Προς το περιεχόμενο

Κόντι και πρόσθετα


Doubt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σαν το real derbid είναι ένα πράμα το premiumize? Αν κάποιος κάνει τώρα sign up, θα το δικαιούται, ή είναι μόνο για τους ήδη υπάρχοντες χρήστες;

Εμένα λήγει το real derbid σε 12 μέρες. Θα το δοκιμάσω τότε. Εκτός αν βάλει και αυτό καμία προσοφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, σαν το rd ειναι. Να πω οτι εγω καταλαβα λαθος και οτι η υπηρεσια δινει απο 5 κωδικους σε καθε premium λογαριασμο για να τους δωσει αυτος σε οποιον free θελει. Μερικοι τους δινουν στο reddit, αλλα φευγουν αμεσως
https://old.reddit.com/r/Addons4Kodi/comments/fj46h6/premiumizeme_giving_out_30_day_vouchers_to/
https://old.reddit.com/r/Addons4Kodi/comments/fj41x9/free_30day_premiumize_vouchers/

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, It2000 είπε

Καλησπέρα σας.   επειδή  θελω να δω καπoiες ταινιες στο kodi με  ελληνικους  υποτιτλους./  μπορειτε να μου πειτε  ,, πια είναι τα καλυτερα  greek subs add ons  για ελληνικους  υποτιτλους?

https://codecity.gr/greek-subtitles-sources-for-kodi/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, It2000 είπε

το  real Debrid αξιζει  για  καλυτερη   ποιοτητα  εικονα στις ταινιες;

Ένα χρόνο που το έχω είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Καλή ποιότητα και χωρίς κολλήματα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε παιδιά ,έσβησα κατά λαθος τα logins του gkobu για opensubtitles.Τα γνωρίζει κάποιος?

Επίσης άλλαξα dns σε αμαζον στικ,αλλά εξακολουθώ και δεν μπορώ να κατεβάσω από subtitles.gr

Επεξ/σία από hotcarver1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, hotcarver1 είπε

Ρε παιδιά ,έσβησα κατά λαθος τα logins του gkobu για opensubtitles.Τα γνωρίζει κάποιος?

Κάνε δικό σου register. Δωρεάν είναι.

55 λεπτά πριν, hotcarver1 είπε

Επίσης άλλαξα dns σε αμαζον στικ,αλλά εξακολουθώ και δεν μπορώ να κατεβάσω από subtitles.gr

Γιατί, δουλεύει γενικώς το subtitles.gr; Εμένα πάντως δε μου δουλεύει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, It2000 είπε

τι είδους  ποιοητα είναι ακριβως το  real Debrid ; εχει την ποιοτητα του  νετflix: σε εικονα;

Έχει και 4k, αλλά επειδή εμένα η tv μου υποστηρίζει μέχρι 1080p, μέχρι εκεί το πάω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 hours ago, micos000 said:

Γιατί, δουλεύει γενικώς το subtitles.gr; Εμένα πάντως δε μου δουλεύει.

Εννοείς να μπεις απλώς από browser? Με DNS 1.1.1.1 εγώ μπαίνω κανονικά από Safari. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε pc με kodi 18,6 windows 10 64bit το subtitles.gr λειτουργεί κανονικότατα, χθες μάλιστα είχε και ενημέρωση.

18 λεπτά πριν, It2000 είπε

το subtitles.gr  χρειαζεται  vpn?

Το πρόσθετο όχι.

19 λεπτά πριν, It2000 είπε
  • SubtitlesGR
  • GreekSubs
  • OpenSubtitles   ποιο  εχει την  μεγαλυτερη  ποικιλια σε  ελληνικους  υποτιτλους  για ταινιες;

Εγκαθιστάς και τα 3 κι έχεις ως προεπιλογή το πρώτο. Επίσης υπάρχουν και στο podnapisi

https://kodi.wiki/view/Add-on:Podnapisi.net

Βάλε κι αυτό για να έχεις επιλογές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, CheOnWeb είπε

Εννοείς να μπεις απλώς από browser? Με DNS 1.1.1.1 εγώ μπαίνω κανονικά από Safari. 

Μιλάει για gkobu, οπότε μάλλον εννοεί μέσω kodi.

1 ώρα πριν, Doubt είπε

Σε pc με kodi 18,6 windows 10 64bit το subtitles.gr λειτουργεί κανονικότατα, χθες μάλιστα είχε και ενημέρωση.

Τελικά έκανα εγώ πατάτα. Δεν είχα ρυθμίσει την Ελληνική γλώσσα για το κατέβασμα υπότιτλων και δεν έβγαζε αποτελέσματα το subtitles.gr. Το άλλαξα και όταν πήγα να κατεβάσω υπότιτλους μου ζήτησε ένα επιπλέον πρόσθετο, το επέτρεψα και μετά έβγαλε κανονικά υπότιτλους. :)

spacer.png

Στο 1 έβαλα English-Greek για να μου βγάζει υπότιτλους ακόμα και όταν δεν έχει Ελληνικούς και στο 2 Το άφησα ξετσεκαρισμένο γιατί δε θέλω να κατεβάζει αυτόματα τον πρώτο υπότιτλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοείς με το "Ελληνικά addons"; Αν τα δημιούργησαν Έλληνες;

Το AliveGR παίζει Ελληνικό περιεχόμενο και το ATLAS είναι Κυπριακό και παίζει επίσης αρκετά Ελληνικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα φίλε μου. Αν θέλεις να σου απαντάμε σωστά θα πρέπει να ρωτάς και σωστά και να απαντάς σε ότι σε ρωτάμε. Αλλιώς δε θα βγάλουμε άκρη.

Σε ρώτησα τι εννοείς με το "Ελληνικά addons"; Τι ακριβώς ψάχνεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω λογαριασμό στο trakt πάνω από χρόνο.Πέρασα πρόσφατα ένα ελληνικό build και ενώ έχω κάνει activate το trakt από το ίδιο το πρόσθετο δεν συγχρονίζει αυτά που έχω δεί ούτε μαρκάρει αυτά που βλέπω

Στον λογαριασμό που έχω στο trakt μαρκάρονται τα πάντα κανονικά

Τσέκαρα τις ρυθμίσεις και είναι εντάξει,έκανα activate το trakt και στο πρόσθετο που χρησιμοποιώ συνήθως αλλά τίποτα😫

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...