Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v2 [PS4][PS4 Pro]


Praetorian
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Choutas είπε

Σοβαρά; Τα έχεις παίξει και τα δύο γιατί για μένα το Σέκιρο ήταν από τους τρεις τοπ τίτλους της γενιάς.

To Sekiro δεν έχει καμία σχέση με το Ghost. Μόνο το setting με τους σαμουράι. Οπότε η σύγκριση που κάνει είναι άκυρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

10 λεπτά πριν, xavier είπε

Κοίτα να δεις που έγινε hit το fall guys...τρέμω στην ιδέα του τι θα ακολουθήσει.

Για πλάκα κακό δεν είναι αλλά δεν έχει και κανά τρελό περιεχόμενο.. για 20€ δεν αξίζει καν όμως. Είναι από τα γκειμς που παίζεις με παρέα για κανά 2βδομαδο το πολύ και το παρατάς 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μια ώρα που το δοκίμασα είχε πολύ πλάκα. Πιστεύω για τόσο κάθε μέρα είναι μια χαρά. Μέχρι χθες είχαν θέματα τα server και δεν με έβαζε, αλλά σήμερα ήταν καλά. Άμα παίρνει και αναβαθμίσεις με περιεχόμενο, γιατί από ότι έχω ακούσει δεν έχει πολύ τώρα, θα μπορούσε να έχει διάρκεια. Σίγουρα υπάρχουν πολύ χειρότερα παιχνίδια από το συγκεκριμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα γνωρίζει κάποιος πως μπορώ να συνδέσω τον σκληρό δίσκο του ps4 στον υπολογιστή μου χωρίς να του κάνω πρώτα διαμόρφωση? Γιατί θέλω να σώσω κάποια αρχεία ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, Snake-7 said:

Καλημέρα γνωρίζει κάποιος πως μπορώ να συνδέσω τον σκληρό δίσκο του ps4 στον υπολογιστή μου χωρίς να του κάνω πρώτα διαμόρφωση? Γιατί θέλω να σώσω κάποια αρχεία ευχαριστώ.

Αν ειναι για save περασέ τα σε usb stick. Δεν νομιζω να βλέπει το PC τον HDD του PS4

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανείς θέμα να περάσει χρεωστική κάρτα στο PSSTORE? Μου βγάζει μήνυμα να ελέγξω τα στοιχεία της κάρτας (ενώ είναι όλα σωστά εννοείται, μίλησα και με Eurobank και μου είπαν όλα καλά)... Την έχω ξαναχρησιμοποιήσει για αγορές από psstore, απλά μετά την αφαιρώ από τα payment methods tou profile για αποφυγή "ατυχημάτων" και απλά την ξαναπερναω οπότε χρειαστεί...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/8/2020 στις 3:15 ΜΜ, kostis76 είπε

Έχει κανείς θέμα να περάσει χρεωστική κάρτα στο PSSTORE? Μου βγάζει μήνυμα να ελέγξω τα στοιχεία της κάρτας (ενώ είναι όλα σωστά εννοείται, μίλησα και με Eurobank και μου είπαν όλα καλά)... Την έχω ξαναχρησιμοποιήσει για αγορές από psstore, απλά μετά την αφαιρώ από τα payment methods tou profile για αποφυγή "ατυχημάτων" και απλά την ξαναπερναω οπότε χρειαστεί...

Δυστυχως μου το κάνει συνέχεια. Νομίζω αν το κάνεις μέσω του ps4 και όχι μέσω υπολογιστή θα δουλέψει κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/8/2020 στις 1:49 ΜΜ, sndev είπε

οχι δε θα παίζει αφου έχει ιταλική σημαιουλα ρε συ 

Σ'ευχαριστω πολυ φιλε για την προειδοποιηση!

Ξερει κανεις αν υπάρχει τελικα online store που να πουλαει 10ευρη PSN ελληνικη καρτουλα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

199ευρω ειναι η ποιο φθηνη τιμη που εχει φτασει το ps4 σε black friday εποχες...ας υποθεσουμε οτι το ps5 βγαινει νοεμβρι, τοτε το ps4 πρεπει να παει πλεον τουλαχιστον 149ευρω, επισης η σονυ παντα βγαζει εκεινες τις εποχες και μια super slim εκδοση...οποτε αν γινει και αυτο τοτε η super slim εκδοση θα παει κανει απο 199-249ευρω...και αν βγει και ps4 pro slim? απειρες υποθεσεις.....τελοσπαντων, μακαρι να παει το ps4 κανα 149ευρω, θα ειναι μια χαρα αγορα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/8/2020 στις 3:15 ΜΜ, kostis76 είπε

Έχει κανείς θέμα να περάσει χρεωστική κάρτα στο PSSTORE? Μου βγάζει μήνυμα να ελέγξω τα στοιχεία της κάρτας (ενώ είναι όλα σωστά εννοείται, μίλησα και με Eurobank και μου είπαν όλα καλά)... Την έχω ξαναχρησιμοποιήσει για αγορές από psstore, απλά μετά την αφαιρώ από τα payment methods tou profile για αποφυγή "ατυχημάτων" και απλά την ξαναπερναω οπότε χρειαστεί...

Το χω πάθει και γω με paypal και με κάρτα revolut νομίζω.

Τα βαζα - τα βγαζα ώσπου μια στιγμή απλά σταμάτησε να τα δέχεται. Δεν το έχω ψάξει όμως. Μίλα με sony μήπως ρίχνουν αυτοί το μπλοκάρισμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...