Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

47 λεπτά πριν, Skywalker333 είπε

 

Τελος, κατι σημαντικο που δεν ειπαμε. Στο κανονικο μοντελο αν (ή καλύτερα να λέμε ΟΤΑΝ τοσο συχνα που συμβαίνει...) σου βγαλουν προβλημα τα joycons με drift, στελνεις το joycon μονο για επισκευη. Στο Lite, στελνεις ολη την κονσολα. γιατι ναι, το ιδιο ακριβως προβλημα με το drift υπαρχει κ στο Lite. Εγω εχω στειλει 2 φορες joycons για επισκευη και στο ενδιαμεσο επαιζα με αλλο controller (8bit adaptor και dualshock), αλλιως θα ειχα μεινει μηνες διχως κονσολα.

 

Και ποιος δεν ειχε θεμα? Οτι ομως στο ενα μπορεις να τα βγαλεις και να τα δωσεις για επισκευη, και στο μικρο δε γινεται και το θεωρουμε πλεονεκτημα του og, ειναι κατι αστειο. Η κονσολα δεν επρεπε να ειχε κανενα προβλημα, ειτε το og ειτε το lite, ειναι τεραστια ξευτιλα που δε το εχουν φτιαξει

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Και ποιος δεν ειχε θεμα? Οτι ομως στο ενα μπορεις να τα βγαλεις και να τα δωσεις για επισκευη, και στο μικρο δε γινεται και το θεωρουμε πλεονεκτημα του og, ειναι κατι αστειο. Η κονσολα δεν επρεπε να ειχε κανενα προβλημα, ειτε το og ειτε το lite, ειναι τεραστια ξευτιλα που δε το εχουν φτιαξει

δε διαφωνουμε καθολου σε αυτο :)

ξεφτιλα ειναι. 4ος χρονος και ακομα τιποτα. απλα επειδη δυστυχως ειναι συχνο / πολυ συχνο προβλημα, ε ακομα κ αυτο ειναι κατι που πρεπει να εχεις υποψην ως καταναλωτης δυστυχως...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλιστα. Ακούγεται πολύ εκνευριστικό ως πρόβλημα και λέτε ότι είναι και συχνό. Ίσως η νέα έκδοση του Switch να μην το έχει, αλλά μέχρι να βγει...

Έχω πάρει ευτυχώς πολλές διαφορετικές γνώμες και με βοηθήσατε. Θα το σκεφτώ σίγουρα, γιατί από εκεί που ήμουν σχεδόν 100 % βέβαιος ότι θα έπαιρνα το Lite, τώρα είμαι στη μέση 😁. Το σίγουρο είναι ότι θα πάρω μία κονσόλα, γιατί μου έλειψε να παίζω. Και φυσικά δεν σκέφτομαι καν να την σπάσω, την θέλω αυτούσια για να παίζω online.

Ευχαριστώ όλους και θα επιστρέψω αν έχω απορίες ή/και όταν την αγοράσω. 

Για πρώτο παιχνίδι σκέφτομαι Pokemon ή Botw.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο υπάρχει η dbrand δε βλέπω το λόγο για να δώσεις παραπάνω χρήματα για να πάρεις την ίδια κονσόλα σε άλλο χρώμα..

Οκ,σίγουρα δεν θα μπορεις να το κανεις ολόιδιο με το ‘special edition” Α η Β , αλλα σίγουρα μπορεις να κανεις τη κονσόλα σου του γούστου σου αν θέλεις..

Εγω ήδη παράγγειλα για τα joycons , μια που γύρω απ’τα κουμπιά εχει σχηματιστεί θολούρα/γυαλάδα απο τη χρήση και κανει το OCD μου να ουρλιάζει χαχα..

42 λεπτά πριν, Malthador είπε

Μην κάνετε pre-order κονσόλα από το UK.

Επ' ουδενί όμως.

Πλέον εχει τελωνείο με το Brexit οποτε άλλος ενας λόγος..

Κρίμα , γτ απο το amazon.uk έβρισκα διαφορα πράγματα που με βόλευαν .. oh well..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 minute ago, dekulinkgr said:

Kυκλοφορια στις 30 Απριλιου

Οποτε Φλεβαρη-Μαρτη-Απριλη γνωριζουμε πανω κατω ποιες ειναι οι μεγαλες κυκλοφοριες.

Και επίσης μόλις μάθαμε τι θα είναι το Switch Pro.

Ένα Switch με κάμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dekulinkgr είπε

Kυκλοφορια στις 30 Απριλιου

Οποτε Φλεβαρη-Μαρτη-Απριλη γνωριζουμε πανω κατω ποιες ειναι οι μεγαλες κυκλοφοριες.

Ρε αυτό φαίνεται τέλειο 😍

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, sotirisl said:

Εγώ πάντως πέρα από μερικά πλατφορμερς (π.χ. new super mario bros u), δεν κατάφερα ποτέ να παίξω στην οθόνη του switch, ειδικά παιχνίδια όπως π.χ. Bayonetta, Astral Chain κτλ. Το θεωρώ βασανιστικό σε βαθμό σαδισμού.... Δεν τα απολαμβάνω, δεν αξίζει να παίζεις παιχνίδια έτσι.... Εκτός αν είσαι π.χ. σε αεροπλάνο, πλοίο κτλ και θες να περάσει η ώρα...

Εγώ πάλι μια χαρά παίζω στην οθόνη του. 

Και Bayonetta πολλές ώρες, το Dark Souls που είναι και αυτό μεγάλο παιχνίδι όλο εκεί το έπαιξα. Γενικά τις πολλές ώρες τις έχω περάσει φορητά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...