Προς το περιεχόμενο

Κάρτα sim για συναγερμό


blazar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 ώρες πριν, chriskan22 είπε

Προς ενημερωση αγορασα μια καρτα με sms διαρκειας 1 ετους απο a-store.gr (16 ευρω τα 50 sms) για τον συναγερμο μου digoo dg-sxg30  και λειτουργει μια χαρα (το στελνει αμεσα) , το εβαλα στο κινητο και ο παροχος ειναι μια NL-KPN απο Ολλανδια.Το νουμερο βγαινει +319...

Καλό!!! Δεν το ήξερα , και πλήρωνα στην γ@@νη την vodafone 12άρια...  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 313
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ηρθε η νεα καρτα της planet sim, η αλαγη ειναι πλεον οτι στελνεις τα μυνηματα μεσω web και απανταει στο κινητο σου, οπως ειπαν οι φιλοι. Το μυνημα πλεον ειναι ποιο φθηνο στα 7 λεπτα, οποτε ευχαριστιμενος απο την αλαγη. Δοκιμασα και στον tracker και ολα δουλευουν μια χαρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, mats_ είπε

Ηρθε η νεα καρτα της planet sim, η αλαγη ειναι πλεον οτι στελνεις τα μυνηματα μεσω web και απανταει στο κινητο σου, οπως ειπαν οι φιλοι. Το μυνημα πλεον ειναι ποιο φθηνο στα 7 λεπτα, οποτε ευχαριστιμενος απο την αλαγη. Δοκιμασα και στον tracker και ολα δουλευουν μια χαρα.

Μια από τα ίδια και η intertelecom

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Καλησπέρα.

Μετά την αλλαγή της intertelecom σε iotsim, ψάχνω κάτι άλλο πιο οικονομικό, που δεν θα με υποχρεώνει να δίνω 15€ το έτος. 

Όπως είχα αναφέρει και όταν άνοιξα το θέμα, θέλω μία κάρτα sim για συναγερμό. Να με καλεί όταν χτυπάει και εγώ να απορρίπτω την κλήση, οπότε να μην χρεώνομαι κάτι.

Ψάχνοντας στο διαδίκτυο, είδα την 1nce.com. Με 10€ αγορά, έχει διάρκεια ζωής 10 χρόνια. 

Θα ήθελα να μάθω αν την έχει κάποιος και ποια η γνώμη του.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παλικάρια? Δοκίμασε κανείς αυτήν την 1nce? Παραείναι καλή για να είναι αληθινή. Βλέπω ότι έχει μέσα την Ελλάδα κανονικά, δίνει με 22 ευρώ που θέλει την πρώτη φορά μαζί με τα μεταφορικά, 500 MB & 250 SMS και διαρκεί για 10 χρόνια...

Μετά, αν πάμε σε κάτι δοκιμασμένο, όπως η planet sim, για συναγερμό ποιο πακέτο διαλέγετε? Ή δε βάζετε καθόλου πακέτο?  Βασικά θέλω σε περίπτωση διακοπής του wifi, πέραν του sms, να έχει και κάποια ελάχιστα δεδομένα... Ή νομίζετε ότι δεν χρειάζονται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, Doubt είπε

οι τιμές παίζουν ανάλογα τον όγκο δεδομένων που σου δίνει ανα μήνα και αν είσαι πάνω σε ΚΛΣ(συνήθως ο εγκαταστάτης όταν σε συνδέει πάνω σε ΚΛΣ έχει καλύτερες τιμές).

πχ.  το πακέτο που χρησημοποιώ για τον συναγερμό μου είναι 2G/4G με 100ΜΒ/μήνα στα 90€ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/10/2022 στις 2:13 ΜΜ, 1ns0mn1a είπε

This offer is exclusively for businesses

Οκ, τότε πάμε σε δοκιμασμένη planet sim. Επαναλαμβάνω παρακαλώ. Για συναγερμό ποιο πακέτο διαλέγετε? Ή δε βάζετε καθόλου πακέτο?  Θέλω σε περίπτωση διακοπής του wifi, πέραν του sms, να έχει και κάποια ελάχιστα δεδομένα... Ή νομίζετε ότι δε χρειάζονται?

Ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Παιδια η πλανετσιμ εκανε 20 ευρω το οριο ανανεωσης καθε χρονο λογω ορθης πολιτικης χρησης. 
για πειτε εναλλακτικες. ειναι πολλα τα 20. Δεδομενα χρειαζομαι μονο αντε και κανα μηνυμα που στελνει. τις κλησεις τις απορριπτω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες και αυτή 1NCE, https://1nce.com/en-eu/1nce-connect/10-euros-for-10-years 

10€ γιά 10 χρόνια!!!

Δεν την ξέρω αλλά είδα ότι συμφέρει!

Αν την έχει χρησιμοποιήσει κάποιος ας μας πει...    

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, zchrisz είπε

Δες και αυτή 1NCE, https://1nce.com/en-eu/1nce-connect/10-euros-for-10-years 

10€ γιά 10 χρόνια!!!

Δεν την ξέρω αλλά είδα ότι συμφέρει!

Αν την έχει χρησιμοποιήσει κάποιος ας μας πει...    

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...