Προς το περιεχόμενο

Κάρτα sim για συναγερμό


blazar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λ

Η ίδια είναι αλλά σου έκανε την προσφορά να έχεις απεριόριστα για τους πρώτους 2 μήνες. 

Τους υπόλοιπους 10 , ροκανίζει από τα 12.

(κάπου γράφει ότι όταν σου τελειώσουν τα 12 gb μπορείς να ανανεώσεις κλπ)

Έτσι το ερμηνεύω 😕

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 313
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

^ Δεν είμαι βέβαιος για αυτό που λες.

Η απόδειξη για την υφιστάμενη κάρτα είναι η παρακάτω (έλεγε 8gb για 3Μ). Εάν χτυπήσεις τον κωδικό προϊόντος στον Γερμανό, θα σε στείλει στον σύνδεσμο που επισυναψες παραπάνω. Θα δεις ότι εκεί   αναφέρονται τα 12GB, ασχέτως της ονομαστικής περιγραφής προϊόντος.

Εδώ αναφέρεται απλώς, απεριόριστα GB για 2 μήνες. Από πού προκύπτουν τα 12gb που αναφέρεις άραγε ;☹️

 

IMG_6784.jpeg

Επεξ/σία από MauroPaltoudias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναδές την σελιδα του συνδέσμου και διάβασε την παράγραφο που έχει επικεφαλιδα "πακέτα gb για όλους!"

Εκεί γίνεται αναφορά για 12gb. 

Δεν επιμένω διότι δεν είναι ξεκάθαρη η διατύπωση. 

Αν ξανακυκλωφορήσει θα πάω σε κατάστημα cosmote  να ρωτήσω.

Αλλά μπαίνε στη σελίδα να βλέπεις πότε θα ξαναγίνει διαθέσιμο 😕

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα , η πλανετ σιμ για συναγερμο και μονο για εξερχ. Sms θελει ανανεωση καθε χρονο?μεταφερεται υπολοιπο ? Επισης το τελικο κοστος ανα sms ,ποιο ειναι ?

Επεξ/σία από chriskan22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω παρει και εγω ενα sim only pack το Δεκεμβριο, γραφει οντως IOTG SIM ONLY 8GB 3M αλλα και με μικρα γραμματα απο κατω 12GB για 1 χρονο. Επισης ειδα αναρτηση του 22 για προσφορα 3 μηνες απεριοριστα με 25 που η περιγραφη εδειχνε οτι ηταν η ιδια sim με τα 12GB.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύμφωνα με τα λεγόμενα κάποιων παραπάνω, φτηνή και "σταθερή" λύση είναι η sim only της Cosmote.

Φθηνή είναι (για την ακρίβεια, ήταν). Όσο για το "σταθερή", δεν ξέρω κατά πόσο είναι. Αγνοείται η διαθεσιμότητά της εδώ και 15-20 ημέρες 🤭

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την iot sim της intertelecom εχει γινει κουβεντα ; την χρησιμοποιει κανεις ; Εγω την εχω σε ενα gps tracker αλλα δεν εχω δοκιμασει αλλες για να εχω μετρο συγκρισης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, GeG είπε

Για την iot sim της intertelecom εχει γινει κουβεντα ; την χρησιμοποιει κανεις ; Εγω την εχω σε ενα gps tracker αλλα δεν εχω δοκιμασει αλλες για να εχω μετρο συγκρισης

Την έχω εγώ, επίσης σε gps tracker. Ανανέωσα πιο πολύ γιατί βαριόμουν να ψάξω για εναλλακτική με κέρδος 5 ευρώ το χρόνο και αν..

https://www.iotsim.gr/#plans

Στο lite με τα 50 sms ανά έτος, πιστεύω θα με καλύψει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Doubt είπε

Την έχω εγώ, επίσης σε gps tracker. Ανανέωσα πιο πολύ γιατί βαριόμουν να ψάξω για εναλλακτική με κέρδος 5 ευρώ το χρόνο και αν..

https://www.iotsim.gr/#plans

Στο lite με τα 50 sms ανά έτος, πιστεύω θα με καλύψει.

απο σημα εισαι οκ ; εμενα κανει κατι τρελα και δεν απανταει και δεν ξερω αν ειναι λογω καρτας ή λογω συσκευης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, GeG είπε

απο σημα εισαι οκ ; εμενα κανει κατι τρελα και δεν απανταει και δεν ξερω αν ειναι λογω καρτας ή λογω συσκευης

Μόλις ξόδεψα ένα sms για δοκιμή και δούλεψε κανονικά. Στην δικιά σου την περιοχή, φυσικά, δεν ξέρω τι γίνεται.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

καλησπέρα στην ομάδα, 

Αφου κοίταξα σχεδόν ολο το thread, θελω να ρωτησω και εγω μηπως εχει κάποιος κάποια λύση.

Έχω ενα συναγερμό που δουλευει με SIM (μονο data μεσω app) , ξοδευει μαξ 500 ΜΒ τον χρόνο. Μέχρι τωρα είχα την λύση της cosmote με 12 GB και ηταν μια χαρα. Δυστυχως στο σημείο που είναι πιανει μόνο COSMOTE. 

Με iotsim η planetsim θα έχω θέμα? Κάποια πρόταση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...