Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v2


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Malthador είπε

Τρεις κάρτες δοκίμασα και δεν μου πέρασαν. 😕

τα $179,99 που λέει για το stadrew πχ είναι σε αργεντίνικα ?

Επεξ/σία από lysopaine
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 minutes ago, lysopaine said:

τα $179,99 που λέει για το stadrew πχ είναι σε αργεντίνικα ?

Ναι. Θέλω να πάρω Stardew Valley, Celeste και Katana Zero, βγαίνουν 8.5 ευρώ περίπου όλα μαζί. 

Αν καταφέρει κάποιος να πάρει κωδικούς με την κάρτα του, ας σφυρίξει, του κάνω μεταφορά μέσω PayPal επιτόπου. 

Επεξ/σία από Malthador
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, Malthador είπε

Ναι. Θέλω να πάρω Stardew Valley, Celeste και Katana Zero, βγαίνουν 8.5 ευρώ περίπου όλα μαζί. 

Αν καταφέρει κάποιος να πάρει κωδικούς με την κάρτα του, ας σφυρίξει, του κάνω μεταφορά μέσω PayPal επιτόπου. 

να σε ρωτήσω άμα πάρουμε καμία δωροκαρτα για το αμερικάνικο από τπτ cdkey κλπ λες να δεχτεί να τα πάρει από εκεί ?

https://www.e-shop.gr/samsung-mb-mc128ga-eu-evo-plus-128gb-micro-sdxc-u3-class-10-adapter-p-PER.577046 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα πάρω το links Awakening απο cdkeys με 45€ preorder θα πάρω 600 coins (2Χ gold points for early purchasers) απ το store ή απλά 300? Γιατί έτσι στην ουσία θα μου βγει 39€ αντί 53€ απ' το eshop.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση! Μετα απο ενα χρονο που εχω το switch, μου βγαζει drift problems το αριστερο joy con! Καλυπτει τιποτα η cd media? Ή ριχνω μαυρη πετρα και παραλληλα 50ρικο για καινουριο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, tikei said:

Ερωτηση! Μετα απο ενα χρονο που εχω το switch, μου βγαζει drift problems το αριστερο joy con! Καλυπτει τιποτα η cd media? Ή ριχνω μαυρη πετρα και παραλληλα 50ρικο για καινουριο?

ειναι γνωστο πρόβλημα, το καλύπτει η cd media... μπες στο site της εταιρίας, συμπλήρωσε την φόρμα και στείλτα... δεν υπάρχει λόγος να πάρεις καινούργιο τζοι κον, απλά θα πρέπει να περιμένεις μερικές μέρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, sotirisl είπε

ειναι γνωστο πρόβλημα, το καλύπτει η cd media... μπες στο site της εταιρίας, συμπλήρωσε την φόρμα και στείλτα... δεν υπάρχει λόγος να πάρεις καινούργιο τζοι κον, απλά θα πρέπει να περιμένεις μερικές μέρες...

Και εκτος εγγυησης? Είμαι στο οριο του μηνα που εχει ληξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, tikei said:

Και εκτος εγγυησης? Είμαι στο οριο του μηνα που εχει ληξει

 

2 χρόνια εγγύηση έχει το Switch. 

Επειδή βλέπω που λες για ένα χρόνο κατοχής παραπάνω. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, NickTG είπε

2 χρόνια εγγύηση έχει το Switch. 

Επειδή βλέπω που λες για ένα χρόνο κατοχής παραπάνω. 

Αληθεια? Οταν το πήρα, μου ειχαν πει "1χρονο", το ειχα παρει απο την πορτοκαλι αλυσιδα, και μου ειχαν προτεινει την κλασικη 5ετή επεκταση (την οποια και απερριψα)

 

Ολα καλα λοιπον, ευχαριστω για την ενημερωση!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...