turbakiasss
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...